| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
WF
Autor Wiadomość
Mózg Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 35
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 18:09   WF Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam,

Na lekcjach wychowania fizycznego jestem właściwie najgorszy z chłopaków, ogólnie nie umiem grać w piłkę, a czasami jak chcę podać to sobie nogą nie trafiam w piłkę (tzn jak leci od kogoś piłka tak z 0,5 m nad ziemią) xD. Po prostu taki trochę ciamajda ze mnie. Czy chłopakowi coś takiego nie przystoi?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jako człowiek o wybitnie słabej koordynacji ruchowej powiem, że mnie przystoi Razz

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mózg, wg mnie nie każdy musi być dobry z wf-u ,np. ja mam z tego przedmiotu kiepskie oceny Razz Nie musisz się niczym martwić, nie każdy chłopak musi być "sportman'em" Smile Może nie wf, ale pewnie jesteś dobry z innych przedmiotów : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mózg - Po pierwsze WF to nie wszystkie sporty świata, musisz sobie zdawać z tego sprawę. Nie wiem czemu od zarania dziejów wszystkich którzy "omijają WF szerokim łukiem" przedstawia się jako jakieś niedorozwoje fizyczne, co nie musi być prawdą.

WF to tylko głupie kopanie piłki w szkole - nie lubisz - nie kopiesz. Dla mnie to proste.

Jest wiele innych, ciekawszych rzeczy do roboty w tym czasie. Sportów Ci na świecie nie brakuje i o ile nie każdy facet musi być mistrzem piłki nożnej, o tyle każdy powinien zachować jako taką kondycję, żeby przynajmniej przy wchodzeniu po schodach zadyszki nie łapać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wonx Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 29
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shanuri powiedział teraz bardzo mądrą rzecz:

WF to tylko głupie kopanie piłki w szkole - nie lubisz - nie kopiesz. Dla mnie to proste.

Ja nie lubie WF'ow szczególnie na pierwszej lekcji... Nie lubie siedzieć potem cały spocony na lekcjach... Oczywiście są prysznice ale nie widzi mi sie brać prysznica w szkole Razz

Nie jestem super sportsmen ale nie jestem też flegmatyczny I według mnie najlepszy WF to WF z 2 - 3ema kolegami (w kosza se pograć) i te 45 minut zapomnieć.

_________________
Mam 17 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wonx ma racje,tylko pozostaje jeden problem-Skoro reszta klasy bedzie na wf-ie,to jak znajdzie kogos by w kosza pograc?Mysle,ze z panem od wf-u moglby porozmawiac,moze mu inne zajecie zapewni.Dolaczam sie go wypowiedzi Shaunriego,"WF to tylko głupie kopanie piłki w szkole - nie lubisz - nie kopiesz. Dla mnie to proste."
Nawet granie w siatke z 2 kumplami kolo boiska szkolnego to tak jak lekcja wf-u,tyle ze-Przewaznie bez rogrzewki jak to "nasi" robia biggrin[/b]

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem ciamajda z WF-u . Lubię grać w nogę w siatkę ale nie w szkole. Kiedyś nic nie umiałem , w domu wiem że umiem na podwórku gram tak jak trzeba. A w szkole to wiadomo zaraz będą się śmiać i to mnie wkurza. Koleś od WF-u wybrał sobie z mojej zasraną 8 siatkarzy którzy niby grają wyśmienicie a jak doszło do zawodów to klapa. Dla mnie WF to jak zajęcia dodatkowe , przecież jak będę dobrze grał w nogę w podstawówce to wiadomo czy się za kilka lat nie spasę i nie ruszę tyłka??

Jak inny z góry napisali że WF to nie wszystkie dziedziny. Ja jestem w kółku pływackim nie długo wybieram się na zawodu. A nikt ze szkoły nie wie a po co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krystian603-To mzoe byc stres,moze nie jestes przyzwyczajony wykonywac pewnych czynnosci na widoku kogos.Mi tez wychodza tricki w pilce gdy wieczorem wychodze,naloze kaptur i puszczam Paktofonike Smile
A na treningach nie wiem co jest,nic mi nie wychodzi Sad

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 05 Maj, 2009 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mózgu mam ten sam idnetyczny problem nie lubie grać to wiesz co robię to idę do pani mówie problem jak jest na ocene to robie a jak nie na ocene to nie gram tylko podniecam się laskami po drugiej stronie sali Smile

idz do pana powiedz że masz problemy może weźmie po lekcjach i z tobą poćwiczy

a tak kocham kosza i pilka ręczna jest super
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 05 Maj, 2009 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
podniecam się laskami po drugiej stronie sali


To idz do nich popodrywaj troche "w miedzyczasie" biggrin

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 05 Maj, 2009 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
podniecam się laskami po drugiej stronie sali


To idz do nich popodrywaj troche "w miedzyczasie" biggrin


pani pozwala tylko nie wiem którą Smile

nie odchodźmy od tematu (zaczeliśmy od problemu naszego mózgowia(sorry jeśli uraziłem) a skończywszy na laskach owszem to mój błąd bo ja jak zwykle musiałem jakiś temacik poboczny Smile)

Mózgu pogadaj z nauczycielem:)


PS jak chcecie to pogadamy na PW o laskach

[ Dodano: Wto 05 Maj, 2009 18:05 ]
nie na PW tylko shoutboksie jakoś tak Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 05 Maj, 2009 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam nigdy nie lubiłam wuefu, zawsze słabo mi wychodziło granie w kosza/siatkę, natomiast w biegach jestem już całkiem nie najgorsza, a co do sportów fascynują mnie sporty wodne Smile a to na wuefie raczej średnio.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Czw 06 Sie, 2009 01:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie w-f ssie. Nie ogarniam niczego związanego z tym przedmiotem i jakoś żyję. I zasadniczo mi to wisi.

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Czw 06 Sie, 2009 10:14   Re: WF Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mózg napisał/a:
Cześć Wam,

Na lekcjach wychowania fizycznego jestem właściwie najgorszy z chłopaków, ogólnie nie umiem grać w piłkę, a czasami jak chcę podać to sobie nogą nie trafiam w piłkę (tzn jak leci od kogoś piłka tak z 0,5 m nad ziemią) xD. Po prostu taki trochę ciamajda ze mnie. Czy chłopakowi coś takiego nie przystoi?


ja też taki jestem (no może raz na misiąc strzele gola xD)ale nie chcę zostać piłkarzem więc nie wiem po co mam dobrze w nią grać , a na koniec roku miałem 4 z w-f Smile nie martw się

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |