| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Przekłuwanie uszu ;))

Czy masz conajmniej dwie dziurki w uchu ?
TAK
57%
 57%  [ 16 ]
NIE
42%
 42%  [ 12 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 31 Maj, 2009 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sama przekluwalam sobie nos i warge i jakos zyje, wystarczy miec malutkie pojecie o kolczykach
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Cze, 2009 14:59   

Ja wogóle nie mam dziurek w uszach (ani nigdzie indziej) - nie miałam, i nie będę mieć (wystarczy, że muszę znosić już te ******** szczepionki i pobierania krwi).

BTW
Ja nie radzę ci przekłuwać sobie uszu (samej). Już sama igła musi zachowywać godne chirurgicznej czystości wymogi, a co dopiero otoczenie, ba, nawet ucho musi być zdezynfekowane. Bardzo łatwo załapać infekcję. Poza tym, musi być odpowiedni rozmiar igły, odpowiedni (oczywiście, czysty) lekarski kolczyk,oraz, musisz dbać o nową dziurkę w uchu- przemywać spirytusem/alkoholem, o kolczyk też wypadałoby dbać.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 01 Cze, 2009 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi tam kolczyki sprawiają przyjemność Smile ale słyszałam że igłą lepiej niż pistoletem. Można przecież zdyzenfekować igłę, ucho itd samemu także przekłuwając - więc to chyba nie jest problem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 01 Cze, 2009 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Igłą lepiej.. ale o Welfron (tak to się pisze?) chodzi a nie zwykłą igłę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 02 Cze, 2009 08:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
Ja wogóle nie mam dziurek w uszach (ani nigdzie indziej) - nie miałam, i nie będę mieć (wystarczy, że muszę znosić już te ******** szczepionki i pobierania krwi).

BTW
Ja nie radzę ci przekłuwać sobie uszu (samej). Już sama igła musi zachowywać godne chirurgicznej czystości wymogi, a co dopiero otoczenie, ba, nawet ucho musi być zdezynfekowane. Bardzo łatwo załapać infekcję. Poza tym, musi być odpowiedni rozmiar igły, odpowiedni (oczywiście, czysty) lekarski kolczyk,oraz, musisz dbać o nową dziurkę w uchu- przemywać spirytusem/alkoholem, o kolczyk też wypadałoby dbać.


bzdura. igla musi byc 0,2x wieksza od kolczyka, standarowy kolczyk to 1,6x do ciala lub 1,4x do uszu, wiec igla powinna byc min. 1,8x lub nawet 2,0x. oczywiscie mowie o wenflonie (igla w kaniuli).
dwa - dezynfekcja to zwykly spirytus, igly pakowane sa sterylnie, kolczyki tez. chyba ze ktos kupuje na bazarze... oryginalne (np. Wildcat) to specjalnie czyszczone w autoklawie wiec nie ma szans ze cos sie stanie.
i trzy - CO ZA GLUPIA PLOTA, nigdy nie przemywac rany po kolczyku spirytusem! spirytus mocno wysusza. przez pierwsze 6 dni stosowac tribiotic wokol rany, po 6 dniach odlozyc (to antybiotyk, ale bez recepty, wiec organizm sie przyzwyczaja) i potem przemywac sterylnymi wacikami dezynfekujacymi (bez destylatu/estylu/kwas salicylowego) z apteki. w DUZEJ OSTATECZNOSCI woda utleniona.

EJ OK, cofam to co powiedzialam kilka postow wyzej, nie robcie sobie same kolczykow bo nie macie o tym zielonego pojecia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Wto 02 Cze, 2009 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam razem 4 kolczyki .. biggrin
w prawym uchu 2 w lewym 1w wardze 1 i chcem zrobić sobie jeszcze w języku biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Nie 19 Lip, 2009 23:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 6 dziur w uszach i wszystkie poza dwoma podstawowymi w płatku robiłam sama lub robiła mi koleżanka. Pewnie nie będę ich chciała mieć całe życie, a te nie robione pistoletem będą miały szanse zarosnąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Pon 20 Lip, 2009 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam narazie dwie; jedna w prawym i jedna w lewym uchu. ale potem mam zamiar sobie dorabiać Smile

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |