| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Szkolna Szczepionka!
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 09:15   Szkolna Szczepionka!

U nas w szkole mają znowu dawać nam szczepionki! Wiem, to dla naszego dobra, zdrowia, i takie tam... Ale mam kłopot- mimo tego, że mam 12 lat, cały czas jeszcze... płaczę na szczepionkach :/ Strasznie się ich boję- wszystko co związane z szczepionką/pobieraniem krwi/igłą przyprawia mnie o ból brzucha.... Boję się, że jak się rozryczę, to klasowa wredna laska mnie obśmieje... A poza tym, moja kuzynka która niedawno miała tą szczepionkę, mówiła, że okropnie boli, ręka drętwieje, a o kłuciu już nie warto mówić...
Co ja mam zrobić? Sad Crying or Very sad Sad
Przejdź na dół
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie - na pewno nie jesteś jedyna Wink Swoją drogą mam kolegę, ma 24 lata, a przeżywa pobieranie krwi/szczepienie jakby mu co najmniej rękę amputowali.. sporo jest takich osób i wiek nie ma nic do rzeczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tak samo <LOL> mam 14 lat i płacze to wstyd Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jej kiedyś mialam tak samo.. Aż mi wstyd było ;p Bo co raz uciekałam przed jakimiś zastrzykami z przychodni xP Ale w końcu mnie gonili i złapali ;/ Ehh.. Teraz nie wiem w jaki sposób, ale już w ogóle nie odczuwam strachu. Zauważyłam, że kiedy sama nakręcałam się i bałam strasznie bolało. Ale jak przestałam się tym przejmować bólu nawet nie czułam. Zawsze przed wkłuciem zajmuje się jakimś punktem w sali lub patrzę się przed onko ;P To przynamniej mi pomaga i nie koncentruję się zbytnio na igle.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pozostaje przyznać że wiek nie ma tu nic do rzeczy - może troszeczkę, ale przecież sam znam dziewuchę którą w wieku lat kilkudziesięciu za nogi trzeba ciągnąć do dentysty i dawać lizaka za dobre sprawowanie - czyli jak nie wybije okna uciekając : )

Riaga - Poradzić się na to nic nie da, możesz po prostu próbować. Cóż więcej zrobisz : )? Jak się boisz, to się boisz, przecież to nic złego? : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dalszy ciąg mojego posta : Spokojnie, nie myśl o tym tylko o czymś przyjemnym i nic nie poczujesz to działa. Próbowałam na sobie!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 14:55   

Dziękuję wam za pomoc... ale cały czas się martwię... latam ciągle po internecie i szukam sposobów "domowych" jak zrobić, żeby mniej bolało- na razie znalazłam tylko to, żeby napinać mięśnie- podobno mniej boli... A może wy macie jakieś sposoby?
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co ty? Nie napinaj mieśni xd Wtedy będzie właśnie bardziej bolało Razz

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam sorka.

Ja jak kiedyś mieli mi pobierać krew z żyły to tak się darłam i uciekałam z krzesła że musieli mi pobrać z palca.xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dazul napisał/a:
Nie mam sorka.

Ja jak kiedyś mieli mi pobierać krew z żyły to tak się darłam i uciekałam z krzesła że musieli mi pobrać z palca.xD

ała ja jak miałam mieć wyrywane zęby pierwszy raz to uciekalam z krzesła aż dentystka poprosiła pielęgniarki by mnie trzymały. To był horror!
Taki off top'ik://

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 57
PostWysłany: Pią 11 Gru, 2009 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm masz tu rade. biggrin ja tak robię: P
Jak idę, na szczepienia żuję gumę !biggrin
żuje sobie żuje; d i nic nie czuje:D
w Twoim przypadku użyj cukierka biggrin !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11408372
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |