| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zauroczenie? Czy coś więcej?
Autor Wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Sro 15 Kwi, 2009 20:41   Zauroczenie? Czy coś więcej? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka! To znów ja! Dzisiaj chciałam nawiązac do mojego poprzedniego tematu pt: "On się zakochał... Jak ja mam się zachować?". Otóż chodzi o wspomnianego tam chłopaka. Oboje przełamaliśmy nieśmiałość i zaczęliśmy ze sobą gadać... Często rozmawiamy w szkole. Od jakiegoś czasu jakoś tak dziwnie się czuję w jego obecności... Tzn. dziwne uczucie w brzuchu, ciepło ogarniające całe ciało, a umiem znieść jego spojrzenia (kiedy spojrze mu w oczy, zaraz uciekam wzrokiem)... Wiem, że powinnam najpierw poszukac coś w googlach lub w innej wyszukiwarce, ale jednak chciałam zapytać na forum... Co to za uczucie? Zauroczenie? Czy może coś więcej? xdd

P.S. Dodatkowa reakcja to taka, że przy nim zawsze serducho bije mi jak oszalałe... xdd Love
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 15 Kwi, 2009 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spadłem z krzesła, dosłownie - Szukać w googlach czy jesteś zakochana? Dosłownie, XXI wiek.

Nie ma "zauroczenie", czy "coś więcej" - po prostu się zakochałaś i tyle. Pogratulować i życzyć szczęścia pozostaje. Ładna pogoda idzie, wyruszcie na spacery, nie ma nic milszego niż spacerek we dwoje : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 15 Kwi, 2009 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem


_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Czw 16 Kwi, 2009 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U to coś więcej, czujesz "motylki" robi ci się gorąco ... to musi znaczyć cos więcej.
Nie wiem może se poszuakj w googlach albo w wikipedi znaczenie słowa zauroczenie xd

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pią 17 Kwi, 2009 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

119000 hehhh tyle wyszukiwań, czy jest się zakochanym to się chyba czuje , przecież ktoś zza łącza ci nie powie, to zależy od ciebie, czy jesteś zakochana xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pią 17 Kwi, 2009 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak, ale to się powinno czuć, no tak, ale może poczytać jak się przy tej osobie [która się podobno kocha] czuje albo jakie jest poprostu uczucie no nie wiem np. w brzuchu jeśli jest się zakochanym. I czy zachowujemy się inaczej?

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Sob 18 Kwi, 2009 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ehe pocimy się jak jesteśmy obok tej osoby albo nie możemy spać bo o niej myślimy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Wto 29 Gru, 2009 09:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krystian603 napisał/a:
nie możemy spać bo o niej myślimy

Ojoj... czyli jestem zakochany w Internecie, w parkourze, we wszelkich aktywnościach fizycznych, w wojnie, w seksie, w muzyce, w masturbacji, w sobie - i tak dalej. : ) Troszkę się tych miłości nazbierało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |