| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co on czuje?
Autor Wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Nie 11 Paź, 2009 23:24   Co on czuje? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka! To znów ja! Kolejny problem na moim koncie-tak, tak, znowu chodzi o chłopaka ;] Na wstępie chciałabym wspomnieć o chłopaku, o którym pisałam ostatnio...-to "uczucie" między nami po prostu... ...wygasło! Kumplujemy się, ale nie ma juz tej "chemii" xD No dobra, na początku wyjaśnię, kto jest kim w tym temacie:
Michał-punkt moich westchnień ;] Ma 13 lat.
Agata-jego siostra. Ma 11 lat.
Kuba-syn znajomej mojej mamy. Ma 5 lat.
Mateusz-brat Kuby. Ma 6 lat.

Ok, to teraz opowiadam xD

Znajomość z Michałem zaczęła się, kiedy miałam 6 lat. Zawsze razem się bawiliśmy (jak to dzieci xD). Pewnego dnia (dalej, kiedy miałam 6 lat) coś poczułam... Taką jakby iskrę między nami. Byłam wtedy dzieckiem, nic nie wiedziałam o relacjach między chłopakiem a dziewczyną... Minęło kilka lat (przez ten czas nie widzieliśmy sie ani razu).

Spotkaliśmy się nad jeziorem w wakacje. Wtedy to "coś" sprzed lat odżyło. Czułam to. Byłam tam z moją mamą, Kubą, Mateuszem ich mamą i z Agatą. Prawie w ogóle nie rozmawialiśmy (ja z Michałem). Kiedy siedziałam na pomoście, co chwila czułam na sobie jego spojrzenia. Kiedy uniosłam głowę, natychmiast spojrzał gdzie indziej.
W szkole na przerwach zaczęło się to samo. Ukradkowe spojrzenia.

Kolejny raz spotkaliśmy się wczoraj na urodzinach Kuby. Znowu spojrzenia. Kiedy zostałam sama z Kubą, Mateuszem i Agatą, Kuba powiedział: "Michał zakochał się w Monice (chodzi o mnie ;]). Mówił mi". I się uśmiechnął. Nie uwierzyłam mu zbytnio, wiadomo dziecko lubi fantazjować... Ok, kiedy Michał doszedł do nas do pokoju, chwilę potem Kuba znów zaczął wygadywać to, co mi przedtem... Po wypowiedzianych słowach Kuby: "Michał zakochał sie w Monice", Agata (siostra Michała) zachichotała. Michał zaś spojrzał na Kubę i powiedział ironicznie: "Ale ty jesteś mądry". Po tym wszystkim czułam się, jakby wyrosły mi skrzydła i chciały unieść mnie jak najwyżej. Teraz jeszcze chodzą mi po głowie te słowa wypowiedziane przez Kubę, jednak jednocześnie myślę, że on równie dobrze mógł sobie to wymyślić, w końcu jest jeszcze dzieckiem... I sama nie wiem... Jak myślicie? Co chłopakowi może kłębić sie w głowie?

P.S. Zapomniałam dodać jeszcze jednaj sytuacji... Kiedy wszyscy byliśmy w pokoju, Michał siedział przy komputerze, ja 2 metry za nim na krześle, dokładnie widziałam, jak lekko odwraca głowę do tyłu... (Znów te spojrzenia)...

Więc powracam do pytania: Co chłopakowi może kłębić sie w głowie? Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 06:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie co, a raczej kto - nad czym tu się jeszcze zastanawiasz? Chcesz go? Bierz go : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chłopak chce z tobą być.... bierz jak to będzie facet z męskimi jajami.... Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze jedną sytuację, która właśnie mnie się przypomniała:
Kiedy Michał otwierał szampana na tej imprazie, mały Kuba zaczął krzyczeć: "Zrób, żeby wybuchło! (Chodzi o to, by wysadziło korek Wink)" . Ja osobiście strasznie nie lubię, gdy cokolwiek wybucha, dlatego lekko zatkałam jedno ucho palcami. Jak zobaczył to Kuba, krzyczał: "Ona się boi!". Ja zaczęłam się z nim kłócić (tak na żarty): "Nieprawda!". Wtedy Michał otworzył szampana tak, że nic nie było słychać. Byłam bardzo zadowolona Smile

Ten chłopak jest z natury baaaardzo nieśmiały. Zresztą ja też... Staram się często przechodzić koło klasy, w której ma lekcje Love Nie wiem, czy tym razem dam radę zagadać... Myślicie, że powinnam zagadać pierwsza, czy czekać na gest z jego strony? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie ma znaczenia które z was pierwsze rozpocznie znajomość - potem i tak potoczy się samo : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie czekaj, zagadanie to nie zbrodnia, przecież się znacie Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ojaaaaa, az zatesknilam za tymi czasami kiedy wszystko bylo takie slodkie i niewinne i kazde ciche spojrzenie ze strony chlopaka bylo jak mioooood. ah ta starosc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Starość? Tremere, proszę Cię : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak sie czuje ostatnimi czasy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Wto 13 Paź, 2009 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdybym ja miała taka sytuację byłabym w siódmym niebie ;] naraziem muszę się cieszyć przyciąganiem kolegi mnie do siebie i próbowaniem mnie pocałować przy zgaszonym świetle na biwakach i gadaniem na przerwach, lekcjach i gg xD
Nie trać czasu!! Zagadaj (nie wiem o czym też mam problem) ;]

Powodzenia biggrin

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |