| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pora na specjalistę???
Autor Wiadomość
fauna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 16
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2009 19:23   Pora na specjalistę??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój partner od jakiegoś czasu (nowa praca, stresy....) ma problemy w łóżku, niepełna erekcja, generalnie problem z wyluzowaniem chyba, zrobiłam mu taki teścik ze strony penigry i nie wyszło to dobrze Sad Myślicie że powinnien iść do lekarza czy wystarczą tabletki bez recepty i jakieś specjalne wysiłki z mojej strony???
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2009 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

my nie jesteśmy jakimiś cudownymi uzdrowicielami-lekarzami
lepiej iść do lekarza lekarz przepiszcze maści tabletki antybiotyki tym szybciej tym lepiej bo jeszcze będzie bezpłodny dopiero będzie TrRraAaGeeEeDddiAaa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2009 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak piszesz twój partner ma teraz duży stres dużo na głowie nie ma czasu na seks. W głowie jest tylko praca i praca. Jest nie chętny porozmawiaj z nim o pracy bo widocznie jest spięty bo może jeszcze go nie zaakceptowali w nowej pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Sro 20 Maj, 2009 10:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie napisałaś ile macie lat, od jak długiego czasu jesteście razem, od jakiego czasu współżyjecie.... NAwet specjalista po takich niepełnych informacjach by wam nie pomógł....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fauna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 16
PostWysłany: Sro 20 Maj, 2009 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Reczywiście podałam mało danych, jakoś mnie rozwala ta sytuacja. On jest zaraz po 30., nigdy dotąd (przynajmniej ze mną) nie miał takich problemów, jesteśmy razem 3 lata. Raczej wykluczam choroby, on jest poza tym zdrowy jak ryba, tyle że często jest bardzo zmęczony i spięty jak wraca z pracy Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 20 Maj, 2009 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Długo tak ma?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 07:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Długo tak ma?

Zapewne od nowej pracy ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fauna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 16
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To fakt, że zmiana pracy tu sporo zawiniła, zaczęło się chyba jak zaczął mieć problemy w starej i wieczorem lubił sobie wypić np 3 kieliszki wina, potem to mu nawet nie tyle potencja co libido kompletnie siadało. Mieliśmy do tej pory naprawdę super udane pożycie i nie chciałabym, żeby przez taką głupotę to się popsuło :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumiałaś - pytam o okres. Dzień, dwa, miesiąc, rok, dziesięć lat. Kiedy zmienił tą pracę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fauna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 16
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od półtora miesiąca, prawie dwa w sumie. Nie zdarza mu się za każdym razem, ale tak czuję że seks zszedł dla niego na jakiś baaaardzo odległy plan. Dla mnie niestety nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minioo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 11
PostWysłany: Pią 29 Maj, 2009 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może niech spróbuje takich środków ziołowych z apteki? Poczuje się pewniej, zresztą zioła i afrodyzjaki są stosowane w problemach z męskim wzwodem od lat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaś Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 80
PostWysłany: Pią 29 Maj, 2009 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

minioo napisał/a:
Może niech spróbuje takich środków ziołowych z apteki? Poczuje się pewniej, zresztą zioła i afrodyzjaki są stosowane w problemach z męskim wzwodem od lat Smile
Ja też jestem zapracowany, a erekcje mam prawie na okrągło, nawet jak śpię i ziółek nie potrzebuję.Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minioo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 11
PostWysłany: Pon 01 Cze, 2009 10:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to super Very Happy Ale też niektórym facetom tak się zdarza nawet jak są ogólnie zdrowi i wcale nie tacy starzy. Wtedy chyba lepiej coś zadziałać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |