| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z dziewczyną
Autor Wiadomość
Keas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 3
PostWysłany: Czw 07 Sty, 2010 15:07   Problem z dziewczyną Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem z dziewczyną.
Wszystko zaczęło się tak:
chodzę na tańce (szkolne, mamy występ w niedalekiej przyszłości), wracając do domu szedłem z dziewczyną (nie tą) i spytała mnie czy Kasia mi się podoba.
Odpowiedziałem, że oczywiście tak. Dalszej rozmowy nie będę przybliżał, powiedziała mi, że ona mnie kocha, na początku nie chciałem wierzyć, ale niedawno pokazała mi Jej SMSa, zacytuję:
"no bo ja go kocham na 99 procent ale mu nie mow bo sie chyba spale ze wstydu".
Nie wiem czego Ona się wstydzi. Swoich uczuć? Mnie? Mnie raczej nie, bo skoro dziewczyny z naszej klasy to wiedzą, więc to nie logiczne.
Nie odpuszczę sobie za nic, nie ma mowy, kocham Ją nad życie.
Sprawa jest o tyle dziwna, że jeśli próbuję wrzucić Ją na trop mej miłości Ona strzela taki numer:
nie wiem czy ty to sobie wymyślasz, ale ja nic takiego nikomu nie mówiłam.
Ona się ode mnie oddala? Czy to normalne u kobiet? JBC mam 12 lat, Ona też.
Co robić?


Aaa jeszcze jedno:
wygrałem na j. polskim książkę Stanisława Lema pt. "Bajki robotów", Ona dużo czyta, nie wiem czy dać jej tę książkę? Wygrałem z myślą o Niej.


Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Keas dnia Czw 07 Sty, 2010 16:06, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maksio97 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 6
PostWysłany: Czw 07 Sty, 2010 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... czy w napisała ta Kasia do koleżanki, co Ci pokazała smsa, że chodzi o Ciebie? Wink
Po 2. Może nie mówiła, ale napisała Wink
Po 3. W jaki sposób 'próbujesz ją wrzucić na trop swej miłości'? Wink
Po 4. Jeśli mówisz jej coś w tym stylu "a ktoś mówił, że się we mnie zakochałaś" , to chyba normalne by było, jakby zaprzeczała ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 3
PostWysłany: Czw 07 Sty, 2010 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na pewno chodzi o mnie.
Mhm może masz rację.
Jak mam ją wrzucić na trop?
I jak ją mam namówić, by ze mną chodziła?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 07 Sty, 2010 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jak ją mam namówić, by ze mną chodziła?

Karygodny błąd. W ten sposób żadnej Panny nie zdobędziesz. Problem nie jest w Niej, a w Tobie, i od tego trzeba zacząć. To Ty nie wiesz co z tą sytuacją zrobić, to Ty popełniasz błędy, gdyż nie wiesz jak się do tego zabrać.

Dziewczyna z Tobą nie chodzi, na żaden trop masz jej nie wrzucać. Wystarczy się z nią spotykać, bo strzelam że tego nie robisz, prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 07 Sty, 2010 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zadzwoń do niej, czy zapytaj w szkole czy pójdzie na spacer wieczorem czy coś w tym stylu i w ten sposób raczej jak Shaunri powiedział spróbuj się do niej zbliżyć, a nie zawieraj tranzakcji. To nie jest tak że sobie podejdziesz do koleżanki którą znasz tylko z dwóch rozmów o jakiś głupotach i nagle jej zaczniesz mówić o miłości, to musi się odbywać raczej stopniowo. Staraj się z nią spotykać, ale nie wspominaj na razie o uczuciach, bo może sie biedna spłoszyć Smile i nie zadawaj jej pytań w stylu słyszałem że jesteś we mnie zakochana, czy to prawda ? To nie teleturniej, daj sobie trochę luzu, i wszystko samo wyjdzie Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 3
PostWysłany: Czw 07 Sty, 2010 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki spróbujęSmile

[ Dodano: Nie 10 Sty, 2010 18:09 ]
Sory za UPa, ale:
o czym mam z dziewczyną gadać?
Aaa - jak wychodziłem ze szkoły to cała gromada dziewczyn mnie napadła i zaczęły wszystkie gadać, że ona się jakby troszkę wstydzi. Jak ten wstyd z Niej wygonić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nina.Kar Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 60
PostWysłany: Pon 25 Sty, 2010 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak będziecie się spotykać, rozmawiać to Ona sama z siebie przestanie się wstydzić.
O czy masz z nią gadać, tego nie wiem, ale rozmawiając na pewno znajdziecie jakiś wspólny temat. Na pewno nie rozmawiaj z nią o pogodzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
21331133
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 26 Sty, 2010 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nina.Kar napisał/a:
Na pewno nie rozmawiaj z nią o pogodzie.



buhahahahha ja nie mogę jakie są przeciwności rozmawiania akurat na temat pogody? bo co kometa na "was" spadnie? Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Wto 26 Sty, 2010 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie SIMON to było coś innego na myśli . ; )
trochę głupio gadać o pogodzie .. bo kogo ona interesuje . x d
a wgl Keas piszesz że ona NAPISAŁA , " że cię kocha na 99 % " ,
a pytanie czy ci to powiedziała , jeśli nie , to nic na siłę . Smile
dziewczyny która się wstydzi nie jest jak to napisałeś " wygonić z niej to " się nie da
ale , spokojnie dziewczyna się otworzy po kilku spotkaniach . ; d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 26 Sty, 2010 17:40   

Ja jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny i kiedy jeszcze byłem mały sądziłem że nie będę chciał mieć dziewczyny.

Teraz jakoś tak inaczej się zrobiło tylko że ja się bardzo wstydzę...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |