| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Napady mestwa?
Autor Wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 22:28   Napady mestwa? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi mowiono,to w czasie dojrzewania szybko sie wkurzamy na otoczenie i czasami nawet bardzo sie wkurzamy,ze az chcemy bic.
Tylko ze mna jest (co przedtem nie bylo) od prawie roku,cos takiego ze jak jeden delikwent mi podskoczy,to bez zadnego 'ale' dostaje za swoje,czy ma rok wiecej,czy to rownolat czy nie.Po prostu w tym momencie mam taki napad energi ze czuje sie dwoch golymi rekoma polozyc,i czasami jednym walnieciem z piersci po prostu...Szkoda mowic.Podobno tak jest gdy sie zaczyna dorastac,to znaczy nagle zwiekszenie cielesnej sily itp...
Bylem u doktora z tym,mowil ze to nie to,w kazdym razie az tak intensywne to nie moglo byc.Pytal sie czy bralem kreatyne,tauryne itp...ale nic takiego nie bralem.Co prawda czasami cwicze troche,ale lekarz mowil ze nawer masa miesniowa nie pozwolilaby mi na taka energie.Licze na wasza pomoc,moze ktos mial tak samo?

_________________
swierku
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 22:31   

Hm...dopada cię nadmierna energia połączona z adrenaliną. Stresujesz się (strzelam, że w szkole) i cię to męczy, musisz się wyszaleć. Mi też czasami przychodzi ochota krzyknąć, i to takie "Barbarzyńskie JUP" Smile

Proponuję sprawić sobie worek treningowy i rękawice, kopać, okładać i wrzeszczeć.
Jak złapie cię to w szkole, to sobie weź oddech...i 10 oddechów głębokich...jak nie pomoże to jeszcze 10... i.... ....etc.

Smile
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Juz probowalem zaradzac temu,to znaczy rano budze sie o 5:30,rozciagam sie,czekam pare minut w lozku relaksujac sie.Wstaje,rozgrzewam sie w pokoju i na dziendobry strzelam 70 pompek,a po odpowynku 50 brzuszkow zmiennymi pozycjami (np 5 brzuszkow rekami za karkiem,5 z rekami wystawionymi przed siebie itp..) a gdy sie juz calkowicie rozbudzilem cwicze bicepsy i tricepsy.Chcialbym pocwiczyc miesnie motylkowe i naramienny,z reszta napisalem o tym temat na stronce Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 23 Lis, 2009 08:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no coz, ktos nazwal kiedys testosteron hormonem agresji i chyba mial duzo racji ;d teraz masz bombe hormonalna w organizmie wiec nie dziw sie ze reagujesz agresywnie na wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 23 Lis, 2009 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak mnie badano ostatnio to wlasnie...Wg lekarza moj organizm produkuje zbyt duzo testosteronu.Czyli mozliwe ze to przez to..

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Lis, 2009 14:46   

Wiem jak to jest , bo teraz to jakiś bardzo agresywny się zrobiłem że coś mi powie byle co to od razu z pięściami wyskakuje...
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie męstwo, to głupota i dziecinada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Lut, 2010 15:46   

To co napisałaś było wredne

Wiesz ja ciebie szanuje więc ty do nas też trochę miej szacunku , koleżanko.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |