| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Kto jeździ na motorze?
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 07:45   

Jeździłam kiedyś, heh. Wink Ale tak jak szybko mania przyszła, tak szybko poszła. Razz


*Wole wygodne autko mojego faceta, lol ;D
Przejdź na dół
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja mama, jak byla mala i mieszkala na wsi, to jedzila na motorze. Mimo, ze to bylo wiele lat temu, to zamilowanie do motorow jej jeszcze nie przeszlo Cool

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja mama tak samo ;] tyle, ze teraz juz nie jezdzi motorem. Chociaz ma mozliwosc - to nie chce.
Ja nawet osobiscie motoru nie musze kupywac bo zawsze w rodzinie ktos ma, brat i kuzyn.. wiec po znajomosci mozna pozyczyc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh, ja na motorowerze nie umiem. ale u mnie co drugi kolega ma motorek =/ zazwyczaj simsony, ogary i jawy maja. kilku ma skutery =] a zdaje się w 1 gim., przynajmniej oni wszyscy zdawali. wczesniej chyba nie mozna, a pozniej to tak. a zdaje sie w anstepujacy sposob(wiem, bo widzialam na wlasne oczy): jest jakiś tma plac przygotowany, jezdzi sie ósemkami, trzeba jezdzic po wyznaczonej linii i w jakiejs tma predkosci sie miescic. a przy tmy są policjanci. trzeba tez dobrze wyhamowac, dobrze wystartowac, skrecac niegwaltownie itd. =] a jak dobrze sie zda, to sie zaznaczaja, ze dana osoba zdala i karte sie wyrabia. i tyle.
pozdro

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Utwierdzilam sie w przekonaniu ze nienawidze motorów ...

Stracilam kolege ... zmarł wczoraj ... Jego dziewczyna ... nie wiadomo jakz nia bedzie ale jest w ciezkim stanie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak mi przykro. Składam kondolencje dla tego chłopca i jego rodziny... Oby dziewczyna wróciła do zdrowia. =( Brak słów pocieszenia, gdy umiera ktoś, kogo się znało.
Pozdrawiam.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mozgol3 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 38
PostWysłany: Pią 30 Gru, 2005 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.
Kiedyś na podwórku mój kumpel wyciągnął motorynkę i próbowałem wystartować ale mnie obróciło.

_________________
I tak płynie czas nie dogania nas ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1699971
nondzu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 2
PostWysłany: Pon 09 Lis, 2009 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zdawałem kartę w 2gim, banalnie proste. można zdawać według przepisów w 1 klasie ale nas gość z techniki nie dopuścił bo powiedział że jeszcze nie znamy znaków. ale jak ktoś jesz spoko to dopuści. a co do samego egzaminu to u n=mnie koleś 7 razy zdawał aż zdał. Mam tera simka, niezawodny sprzęt polecam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |