| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
No i znowu Max !!!!!!!!
Autor Wiadomość
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 19:03   No i znowu Max !!!!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak dokładnie, wszystkie moje problemy związane są właśnie z nim. Wczoraj powiedziałam mu że jestem w nim zakochana itd. myślałam że mnie wyśmieje albo coś, ale jednak nie....powiedział co chcę teraz z tym zrobić. Powiedziałam, że nic, że chciałam tylko aby wreszcie o tym wiedział. Jednak jak się okazało wiedział o tym już od obozu który był ok 20 sierpnia. Nie zgdaniecie kto mu powiedział..Tomek, tak mój chłopak. Stwierdził, ze był pijany i tak mu się wymsknęło i że wogóle dziwi się że Max to poamięta bo też był nieźle wstawioany. Ale jednak pamięta!!!
Powiedział mi, że narazie nie ma i nie chce mieć dziewczyny bo musi się uczyć itd. ja powiedziałam mu, że poczekam i że zawsez kiedy będzie coś chciał to może do mnie przyjść bo ja zawsze będę czuła do niego to co czuje teraz. Od paru tygodni obiecuje mu, ze w szkole będę mówiła mu cześć itd. ale jednak nie potrafię, coś mnie blokuje. Boję się, że nie odpowie albo powie mi coś głupiego (choć nie sądze). Chciałam zacząć wszystko na dyskoetece, ale go niestety nie na niej nie było Sad Nie wiem jak mam zacząć z nim znajomość nie przez neta ale tak naprawde. Tak zebym nie wyszła na jakąś idiotkę. NO i jest jeszcze jeden problem: Tomek i jego siostra która stwirdziła ze jak z nim zerwe to tak mi wpeir**** że się nie pozbieram (sorry za wyrażenie ale cytuje). Co ja mam zrobić??!!

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 19:37   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klaudia zauważ na wszytskie wonty w sprawie Tomka, ona ma odpowiedz to jest bardzooo podejrzane! co do Maxa, jest lepszy od Tomka pod wiloma zwdgledami.
Co do kaśki to kiedy cie zapie? a nawet jezeli to by ci nic nie zrobila a jezeli by chciala to juz by dawno to zrobila a miala wiele okazji!
a POZATYM ZDAJE MI SIE ZE TO TOMEK JEJ TAK KAZE MOWIC ZEBYS Z NIEM NIE ZERWALA!
Klaudia skończ z Tomkiem a jak bedziesz juz wolna to Maks na pewno bedzie chcial z toba chodzic, jestes fajna i ladna wiec co stoi na przeszkodzie? TOMEK BO MAKS GO ZA KUMPLA UWAZA I NIE CHCE MU LASKI ODBIC!

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Draoga Cytrynko!!
Bardzo chetnie Ci pomoge bo mam u Ciebie dlug wdziecznosci i od czasu tej sparwy z Smallville lubie Cie wiec pisze:
Calkowicie zgadzam sie z Narvana i widze ze sie znacie osobiscie wiec ona lepiej moze ocenic sytuacje ale w takim kontekscie w jakim obie przedstawilyscie sytuacje postapilabym tak jak opisala Narvana jesli kochasz innego faceta to zerwij z tomkiem bo jesli zeczywiscie Mask jest kumplem tomka to napewno nie chce narazie z taba chodzic bo nie chce tomkowi odbierac dziewczy ja bym tak postapila
decyzja nalezy od ciebie
powodzenia
trzymaj sie cieplutko

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 15:54   Re: No i znowu Max !!!!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytryna napisał/a:
NO i jest jeszcze jeden problem: Tomek i jego siostra która stwirdziła ze jak z nim zerwe to tak mi wpeir**** że się nie pozbieram (sorry za wyrażenie ale cytuje). Co ja mam zrobić??!!

Tomek powiedział, że jak z nim zerwiesz, to Ci wpier*???
Jeśli tak powiedział, to zerwij z nim natychmiast.
Czy Wasz związek zawsze był oparty na szantażu i groźbach? Przecież to ma być miłość, a nie szantaż.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie deg mnie sie wydaje , ze to siostra Tomka powiedziala, ze Cytrynce wpi****** ale Klaudia (cytryna) uwaza, ze Tomek swojej siostrze kazal tak powiedziec ale to tylko przyposzczenie

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe
ale to podmatfane

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak deg niestety jest tak jak Kornelia mowi Sad Dzisiaj byłam z Tomkiem jego siostrą i paroma osobami w takim pubie na koncercie i ona przy Tomku i innych normalnie ze mną gada i niby wszystko jest ok, a na gg wyzywa mnie od k*** (wiecie czego Sad ) itp Tak sobie myślałam że może powiedzieć Tomkowi tak: Ej słuchaj powiedz swojej siostrze zeby się ode mnie odczepiła i nie groziła mi więcej bo i tak to jej nic nie da.
Tak normalnie i sprawdzić jego reakcje....hmmm nie wiem

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytryna - my chyba nadajemy na różnych falach.
Za Chiny Ludowe nie potrafię zrozumieć dlaczego jesteś z facetem, który Cię wyzywa. To ma być miłość???
Dziewczyno - szkoda czasu na niego. Szukaj sobie chłopaka, który Cię będzie kochał, a nie wyzywał i szantażował.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 11:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg sorki ale ty nic z tego nie kapujesz...
To siostra Tomka Cytrynce grozi a nie sam Tomek ja uwazam ze tomek nic o tym nie wie ale to tylko moje zdanie
Cytrynko chyba masz racje spytaj sie Tomka wprost czy on wie ze jego siostra ci grozi odrazu sie skapniesz czy on o tym wie czy nie a dalej to wiesz co masz robic
powodzenia

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 14:36   ....... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po co ty wogule Klaudia z tomkiem zaczynałaś...edlug mnie on macza w tym palce i podsunal ten pomysl Kasi, takie jedst moje zdanie. Wogule jak juz mowilam popatrz ile zarzuuc\ow mialas na Tomka a on wszytskieo sie wyparl a ty mu tak po prostu UWIERZYŁAŚ...klaudia a jak by powiedzial ze on ...hnmm..ze jutro kacze z mostu bo wolisz maxa..uwierzyalbys mu... nie no na pewno nie...ale KLAUDIUUUŚ zastanow sie logicznie..tomek jest okropny najpierw kazal ci z nikad wybierac miedzy soba a Brtkeim a teraz...prarktycznie robi z soibei ofiare losu....zastanow sie!

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będę uparty Wink
Cytat:
a na gg wyzywa mnie od k***

Tomek, tak?
No to mam rację w poprzednim poście.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hhe deg tylko ty nie wiesz o co chodzi...widocznie jakoś źle to napisałam albo nie wiem. To Kasia siostra Tomka mnie wyzywa i grozi że mi wpie***** jak z Tomkiem zerwe itd. Dlatego gdybym nawet chciała to troche boje sie z nim zerwać bo wiem dobrze jaka Kaśka jest.

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 20:07   ....... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaaj Deg ^___^' KAŚKA WYZYWA KLAUDIE I JEJ GROZI , ŻE JAK ZERWIE Z TOMKIEM TO JEJ WPIER****!!!!!
heehe...Klaudia może zacznijmy od tego że to Kaśka zawsze Tomkowi dziewczyny wiebierała no nie? Dla Dega informacji Kaśka (siositra Tomka) jest od niego starsza o rok czyli ode mnie i od Klaudii też o rok...
no i ona jej grozi.. Klaudia wiesz ja myślem, że hmm...Kaśka ci nic nie zrobi...gdyby chciala to już by to dawno zrobila bo kilka dni tematu nie ukladalo sie miedzy wami najlepiej..nie? co do teraz to nie wiem no cóz...jak moze cos wiedziec skoro ty caly czas wlasnie z Tomkeim jestes na dworze...z reszta tez w koncu nie wiem o co ci chodzi! Na blogu piszesz ze KOCHAM: TOMKA, LODY... a za to te gadu nowe..KOcham Maxa czy jak to tam... kurde Klaudia zastanmow sie wolisz zerwac z chlopakiem ktoregpo siositra ci grozi czy chodzic z chlopakiem przy korym bedziesz zapewne sie czula bezpiecznie ?? Wink pomysl nad tym...!
A JA CHCIALAM TERAZ PODZIEKOWAC BOGU ŻE MI SIĘ 2 NA RAZ OSOBY NIE PODOBAJĄ!

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak to na blogu już od dawna pisze a mi nie chce sie zmieniać. Poza tym nie kazdy wie o tym problemie jaki mam między Tomkiem a Maxem a nie chcę zeby każdy wiedział wiec niech myślą ze wszystko jest ok. Nie wiecz czy przy Maxie czułabym się bezpieczna. Wydaje mi że on pochodził by ze mna przez 2 tygodnie i to byłby koniec...tak jak to zrobił np z tą całą Olą. Jednak ja chcialabym spróbować. Na razie nie patrze jakie mogą być tego konsekwencie choć moze powinnam??!!

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 20:59   .. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klaudia a czy nie istnieje coś takiego co ludzie nazywaja MIŁOŚCIĄ? Klakluś no przecież Maks może się w tobie zakochać tak jak ty w nim, przecież JEDNO spotkanie i rozmowy na gadu-gadu nie pokazują całeś natury człowieka! Maks ci mówił, że nie chce się zakochac bo tamto bo siamto, ale ty się w nim zakochałaś nie dlatego że mieszka w domku i jest nadziany! Po prostu to była MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA!
Co do Tomka to Ci mówiłam żebyś nawet z nim nie zaczynała! Nie pamiętasz tej rozterki? Boże jak mam powiedzieć Bartkowi, że chodzę też z Tomkiem...kogo mam wybrać, pamiętasz to? Klaudia rezygnacja z Bartka dla Tomka była po prostu głupia. Ile przez to wcierpiałaś? Durny Tomek nie odzywał się do ciebie przez rok! No bo chyba nie z tobą gadał na gadu i się wyżalał i t d ... Klaudia on ci zadał tyle cierpienia i bólu i dalej to robi... Na twoim miejscu odmówiłabym wtedy Tomkowi i bym sie cieszyła razem z Bartkiem, A Tomkowi bym szczeliła w ryj, że bezczelnie po roku ciszy chce z toba chodzic! Kurde już nie pamiętasz jak płakałaś, nie pamiętasz wzroku BARTKA?
Patrzył się na ciebie i miał nadzieje ze zostniesz z nim, że bedziesz mądrzejsza! Ale jednak nie... Pomyśl sobie jak on musialsie czuć! Wyjechal do sanatorium a tu nagle jego dziewczyna chodzi JESZCZE z chlopakiem z jego klasy! Boże Klaudia to było szaleństwo, mówiłam ci olej Tomka... ale nie... Kurde..widzisz to wszystko jest przez niego!
WIESZ JESZCZE CO CI POWIEM? ŻE GDYBYŚ NIE CHODZIŁA Z TOMKIEM TO TYCH SOBOTNICH WYPADÓW TEŻ BY NIE BYŁO...chyba wiesz o co mi chodzi..gulgul... Klaudia..kurde nie wmowisz mi ze dobrze robisz..bo to wcale nie jest dobre postepowanie...kurde moze to jest szpan po prostu coo? moze to jest ten pier****** (sorry za wyrazenie ale inaczej tego nie uemim wyrazic) SZPAN!
Powiem tylko tyle że zawiodłam się na tobie...właśnie przez to co robisz... (nie chodzi mi o Tomka)..
No i jeszcze jedno nie myśl że ja chce chodzić z Tomkeim... bo komuś kto mnie wyzywał tak jak on to robił nie zaufałabym nawet gdybym miała umrzeć... Bierz się lepiej za Maksa...między wami juz coś moze nawet zaiskrzyło kto wie..
Kurde i po co ja to wszytsko pisałam? Rolling Eyes podejrzewam że i tak sie ze mna nie zgodzisz w kazdej z wymienioych kwestii...

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |