| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy ja mam dwie matki?
Autor Wiadomość
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 10:00   Czy ja mam dwie matki? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja babcia po śmierci mojego dziadka , co chwilę do nas przyjeżdża. To fajne, ale do czasu, bo kiedyś na przykład moja siostra zgubiła nuty. I od razu : Gdzie je położyłaś? Jakie nuty? A mnie to już wkórza. Albo gdy wychodzę z domu: Spóźnisz się! Jak nic się spóźnisz ! Czy ja mam d w i e matki? Pomocy!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie masz dwóch matek tylko babcia jest bardzo troskliwa o ciebie Smile
A tym sie nie przejmuj powiedz babci"Babciu postaram sie nie spóźnić" albo "Babciu nie martw sie" wykręcić się

albo że zrozumiałem tekst Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kiedyś będziesz za tym tęsknić..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Babcia nie robi ci tego za złe chce nauczyć cię dyscypliny, oraz żeby dobrze ci w życiu się powodziło. Sama borykała się w młodości z problemami i wie jakie ś skutki i teraz nie chce dopuścić abyś ty popełniła podobne. xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jak mieszkałam w Polsce (mieszkałam z babcia) to tez tak było a teraz jak już nie mieszkam to mi jest smutno...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taka troska jest naprawdę wspaniała. Zazdroszczę swoim rówieśniczkom, które dostają coraz jakies upomnienia od babci. Ja niestety nie mam już wcale dziadków.. Sad

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam dziadków Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o ogólne pojęcie Babci i Dziadka, bo takowych nie mam ani od strony mamy, ani taty.. Sad

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angelene Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 4
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 09:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

badz grzeczny i sluchaj starszych. kiedys bedziesz jej dziekowac - a ze troche zrzedzi? jestes mlody ale sprobuj w swoim malym mozdzku przeanalizowac to, ze ona wlasnie stracila bliska osobe i ma prawo byc troche nieznosna, a bez watpienia nie robi tego ci na zlosc i z zamiarem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uwierz mi ciesz się bo ja nie mam babć ani dziadków, mamy też nie mam bo wszyscy poumierali. Taką troskę mieć to jest bardzo wiele a docenisz to dopiero kiedy to stracisz. Ja straciłam mamę jak miałam 3 lata, babci nawet nie znała. Doceń to co masz.

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
astas Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 14
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja babcia tez taka była, nie lubilem tego do czasu gry umarła mi prawie na rekach Sad teraz za tym tęsknie ale mam jeszcze jedna babcie która jest cudowną kobietą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Pon 24 Sie, 2009 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dazul napisał/a:
Ja jak mieszkałam w Polsce (mieszkałam z babcia) to tez tak było a teraz jak już nie mieszkam to mi jest smutno...


Ja tez jak mieszkalam w Polsce to bylam u babci dzien w dzien... a teraz raz na rok sie z Nia widze...
Tez czasem mnie denerwowala Wink Ale babcie juz tak maja biggrin Ale teraz brakuje mi jej tekstow typu "Ubierz sie bo dostaniesz zapalenia pluc i umrzesz"xD

Babcie the best !!biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lampka666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 124
PostWysłany: Pon 24 Sie, 2009 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

groszek014 napisał/a:
Dazul napisał/a:
Ja jak mieszkałam w Polsce (mieszkałam z babcia) to tez tak było a teraz jak już nie mieszkam to mi jest smutno...


Ja tez jak mieszkalam w Polsce to bylam u babci dzien w dzien... a teraz raz na rok sie z Nia widze...
Tez czasem mnie denerwowala Wink Ale babcie juz tak maja biggrin Ale teraz brakuje mi jej tekstow typu "Ubierz sie bo dostaniesz zapalenia pluc i umrzesz"xD

Babcie the best !!biggrin


Yep, moja babcia rox!! inaczej mówiąc, [Mhm, moja babcia wymiata]

_________________
Cytat roku :
Cytat:
Asiu skończyła się era podpasków i tamponów??? Wsadzają do pochwy komputery????

Drugi cytat roku :
RamZ napisał/a:
mam 13 lat i uprawiałem z moją dziewczną 5 seksów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Pon 24 Sie, 2009 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Babci z Anglii to mam dosyć, tej z Polski prawie nie znam, ale myślę że czasem warto pocierpieć. Pomyślcie, za jakiś czas może ich już nie być i co wtedy... Pozostaną tylko wspomnienia i wyrzuty sumienia, że byłem/byłam tak paskudny i nie wdzięczny.

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Pon 24 Sie, 2009 22:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Will96 napisał/a:
Babci z Anglii to mam dosyć, tej z Polski prawie nie znam, ale myślę że czasem warto pocierpieć. Pomyślcie, za jakiś czas może ich już nie być i co wtedy... Pozostaną tylko wspomnienia i wyrzuty sumienia, że byłem/byłam tak paskudny i nie wdzięczny.


No racja ale ja dla swojej babci jestem mila:D a ta druga babcia sie mna nie interesuje od czasu mojej komunii biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |