| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie dot. sexu ? :<
Autor Wiadomość
dobo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 23
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 30 Sie, 2009 23:08   Pytanie dot. sexu ? :< Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam, mam na imie Karol i mam prawie 15 lat.(Kwestia kilku miesiecy)
Otoz mam problem, wiem, ze to jeszcze nie czas, zeby uprawiac seks z kobieta/dziewczyna, i nie mam jeszcze takowej(mialem kilka, ale nie o to tu chodzi) z ktora moglbym to zrobic. Porpostu nie jestem chyba na to jeszcze gotowy. (Mimo ze lubie masturbacje)

Moj problem polega na tym, ze chcial bym sie z gory juz zabezpieczyc(tak wiem co to condomy etc...)

Chodzi mi o to, ze
Co jezeli podczas stosunku, ja 'dojde' a moja partnerka nie ? Czy nadal mam to robic czy przestac?
A co jezeli to ona dojdzie pierwsza? Mimo to nie przestawac dopuki ja nie dojdie(wiem, ze kobiety dluzej dochodza do orgazmu ale roznie to bywa)

Ogolne porady jakie mogli byscie mi dac?
Nie jestem jak 70% facetow na tym forum, ktore pragna ostrego sexu w wieku 13 lat. Mi sie z tym az tak bardzo nie spieszy, chociaz mam swoje 'fantazje' Smile

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 30 Sie, 2009 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobo witaj na forum Smile

1.Skoro twierdzisz że nie jesteś dojrzały fizycznie i psychnicznie to poprostu odstaw to na później (przemyśl za 1-2 lata)


2.Skoro masz fantazje o seksie czyli masz popęd seksualny* to normalne w tym wieku gdyż zaczołeś dojrzewać Smile

*Google nie gryzie Razz

Ps.Wynikając z twojego postu jesteś poprostu za młody(masz 13 lat) na takie igraszki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dobo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 23
PostWysłany: Nie 30 Sie, 2009 23:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

za 2 miesiace bede mial 15.

To ze nie jestem gotowy to wiem. ale chodzi mi o to, ze co gdybym mial zamiar to zrobic... Razz
Troche nie trafnie udzieliles odpowiedzi na moje pytanie

ur.
5.pazdziernika. 1994 r chodze do 2 gim (tak, jutro ide do 3 Razz)

Zdjecia wam nei dam poniewaz moj nick jest zmyslony, a konto anonimowe.

#Z tego co widze jestes mlodszy ode mnie, czyli watpie bys mia wprawe w takich sprawach, nie umiejac nawet przeczytac poczatku postu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 06:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon - On pytał o całkiem co innego.

dobo - Generalnie seks nie jest tak prosty jak na filmach. Mówiąc "prosty" mam na myśli złożoność tego co się podczas seksu dzieje. Nie ma więc żadnych zasad mówiących "jak Ona dojdzie, to Ja uciekam oknem" - Obojgu partnerom ma seks sprawiać przyjemność i wierz mi, że o ile trafisz w przyszłości na partnerkę która ma już za sobą pewne doświadczenia to spokojnie przez ten pierwszy raz Cię poprowadzi, tak abyś i Ty wyciągnął z tego dużo przyjemności, ale żeby Ona też specjalnie nie ucierpiała.

Poza tym pozostaje wspomnieć, że sam akt współżycia nie jest jedyną metodą doprowadzenia mężczyzny, czy kobiety do orgazmu i czasem trzeba go nimi zastąpić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dobo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 23
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, calkowicie wyczerpales temat. Smile

Dziekuje, o taka informacje mi chodzilo... Widac istnieja jeszcze inteligentne osoby na tym swiecie.

Dzieki wielkie, pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobo napisał/a:
za 2 miesiace bede mial 15.


Nie wiem skad sie wzieło 13 ? Neutral

Jakbym nie pomylil się to może bym troche innaczej bym zrobił ten post Sorry

[ Dodano: Pon 31 Sie, 2009 10:41 ]
Shaunri napisał/a:
Simon - On pytał o całkiem co innego.



Prawda prawda.... Rolling Eyes Wiesz która była to godzina Rolling Eyes Osoba bardzo śpiaca napewno napisze takie głupoty(szczególnie 13 mylać z 15) Razz Teraz jestem wyspany i rozumiem lepiej ten temat Smile Na nastepny raz będę pisał jak jestem w dobrym stanie(nie w nocy!)


jeszcze raz za to przepraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze po prostu czasem ugryz sie w jezyk jak nie masz wiedzy na jakis temat. koniecznie musisz wszedzie pisac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
moze po prostu czasem ugryz sie w jezyk jak nie masz wiedzy na jakis temat. koniecznie musisz wszedzie pisac?


własnie mam taki problem :< I nie róbmy z tego tematu spamu ;(

Edit: Dobo z każdego tematu wyjdzie spam ;/


Ostatnio zmieniony przez SIMON300195 dnia Sro 02 Wrz, 2009 22:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dobo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 23
PostWysłany: Sro 02 Wrz, 2009 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
Tremere napisał/a:
moze po prostu czasem ugryz sie w jezyk jak nie masz wiedzy na jakis temat. koniecznie musisz wszedzie pisac?


własnie mam taki problem :< I nie róbmy z tego tematu spamu ;(


w takim razie zamiast jak ty to napiales 'robic z tego tematu spamu' edytuj swoj wczesniejszy post, jezeli masz offtopowac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |