| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Złość
Autor Wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 12 Lip, 2005 21:43   Złość Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm osatnio mam cos takiego, ze np. gadam z kims na gg i ktos cos napisze.. no np. z cyzm ja sie nei zgadzam albo wiem ze to nieprawda.. niby to ejst zupelnie niewaznie, ale mnie cso takiego ttoalnie wytraca z rownowagi, czuje w sobie taka wscieklosc, ze mam ochote wszystko rozwalac! wczensiej nigdy nie mialam tak.. takie uczucie absolutnej zlosci, jakby agresja byla we mnie i nie miala ujscia. jak sobie z tym radzic? bo takie naprawdy zlsoic koncza sie u mnie zazwyczaj wrzeszczeniem na druga osobe, waleniem cyzm popadnie o sciany etc. =(
HELP!

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 12 Lip, 2005 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może jesteś nerwowa? Rozne czynniki silnie wpływają na Twoją psychike i stad to wszystko...ja mam tez tak czesto...Niektorzy ludzie naprawde mnie wkurzają...to dlatego, ze nerwus ze mnie ; ]

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 02:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otóż, jak powiedziałaś, że to Ci się nigdy nie zdarzało... czyli dawne stłumione uczucia zostały uwpoolnione i ujawniają się przy każdej błachostce, prawdopodbnie wywołane jest to przez okres dojrzewania. Mała porada. Radze sobie znaleźć osobę na której się wyrzyjesz porządnie i nie ma być to osoba z gg czy skype, tylko wyładuj się na osobie w realu, bo inaczej staniesz się okropnie złośliwa, cyniczna i sarkastyczna, a to na pewno nie najlepeiej będzie oddziałowywało na Twoje życie towarzyskie. Wiem, że osoby z ciętym językiem i szybkim umysłem są powarzane w niektórych kręgach, lecz jeś jeszcze masz serce, to może być Ci później przykro z tego powodu, iż zraniłaś kolege/przyjaciela/kochanka.

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 06:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może czas zacząć parzyć melisę przed snem? ;p Ponoć uspokaja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 07:25   

Nie wyżywaj się na osobie z realu!!!
Jeśli jesteś zła, możesz:
-Narysować karykaturę osoby (na którą jesteś zła) na kartce, dziobać ją, rwać itp.
-Pójść na dwór i trzepać dywany, niby to ktoś, kogo nie lubisz,
-Gnieść plastelinę w rękach
-Zapisać się na jakiś sport, może na siłownię ...

Te sposoby pomagają!
Aha! I gdyby każdy wyładowywał się na każdym, to na pewno byśmy do niczego nie doszli
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 08:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziekuje wam za rady, postaram sie z ktorejs z nich skorzystac, lecz keidy mam takie napady agresji, raczje trudno mi myslec racjonalnie..

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 10:39   

ja tez jestem a gresywna odkąd uzależniłam się od kompa :]
mowie ci,naprawde wina leż y w kompie nawet po części ..
Powrót do góry
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się z Tobą zgodzić Kosta, bo kiedyś też tak próbowałem i się nie udałoRazz Ten tekst pisałem z doświadczenia, dlatego, że się nie wyżyłem raz... a porządnie. A kilku moim znajomym to pomogło. Karykature robimy zazwyczaj powszechnie i dla jaj. Trzepanie dywanów nie daje satyswakcji, szczególnie pacyfistom:P Z gnieceniem plasteliny nie skapowałem, więc się nie wypowiadam:P Siłka, może pomóc w sumie=] Ale chciałbym coś zauważyć. Nielicząc karykatury, wszystkie Twoje sposoby sprowadzają się do wyrzycia się fizycznego0_o

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 12:48   

No, ja też pisałam z doświadczenie. Tyle, że ja z tego powodu chodziłam do pedagoga. A przez wyżywanie się na przyjaciołach, można ich stracić.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ombre, moze i pisala o sposobach fizycznych.. ale rpzeciez nie na nikim zywym tlyko na rzeczahc martwych i to w sposob niokomu nie szkodzący.. a na nikims ei wyzywac nie zamierzam =/ na mnei ojciec sie zawsze wyzywa, wrzesczy na mnie =( i ja nie chce zeby ktos sie cuzl tka jak ja kiedy on na mnie krzyczy...

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 23:16   

Nie lubię takich pacyfistów. Mają usyfione dywany.
Powrót do góry
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Sro 13 Lip, 2005 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie dziwota,skoro ciagle rzucaja w nie czym popadnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 12 Wrz, 2009 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też tak mam i najczęściej zaczynam nie lubić tej osoby i zaczynam ją olewać gdy tak robi. No cóż każdy jest inny i ma inne poglądy na świat. A życie jest nie fair i trzeba się do tego stosować bo świat nie dostosuje się do nas.!! Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 12 Wrz, 2009 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nnnina napisał/a:
Ja też tak mam i najczęściej zaczynam nie lubić tej osoby i zaczynam ją olewać gdy tak robi. No cóż każdy jest inny i ma inne poglądy na świat. A życie jest nie fair i trzeba się do tego stosować bo świat nie dostosuje się do nas.!! Sad


Pamiętaj o datach i nie odkopuj tematów
Akurat ten jest z 2005 a teraz mamy 2009....

Za odnawianie tematow jest ostrzeżenie... Więc zalecam przestanie tykać tematów które od napisania ostatniego postu minęły 3 tygodnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 12 Wrz, 2009 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki za radę na pewo ją zastosuje jestem tu dopiero dzień więc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |