| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Dziewczyna a rodzice
Autor Wiadomość
lampka666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 124
PostWysłany: Czw 05 Lut, 2009 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może by tak koniec spamidła?

_________________
Cytat roku :
Cytat:
Asiu skończyła się era podpasków i tamponów??? Wsadzają do pochwy komputery????

Drugi cytat roku :
RamZ napisał/a:
mam 13 lat i uprawiałem z moją dziewczną 5 seksów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz tak wszystko ukrywał, to gdy wszystko się wyda (nie musi , ale wiesz jak to jest...) , rodzice nie będą Ci ufali. To trudna do powiedzenia sprawa. Radzę Ci, byś na przykład najpierw powiedział rodzicom, że dorastasz , powiedz też im o Twojej dziewczynie, ale tak, jakbyś mówił o koleżance. Powiedz, że ją LUBISZ. LUBISZ, a nie kochasz. To naprawdę trudne, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Moi rodzice pewnie przyjęli by to dobrze. Ale zależy ile miałabym lat Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 09:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja...nigdy nie mówię i nie chcę mówić. Nie mam poprostu do mamy zaufania albo powie tacie a tata by się wsiekał i nie wiem co by jeszcze zrobił albo mama tak samo zaczęła by mnie wypytywać itp. Ja jak mam się "z kimś" spotkać to mówię że wychodzę czasami jest ok a czasami się pyta gdzie i z kim to mówię że na miasto i że z koleżanką. Ja się tam nie stresuje xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 20:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam jeszcze dziewczyny nie miałem dlatego że nie mam odwagi powiedzieć także dlatego że wstydzę się rodziców :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
dobo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 23
PostWysłany: Pon 26 Paź, 2009 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hippie napisał/a:
Ja zawsze mówię, że idę z kolega. Kiedy już tych wyjść z "kolegą" jest sporo, to mama sama mówi, że to pewnie mój chłopak. Niedawno pokazałam mamie zdjęcie z nim, a ona na to, żeby się nie całowała, bo jestem na to za mała... Zawsze myślałam, że moja mama jest wyluzowana i w ogóle jeśli chodzi o te sprawy, a tu takie coś. A mam 16 lat. Trochę dziwne poglądy ma.



Moze te ''Calowanie'' to tak w cudzysłowie ? A wiesz, moze jej poprostu chodzilo o sex i takie tam ; ) Rodzice zapewne tez sie wstydza czasami z nami o takich sprawach rozmawiac - zalezy od tego jak zcesto z nimi gadamy. Moi rodzice 'namawiaja' mnie zebym 'odlozyl' kumpli i znalazl se dziewczyne biggrin

a mam 15 lat heh Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 26 Paź, 2009 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobo - nie odświeżamy starych tematów . biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Wto 27 Paź, 2009 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nowi zawsze odnawiają stare tematy ale kiedyś się nauczą xD (tak jak ja)

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |