| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Do 16-latków, choć nie tylko

Ile razy się z kimś wiązałeś/wiązałaś?
brak partnera
60%
 60%  [ 9 ]
raz
13%
 13%  [ 2 ]
dwa
6%
 6%  [ 1 ]
trzy
0%
 0%  [ 0 ]
cztery i więcej
20%
 20%  [ 3 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Grot Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 13
PostWysłany: Pią 16 Paź, 2009 22:34   Do 16-latków, choć nie tylko Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie, ile partnerów mieliście w wieku 16lat i wcześniej. Chyba zaczynam popadać w jakąś depresję i jestem ciekaw wyników
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 07:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chociaż nie mam 16 lat - chciałabym powiedzieć, że nie warto się przejmować tym, że nikogo do tej pory się nie "miało". Wiele osób nawet w tym wieku tak naprawdę nie dojrzało do miłości, wiele osób wdawało się w jakieś związki nietrwałe, bo i uczucia były nietrwałe, moim zdaniem warto poczekać na coś prawdziwego Smile
Sama jestem 2 lata młodsza, nigdy z nikim nie byłam i się na to nie zanosi. Czekam, jak to wyżej napisałam, na coś prawdziwego, bo miłość jest dla mnie ważna i nie zależy mi na typowych znajomościach, czyli dwa tygodnie podrywania, "chcesz ze mną chodzić?", "tak!", za miesiąc się rozpada Rolling Eyes nie zależy mi na takim czymś. Bez obrazy dla nikogo, bo normalne pary też się zdarzają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
Grot Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 13
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 08:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No masz rację. Tylko czasami trudno jest o tym nie myśleć jak znajomi opowiadają o swoich związkach, chwalą się. I to zazwyczaj są związki udane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 08:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ale też trudno znaleźć kogoś na siłę, chyba lepiej poczekać na tą jedyną osobę, a inni, cóż, na to też nic się nie poradzi. Możesz po prostu to ignorować, a najlepiej to pogodzić się ze swoją sytuacją :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 08:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fikcja - Miłość może istnieć w każdym wieku. Zrozum to.

Grot - Jak miałem 16 lat? Hmmm... Chyba jedną? Na pewno nie więcej niż dwie : )
Nie masz się co przejmować - stres dla Ciebie dopiero się zacznie jak znajomi zaczną tracić dziewictwo, to dopiero śmieszny okres : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 09:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fikcja napisał/a:
Chociaż nie mam 16 lat - chciałabym powiedzieć, że nie warto się przejmować tym, że nikogo do tej pory się nie "miało". Wiele osób nawet w tym wieku tak naprawdę nie dojrzało do miłości, wiele osób wdawało się w jakieś związki nietrwałe, bo i uczucia były nietrwałe, moim zdaniem warto poczekać na coś prawdziwego Smile
Sama jestem 2 lata młodsza, nigdy z nikim nie byłam i się na to nie zanosi. Czekam, jak to wyżej napisałam, na coś prawdziwego, bo miłość jest dla mnie ważna i nie zależy mi na typowych znajomościach, czyli dwa tygodnie podrywania, "chcesz ze mną chodzić?", "tak!", za miesiąc się rozpada Rolling Eyes nie zależy mi na takim czymś. Bez obrazy dla nikogo, bo normalne pary też się zdarzają.


tutaj koleżanka ma rację... Jak miałem 11 lat to chwaliłem że miałem już 9 dziewczyn za sobą to była nieprawda bo nie potrafiłem odróżnić przyjaźń od miłości... ;/

Ja akurat zaznaczyłem że jeden związek za sobą (a właściwie nie było) bo teraz będę chodzić z laską.... a mam 14 (w koniec stycznia stuknie mi 15)

Grot To nie jest tak jak myślisz (pokazują w filmach) laska przychodzi do ciebie łapie ciebie za koszulke i całuje....
To jest inaczej... Trzeba być pewnym uczuć do "drugiej połówki" a potem zaczynać "romans miłosny" i to tyle a potem z górki pójdzie....

[ Dodano: Sob 17 Paź, 2009 09:45 ]
Jeszcze dodam że też trzeba dużo czasu z nią spędzać to wtedy wyjdzie "długa" miłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, ja to doskonale rozumiem. Powiedziałam tylko, że wiele osób do tego nie dojrzało, nie powiedziałam, że wszyscy w takim i takim wieku kochać naprawdę nie umieją Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |