| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kolonijne wariactwo ;p
Autor Wiadomość
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Pią 30 Maj, 2008 14:41   Kolonijne wariactwo ;p Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za 10 dni jadę na kolonię biggrin. Mam pytanie - czy macie jakieś szalone wspomnienia z kolonii ?biggrin. Np. straszenie się, rozbite lustro, bo rzucaliście się poduszką itp. ?

_________________
aLmYcHa
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Pią 30 Maj, 2008 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shocked ciekawe te "wariactwa"...

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Nie 01 Cze, 2008 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozbite lustro? Ajaj, balabym sie troche takich kolonii...

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Nina.Kar Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 60
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka z zielonej szkoły, kiedyś urwała kurek od kranu ,,bo jej się nie chciał zakręcić,,.
Bez sensu no nie?
Jak można urwać kurek, tylko dla tego że się nie chce zakręcić? Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
21331133
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nina.Kar napisał/a:
Moja koleżanka z zielonej szkoły, kiedyś urwała kurek od kranu ,,bo jej się nie chciał zakręcić,,.
Bez sensu no nie?
Jak można urwać kurek, tylko dla tego że się nie chce zakręcić? Question



Może była wkurzona



Moim największym wariastwem było to wsypałem piasku z plaży do butu i cały piasek wsypałem do kibla i spuszczam wode i patrze ...... Zatkało sie Laughing woda zaczeła sie wylewać i cała łazienka i pokój był zalany Panie ryczały że zrobiłem totalną głupote i wszyscy poszli dalej opalać na plaże ( przyśliśmy na obiad) a jak głupek musiałem wszystkie dywany iść wysuczyć a z podłogi musiałemwode zbierać i wlewać do wiadra wszyscy przychodzą z plaży a ja dalej sprzątam..... (sprzątałem 15 gdzin na kolana lol)

Pamiętam do dziś...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 11:27   

A ja byłem na takiej wycieczce szkolnej w Międzyzdrojach(ok.rok temu, na kolonie nie jeżdże), a tam jest dużo os. No więc zacząłem udawać, że mnie ugryzła, a tu pani wyciągnęła telefon i zadzwoniła po karetkę. A później mówiłem, że żartuję tylko, ale pani nic sobie z tego nie robiła Smile
Powrót do góry
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 19:59   

a ja urwałam kalamke od kibla bo ona była jakas taka i siedziałam tam kilka godzin i spostrzegili że mnie nie ma dopiero na wycieczce no i mnie szukali myseli że ja się zgubiłam na wycieczce a ja siedziałam w kiblu dopiwro wiczorem mnie zanleźli ale jak mogli mnie nie słyszeć.... a tak wogule to było kilkabitew na poduszkii ....a ktoś użadził bitwe na śnieżki w ośrodku 9 bo to było zimą ) a potem musieliśmy sprzątać no i wogule zielone noce ale lepiej nie przesadzać bo się nauczyciele wściekną
Powrót do góry
knapior
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 20:21   

My kiedyś zaphaliśmy kran, tak, że przez 5 dni tego nie wyciągneli. Przenieśli nas do innego pokoju.

PS. zatkaliśmy bananami.
Powrót do góry
ana9924 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 42
PostWysłany: Pon 03 Sie, 2009 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja urwałam klamke od łazienki,robiłam graffiti na ścianie antyperspirantem Very Happy wogóle dużo tego było Razz

_________________
Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9377564
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 04 Sie, 2009 09:52   

o ana9924 jak wiedzę nie tylko ja klamki urywam po kiblach...sa tez inni zdolni ludzie Smile
Powrót do góry
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 04 Sie, 2009 10:12   

ana9924, możesz mi wytłumaczyć jak robisz grafitti antyperspirantem? Jestem ciekaw ;].
Powrót do góry
ana9924 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 42
PostWysłany: Wto 04 Sie, 2009 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po prostu rysuje po ścianie i białe ślady zostają Very Happy

_________________
Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9377564
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |