| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mala siostra taka jak ja ;/
Autor Wiadomość
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 16:45   Mala siostra taka jak ja ;/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej mam siostre ktora ma 8 lat...i wiem ze male dzieci biora przyklad ze starszych itp...ale moja siostra serio mnie wkurza! Po pierwsze ubiera sie tak samo, po drugie slucha takiej samej muzyki,i po trzecie przeklina tak samo jak ja(staram sie ja tego oduczyc ale sie nie da, i tak wgl to ja nie przeklinam tak bardzo) no i gadalam z nia ze ma mnie przestac papugowac itp zeby miala wlasny styl i zeby byla soba ale ona dalej swoje;/ A jak zamykam sie w pokoju to kladzie sie pod moimi drzwiami i spiewa jakies durne piosenki, staram sie ja ignorowac, ale jakos mi to ciezko idzie a jak gadam o tym z mama to zawsze staje po jej stronie... Co robic?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Desant! Rozwalić wroga! Okupacja i tak dalej! Krew, pot, łzy!
Za nogi weź pachruścia i potrząsaj, robiąc przy tym nudną, dorosłą gadkę. Najlepiej wykrzycz tą gadkę. Powinno podziałać.

Też cię kocham!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam też takiego brata (6 lat) mam go dość!!! Pyta kiedy zagramy playstation albo kiedy zagramy w gre planszową

dzisiaj obudził mnie o 5 rano bo nudziło mu sie (bajki dopiero leciały od 6 rano) ja wściekły nie wiem jak co...

też mam taki problem a mama i tata nic nie reagują ;/ Ma może ktoś pomysł..
Wiem że też jest metoda "obietnice" ale niestety u mnie to nie działa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hah czyli nie tylko Ja mam taki problem!biggrin
SIMON300195 Witaj w klubie biggrin

[ Dodano: Czw 27 Sie, 2009 19:43 ]
eviltwin1 napisał/a:
Za nogi weź pachruścia i potrząsaj, robiąc przy tym nudną, dorosłą gadkę. Najlepiej wykrzycz tą gadkę. Powinno podziałać.



Hah! Ale ja juz tak robilam! I nawet nie pomoglo jak jej przywalilam szczotka od okurzacza. biggrin Wiec ten sposb nie dziala!biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon - Jako że sam mam starszego brata, wiem jak to wygląda ze strony osoby młodszej. Z czasem siostrze przejdzie, ewentualnie zostaną jej pewne pasje, które przejdą z Ciebie na nią. Nic złego i nic z tym nie zrobisz. Moim zdaniem to nawet trzeba się cieszyć że siostra naśladuje Ciebie - próbuj być dla niej pewnym wzorem.

Z czasem wyrobi sobie pewien swój własny styl, ale do tego potrzeba czasu, chwilowo nic nie poradzisz, pozostaje Ci znaleźć w tym jakieś plusy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

groszek014 napisał/a:
Hah czyli nie tylko Ja mam taki problem!biggrin
SIMON300195 Witaj w klubie biggrin


łał Razz Schaunri ja go próbuje by sam nauczyl sie grać play'a ale nie umi i sie gubi (krzyzyk z kołem) Woli on obserwiować ale jak sie gra tą samą gierke od roku i za kazdym razem to przechodze to mówi jeszcze raz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
pozostaje Ci znaleźć w tym jakieś plusy.


Jakie plusy?? ?Bede szukac plusow xD Dam znac jak znajde Smile

Ale na serio nie mozna NIC zrobic??Sad

_________________
Wanting to be someone else is a waste of the person you are...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam 2 letnią siostre i zaczeła już przeklinać i też mnie papuguje . ; / wczoraj poszła do mojej mamy pokoju i powiedziała mama "ona mnie w***wia . ! "
wgl nie wiem z kąd ten tekst wytrzasneła . ;o
ale wiesz mi jak mnie zdenerwuje to każe jej się wynosić z mojego pokoju i że ma się zamknąć aż jej przejdzie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 05:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

groszek - Generalnie póki dzieciakowi nie przejdzie to nie zrobisz nic. Jak powiedziałem, masz możliwość wpłynięcia na brata, więc zrób z niego normalnego człowieka o dobrych zainteresowaniach. Poza tym nie zrobisz nic - chyba że chcesz się codziennie z nim i całą rodziną kłócić, ale nie widzę w tym sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
groszek - Generalnie póki dzieciakowi nie przejdzie to nie zrobisz nic. Jak powiedziałem, masz możliwość wpłynięcia na brata, więc zrób z niego normalnego człowieka o dobrych zainteresowaniach. Poza tym nie zrobisz nic - chyba że chcesz się codziennie z nim i całą rodziną kłócić, ale nie widzę w tym sensu.


ja mam brata a ona ma siostre teraz pokręciłeś Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Whatever, sens pozostaje ten sam : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dobo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 23
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tak, bardzo bym sie cieszyl gdybym mial mlodsze rodzenstwo - niestety, takowego nie mam i musze 'szukac' dzieci u brata w domu ^.^ Taa, wujek tez fajna sprawa, ale chcial bym nawet zeby mnie papugowaly(2 letnia i 4 letnia dziewczynka). Od zawsze chcialem miec mlodsze rodzenstwo(a najlepiej blizniaka ;o)

Nie widze w tym nic zlego ze cie nasladuje, jestes dla niej 'gu ru'. Powinnas sie raczej cieszyc z tego, ze nie zabiera twoich rzeczy, nie robi ci wstydu przed 'przyjaciółmi <3" etc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak słucha takiej muzyki jak Ty, to tylko dobrze. Wyobraź sobie że puszcza na cały regulator coś czego bardzo nie lubisz Smile a tak, nie ma problemu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |