| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zmierzch (Twilight)
Autor Wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fikcja napisał/a:
a co złego jest w odnowieniu ogólnego tematu? Rolling Eyes każdy ma się w nim prawo wypowiedzieć, pytanie było co sądzicie o książce. to nie jest temat typu "mam taki i taki problem" sprzed kilku lat Rolling Eyes



założycielki tematu już nie ma więc uważam to za bez sensowne odnawianie... ;/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fikcja ma stuprocentową rację. Temat dotyczy wymiany ogólnych spostrzeżeń o książce, która nadal cieszy się popularnością, a w przyszłości również każdy może ją przeczytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przecież to nie tylko jest dla założycielki temat, bo jestem pewna że nie tylko 1 osoba wchodziła tu więcej niż ona!!

Simon, nie obraź się, ale według mnie nie masz racji.

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Racja, w odnawianiu tematu nie ma nic złego, jeśli nie jest to jakiś problem, który został już dawno rozwiązany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 14 Paź, 2009 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
Rolling Eyes


twój post to zwykły spam Rolling Eyes

Założycielka tematu założyła go po to, żeby użytkownicy mogli wypowiadać się na temat książki i zakładanie nowego tematu byłoby po prostu śmieceniem na forum Rolling Eyes Każdy ma prawo tu napisać co o książce myśli, mogą być wznowione dyskusje na ten temat wśród nowych użytkowników, a ty tu przywołujesz jakieś prawa z kosmosu i robisz wojnę o coś, co w ogóle nie podlega jakiemukolwiek pierdzieleniu, bo to nie jest temat typu "mam problem" sprzed kilku lat Rolling Eyes dotrze to do ciebie w końcu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fikcja napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
Rolling Eyes


twój post to zwykły spam Rolling Eyes

Założycielka tematu założyła go po to, żeby użytkownicy mogli wypowiadać się na temat książki i zakładanie nowego tematu byłoby po prostu śmieceniem na forum Rolling Eyes Każdy ma prawo tu napisać co o książce myśli, mogą być wznowione dyskusje na ten temat wśród nowych użytkowników, a ty tu przywołujesz jakieś prawa z kosmosu i robisz wojnę o coś, co w ogóle nie podlega jakiemukolwiek pierdzieleniu, bo to nie jest temat typu "mam problem" sprzed kilku lat Rolling Eyes dotrze to do ciebie w końcu?



Zrozum ty kobieto (dziewczyno) że założycielki tego tematu czyli violetLily już nie ma na forum.... Zauważ też że nie ma tez Dazul,@siex,hippe (ta własciwie jest od czasu do czasu)
A sama założycielka pyta czy "fajna była książka" ale jej już nie ma, to poco?!?!? pisać? Żeby nabić ?


A nowych użytkowników mało co widać bo "wczoraj rejstrowali,dzisiaj zadali pyatnie na ktorą od razu dostali odpowiedz a jutro znów odchodzą" i tak w kółko

Może byś miała troche kultury do mnie do innych forumowiczów,ale pamiętaj te forum jest do dyskucji (jak tematy są aktywne) a nie do przezywania na wzajem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pierwsze: gdzie cię przezywam?
drugie: gdzie widzisz brak kultury? używam wyzwisk? obrażam kogoś?

chyba się załamałam rozumowaniem simona Rolling Eyes

dotrze do ciebie kiedyś, że tematy takiego typu są DLA WSZYSTKICH, nie dla założycielki tematu i że MOŻNA SIĘ W NICH WYPOWIADAĆ NIEZALEŻNIE OD TEGO, KIEDY ZOSTAŁY ZAŁOŻONE?

/caps wyłącznie w celu podkreślenia, wyrażam też nadzieję, że może bardziej dzięki temu to do simona dotrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fikcja napisał/a:
pierwsze: gdzie cię przezywam?
drugie: gdzie widzisz brak kultury? używam wyzwisk? obrażam kogoś?

chyba się załamałam rozumowaniem simona Rolling Eyes

dotrze do ciebie kiedyś, że tematy takiego typu są DLA WSZYSTKICH, nie dla założycielki tematu i że MOŻNA SIĘ W NICH WYPOWIADAĆ NIEZALEŻNIE OD TEGO, KIEDY ZOSTAŁY ZAŁOŻONE?

/caps wyłącznie w celu podkreślenia, wyrażam też nadzieję, że może bardziej dzięki temu to do simona dotrze


nie filozofuj nie róbmy z tego afery pogadamy na PW I załatwimy prywatnie pasuje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol, teraz nie filozofuj? Rolling Eyes sprawy prywatne?
i tak sprawę prywatną będziesz robił za każdym razem, jak wielce uznasz że ktoś odświeżył zły temat? argumentów ci nagle zabrakło?
nie wnikam, koniec tematu, mam nadzieję że sobie kilka razy przeczytasz mój post trochę wyżej, amen.

przepraszam użytkowników za tą dyskusję z owym człowiekiem, ale trudno się było powstrzymać, no i jeśli jest tu jakiś mod, to warto to przenieść do tematu, który simon założył, "odświeżanie tematów" chyba to było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fikcja napisał/a:
lol, teraz nie filozofuj? Rolling Eyes sprawy prywatne?
i tak sprawę prywatną będziesz robił za każdym razem, jak wielce uznasz że ktoś odświeżył zły temat? argumentów ci nagle zabrakło?
nie wnikam, koniec tematu, mam nadzieję że sobie kilka razy przeczytasz mój post trochę wyżej, amen.

przepraszam użytkowników za tą dyskusję z owym człowiekiem, ale trudno się było powstrzymać, no i jeśli jest tu jakiś mod, to warto to przenieść do tematu, który simon założył, "odświeżanie tematów" chyba to było.


nie zabrakło argumentów i nie zamierzam z tobą wnikać w dyskucję mam tego dość o ciebie olałem leje oleję się

Amen,Ave.........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Pią 16 Paź, 2009 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
ciebie olałem leje oleję się

?
Simon, zrozum, że twój tok rozumowania jest jak najbardziej błędny. Ogólnie patrząc - ty masz jakąś manię na punkcie odświeżania - i nabijania - tylko zauważ, że sam pisząc po raz enty w enty tematach "nie odświeżaj!", nabijasz sobie posty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |