| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Mój pies je odchody
Autor Wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 09:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

suki zjadaja kupy mlodych nie tylko czasami, a wrecz zazwyczaj tudziez zawsze Smile Matka mojego psa jak wychodzila z kojca, a szczeniaki narobily tyko lapala wiatr i wiuuuu juz siedziala w srodku i sprzatala Smile

Royal - fakt faktem jest dobry, ale jest tez kilka innych dobrych (np Pro Plan, Hills, Nutra nuggets i jeszce kilka innych by sie znalazlo, w kazdym abdz razie idzie o to coby nie kupowac tych z najnizszej polki dostepnych w supermarketach)

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
abi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Maj 2005
Posty: 15
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 23:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oduczanie psa zjadania kału

Koprofagia jest to zjadanie kału. Matka (suka) po porodzie, utrzymuje swoje szczenięta w czystości. Pobudza ona wydalanie moczu i kału swoim językiem i zjada wydaliny swojego potomstwa. W ten sposób utrzymuje w czystości gniazdo, zapobiega chorobom i usuwa zapachy, które mogłyby przyciągać drapieżników.
Nowo narodzone szczenięta nie mogą początkowo dowolnie powodować rozluźnienia ich zwieraczy aż do późniejszego okresu życia. Młode szczenięta mogą zacząć zjadać swój kał, gdy ich matka przestała go usuwać. Koprofagia u szczeniąt może trwać dłużej niż jest to do przyjęcia lub też szczenięta zaczynają zjadać kał, gdy umieszcza się je w nowym domu. Niektóre psy chętnie to czynią, co wywołuje coraz bardziej nieprzyjemne wrażenia u właścicieli.

Najlepszą metodą usunięcia nawyku koprofagii jest zapobieganie dostępowi psa do kału.
Należy regularnie wyprowadzać psa na smyczy, odsuwając go od dostępu do kału tak szybko, jak tylko możliwe. Można wynagradzać swojego pupila za dobre zachowanie, dając mu do jedzenia smakołyk.

W wyjątkowych przypadkach, bardzo upartym psom należy zakładać w czasie spacerów kaganiec. Otwarty typ koszykowego kagańca uniemożliwi psu wzięcie czegokolwiek do jamy ustnej, a równocześnie pozwala na jej swobodne otwieranie i zamykanie.

_________________
Abi wracaj do domu!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Patrycja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 56
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja proponowałabym tak jak wychodzisz na spacer weż ze sobą smakołyki.Jeśli pies zje******To go ukarz żeby pamiętał że nie wolno(nie chodziło mi o klapsach)jeśli pies nie zje****to daj mu nagrodę.

_________________
http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ukryty
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 21:41   

Patrycja, bo będzie banan! Pisz tylko na aktywne posty!
Powrót do góry
daria_aschley Płeć:Kobieta

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 4
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o fuj ale nie przejmuj sie moj labek tez tak robi . odchody dla psow sa smaczne no i zdrowe ale co do zapachu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy masz rację ^. Ale chyba lepiej, żeby tu pisała niż zakladała nowy temat o tej samej tematyce Wink

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 12 Wrz, 2009 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest normalne mój piesek też je ale krowie odchody. Już tłumaczę tam są witaminy potrzebne najwidoczniej psu no i je zjada.Ostatnio zauważyłam jak mój je trawę zjadła i narzygała przeczyściła sobie żołądek i nic jej się nie stało, ale trochę dziwnie to wyglądało. Very Happy Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |