| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Empty
Autor Wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 24 Wrz, 2009 20:50   Empty Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Empty


Ostatnio zmieniony przez pitrasia dnia Sro 10 Maj, 2023 22:07, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Wrz, 2009 21:51   

Hm.

Ok, skarbie, widać że mamy problem. Słuchaj, masz 12 lat. Ten chłopak też ma 12 lat, no nie? Słyszałaś o tym, że chłopcy dojrzewają później niż dziewczynki? Fizycznie i psychicznie. Widać on po prostu jeszcze nie interesuje się dziewczynami. Podam ci złotą myśl, abyś nie przejmowała się tym teraz, poczekaj parę lat, aż on 'dojrzeje'.

Wiem wiem, że ględzę, ale popełnianie samobójstwa nie jest najlepszym...wyjściem... Coś ty, chciałabyś się zabić przez chłopaka? Tego kwiata jest pół świata. Jesteś jeszcze młoda, masz mnóstwo czasu. Bierz przykład ze mnie, mam 13 i nikt mnie nie chce XD Podczas gdy większa część żeńska mej klasy miała/ma już paru na 'koncie'. Masz duużo czasu.

Jeśli on ci się naprawdę masakrycznie podoba, nie narzucaj się. Po prostu, bądź dla niego miła. Nie radzę zwracać na siebie uwagi krzykiem ani waleniem go po głowie plecakiem (może oddać). Po prostu, bądź dla niego miła, pożyczaj lekcje jak potrzebuje, itd. itp. etc. bse. lsd. I to wszystko.

No, trzymaj się, i obiecaj, że nie będziesz popełniać głupstw typu samobójstwo.

P.S. Jak mi się ktoś masakrycznie podoba, to wyobrażam sobie jakby to było jakbyśmy byli parą XD Dzięki temu nie wyobrażam sobie tego podczas przypadkowych spotkań i zachowuję się swobodniej. A poza tym psychicznie to też pomaga.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 25 Wrz, 2009 07:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli on ci się naprawdę masakrycznie podoba, nie narzucaj się. Po prostu, bądź dla niego miła. Nie radzę zwracać na siebie uwagi krzykiem ani waleniem go po głowie plecakiem (może oddać). Po prostu, bądź dla niego miła, pożyczaj lekcje jak potrzebuje, itd. itp. etc. bse. lsd. I to wszystko.

Słuchaj koleżanki, bo dobrze prawi.

Kompletnie niepotrzebnie mu o czymkolwiek mówiłaś - jeśli chłopak odwzajemni Twoje uczucia, to spokojnie pozwoli Ci się do siebie zbliżyć. Mówiąc mu o tym mogłaś go tylko wystraszyć.

Poza tym musisz zakładać że możesz zwyczajnie mu się nie podobać - tak też w życiu bywa i też nie ma co płakać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |