| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Przydażyło się wam?
Autor Wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 07 Lip, 2007 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

opetana dla zartu czy powiedziala dla zartu?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sob 07 Lip, 2007 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedziała dla żartu ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 17:57   

Dobra ja miałam kilka takich sytuacji
1) spałam w pokoju i nagle około 12.30 budzi mnie jakis dzwięk z podwórak mysle ktoś przyjechała ałtem ale nagle dziwny nie ludzki głas coś jak zacinająca sie płyta i najpier wozmowa a poem krzyk Na drugi dzień w szkole spytałam sie kilkunastu osub w klasie czy w nocy cos szłyszałay ( nnie muwiłam co i jak to brmiałao )a one opisały to co ja szłysaałam bardzo podobnie domnie i mówiły że około 12 .00 w nocy a pierwszej

2)byłam u koleżanki na urodzinach w zimie około 19.00 bawiłysmi sie w chowanego (wiem że cofnwło nas w rozwoju Very Happy ) nie było gdzie sie schowac to ja z olka wpadam do szafy (takiej starej żeźbionej po prababce )na ta szfa była dzuża z ruznymi płaszczami (wogule dom jest stary o dośc duzy) i włazimy do szafy zamykamy delkiatnie drzwi i przebijamy sie szybko przez trzy żendy płaszczy ....patrze w kat a tam jakisz człowiek lezy taka satra baba (przez szpare dosc mocene śwaitło wpadalo wiec wykluczm że to był płaszcz) olka pżrazona komurke miaław ręce na szczećie ma komurke i swieci tam ale komurka szybko zgasła a olka az ja upusciła na ziemie ...widok taki sam jeczsze twarz taka przerażająca uciekamy z krzykiem wszyspy powyłaziliTO MY idziemy do szafy po kurke olkipatrzymy nie am nikogo tylkostra szatułka z ozobami babki elki (tej u kturej były urodziny) aktóra zamrła przed miesiącem ale elka muwi ze ona powinna byc gdzie ioinndziej w szawce


3)moja kolezanka ( musze jej wierzyc na słowo)miała koleżanke która miała raka i była w szpitalu była w cięzkim stanie w nocy o 3.00 kasia dostała SMS od własnie tej co była w szpitaly z trescia NIEDŁUGO SIĘ SPOTKAMY ALE NIE TUTAJ nieiwdziła co to zanczy te ale nie tutaj następnego dnia dowiedziała sie że jej kolezanka zmarła 2.30..TO było mięsiąc temu sama czytałam ten SMS i sz.,lłyszłam rozmowe ojej mamy z jej mamaa która dowidziała sie o smierci koleżanki kasi pierwsza bo one sie przykjazniła z mamą tej kolezanki kasi i powidziałay tak jak kasia że ona marła o 2.30 ...KASIA OD TEKO CZSU BPJI SIE CO ZNACZYŁO TO ALE NIE TU a wogule kasia ostatnio wykryli poczatki grużlicy
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka, strasznie chaotycznie piszesz : ] . Nie wiem co myśleć o tych "historiach" ; P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cornelia.j.m napisał/a:
ja mam ostatnio bardzo czesto takie dziwne odczucia, ze siedze np w klasie i baba pyta kolege i to w taki sposob ze przypomina mi sie ze juz keidys to samo sie dzialo czasami to jest denerwujace


Mi też to przypomina ale nie na lekcji tylko na przerwie ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
Mi też to przypomina ale nie na lekcji tylko na przerwie ;/


Simon i inni - to się nazywa deja vu ^ . To zjawisko występuje najcześciej własnie u młodych ludzi. Powoduje ono wrażenie powtórzenie jakiegoś "momentu" z życia. Sama wieele razy to miałam. Jest to naprawdę normalna rzecz, którą nie trzeba się przejmować.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka to albo prowokacja albo jakiś psycholog pisze magisterkę ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
Mi też to przypomina ale nie na lekcji tylko na przerwie ;/


Simon i inni - to się nazywa deja vu ^ . To zjawisko występuje najcześciej własnie u młodych ludzi. Powoduje ono wrażenie powtórzenie jakiegoś "momentu" z życia. Sama wieele razy to miałam. Jest to naprawdę normalna rzecz, którą nie trzeba się przejmować.



Nie wiedzialem chciałem gdzieś poszukać w google co to jest deja vu
ale nareczcie wiem Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Czw 02 Lip, 2009 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gość napisał/a:
Jednak sama nie rozumiem, w jaki sposób sie to dzieje,że zmarli, lub osoby które niebawem umrą przekazują swoim bliskim informacje czy ktoś mi to wytłumaczy?


no cóż...moja mama zawsze opowiada mi swoje sny. Co jakiś czas są one związane ze zmarłymi osobami. Nieraz je widziała, przytulała się do nich, ale pare razy mówiły coś do niej np. "nie martw się" (to się zdarzało gdy mamę coś dręczyło lub się z kimś pokłóciła). Podczas ostatnich 5 lub 6 miesięcy miała sny, gdy mówią co się gdzieś znajduje, a najczęściej były to rzeczy, które miały pomóc w sytuacjach, które miały się zdarzyć (aż do teraz wszystkie te rzeczy są dla niej bardzo pomocne).

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Sob 04 Lip, 2009 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
Mi też to przypomina ale nie na lekcji tylko na przerwie ;/


Simon i inni - to się nazywa deja vu ^ . To zjawisko występuje najcześciej własnie u młodych ludzi. Powoduje ono wrażenie powtórzenie jakiegoś "momentu" z życia. Sama wieele razy to miałam. Jest to naprawdę normalna rzecz, którą nie trzeba się przejmować.


Też tak mam,myślałem że to coś dziwnego (że się wydaje że coś było) ale teraz wiem że to normalne

PS:Ciekawe czemu się tak dzieje (wydaje)

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 04 Lip, 2009 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotr - Niewielkie zaburzenia mózgu powodują Deja vu. Do końca ciągle nie wiadomo jakie i dlaczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 11:18   

MI się wydaję, że ostatni raz deja vu miałem, gdy nagrałem swoją pierwszą płytę w nero. Myślałem, że już to robiłem ;].
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |