| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciąża, a zamiana pasty
Autor Wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 09:24   Ciąża, a zamiana pasty Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy podczas ciąży zmieniałyście pastę do zębów?
W internecie wyczytaliśmy, że wskazane jest, by w czasie ciąży korzystać z pasty bez fluoru, poszukujemy poparcia tej tezy przed wydaniem pieniędzy na na pastę z apteki ;-)
Z góry dzięki za wszystkie komentarze.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E stfu, a co ma pasta z fluorem do ciąży? To tak samo, jakbyś zmieniła teraz szampon do włosów czy dezodorant.

Wiem, wiem, że wszyscy się rozpiszą, że "fragmenty" pasty można połykać podczas mycia zębów, ale nie wiem, czy taka ilość fluoru mogłaby uszkodzić płód : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że większa szansa jest, żeby otrzymać odpowiedź na forum skierowanym do innej grupy osób.

Niby powinno się ograniczyć fluor.. ale ja nie popadałabym w paranoje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 09:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To już forum rodzin, więc myślę, że to odpowiednie miejsce.
To, że połykamy pastę w czasie mycia zębów jest oczywiste, tylko pytanie czy rzeczywiście wpływa to negatywnie na - no właśnie na kogo? dziecko? czy kobietę?

cytat odnaleziony w sieci "zalecana dla kobiet w ciąży - nie posiada w składzie fluoru. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Jakich rodzin.. grupa 12latków i parę starszych osób. Naprawdę - w pewnych sprawach raczej liczyłabym na bardziej fachową poradę.

Rzadko kto wie o tym fluorze, więc większość go używa. W pastę warto zainwestować - jak nie dla samej pewności, to i dla zdrowych ząbków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

andre - Z tego co wiem żaden z użytkowników forum nie posiada dzieci, chyba że Nasty, czy Tremere coś ostatnio wykluły (: ) ), tak więc żadne forum rodzinne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
chyba że Nasty, czy Tremere coś ostatnio wykluły


Heh.. nic mi o tym nie wiadomo. Pozostałam wprawdzie ostatnia w rodzinnej kolejce, ale aż takiego pośpiechu nie czuję ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Pią 05 Mar, 2010 09:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe... no to chyba źle zrozumiałem tytuł i treść forum...
W necie znalazłem trochę informacji o pastach, stosuje się takie jak Ajona i Elmex, ale będę szukać dalej, może na innych forum pomogą, ale dzięki za opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 05 Mar, 2010 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh. być ponad pół roku na forum i nie wiedzieć jaka jest jego tematyka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Pon 08 Mar, 2010 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzieci online - tytuł jest dwuznaczny prawda? :-)
A nigdy zaawansowanym pisarzem nie byłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pon 08 Mar, 2010 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyżby dwuznaczny? : ) Pierwszym znaczeniem jest forum dla dzieci (młodzieży : P) a drugim?

W gruncie rzeczy mogłoby być forum o dzieciach, ale gdy są działy "dojrzewanie" i "szkoła" (czy coś) to chyba...No, dla rodziców raczej nie jest : >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 08 Mar, 2010 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ponad 20 postów, to chyba wystarczająco, żeby odkryć, że to forum dla dzieci (no i starszych dzieci biggrin) a nie o dzieciach;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |