| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
I co teraz
Autor Wiadomość
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 19:31   I co teraz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

od końca poprzedniego roku szkolnego widuję czesto chłopaka, który mi się strasznie podoba. Ostatnio koleżanka powiedziała że jak się na niego patrze to się czerwienię. Embarassed
chciałabym go poznać, ale jak to zrobić pomóżcie!! Love
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz się dowiedzieć czy chodzi na jakiejś kółko zainteresowań, i też się zapisać, a jak nie, to mozesz poszukać wspólnych znajomych, ewentualnie jeżeli jest z jednego rocznika, i jeżeli ma jakichś tych samych nauczycieli, czy mieli już jakichś tam sprawdzian. W sumie nie mam więcej pomysłów, sama miałam z tym zawsze problem Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
PostWysłany: Wto 13 Paź, 2009 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardziej chodzi mi o to abyśmy się że tak powiem zakolegowali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Wto 13 Paź, 2009 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cuda rzadko się zdarzają, dobra wróżka, złota rybka itede w niczym nie pomogą. Chcesz kogoś poznać to musisz sama się postarać, nikt za ciebie niczego nie zrobi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
PostWysłany: Wto 13 Paź, 2009 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

.ak ale jak mam do niego podejść i powiedzieć cześć jestem Nina , a ty ? moim zdaniem to trochę idiotyczny pomysł,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz zrobić rozpoznanie, jak się nazywa, z kim się spotyka, gdzie chodzi Smile wtedy łatwo o kontakt Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WIEM NAWET KUMPELA DAŁA MI JEGO NR. KOMÓRKI ALE NIE ODPISUJE I ZADAJE PYTANIE I CO TERAZ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale nie karzę Ci słać mu esemesów, tylko dowiedzieć się w inny sposob... Ehhh, ta dzisiejsza młodzież, zero wyobraźni ;D nie wysyłaj mu pewłno esemesów, bo to nie ma sensu, Ty byś odpisywała, gdyby jakiś nieznany nr do Ciebie ciągle pisał nie wiadomo co ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nnnina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 31
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raczej nie ale co mam robić? przedstawić mu się czy co?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już Ci pisałam ze dwa razy, jak jesteście w jednej szkole to nie trudno się dowiedzieć takich rzeczy, a potem mogłabyś tę wiedzę wykorzystać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście do chłopaka z mojej szkoły, hm, najpierw się dowiedziałam kim jest, zdobyłam jego numer gg, zagadałam o pierdołę, a potem to na żywo wyjaśniałam i kontakt realny się nawiązał na długo, o późniejszych zdarzeniach szkoda gadać Smile
kreatywności trochę, i nie polecam głupich akcji ze swataniem, no i też polecam zachowanie tego co czujesz w tajemnicy, bo jak za dużo osób się dowiaduje to może być nieciekawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |