| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mutacja i owłosienie
Autor Wiadomość
k0Li. Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 4
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 17:48   Mutacja i owłosienie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich! Mam 14 lat i mam do was pytanie, ale najpierw trochę opowiem. Zaczęło to się chyba z rok temu, mniej więcej. Zauważyłem, że po prostu nie mogę wydobywać z siebie wysokich głosów tak jak kiedyś( potrafiłem zapiszczeć jak dziewczyna) i tu do was pytanie czy to już jest mutacja głosu? Osobiście chciałbym już mieć niski głos, bo w tej chwili mam taki może nie wysoki, ale nie taki niski(męski). Aha i jeszcze coś mam problem z owłosieniem, a tak szczególnie to ujmując to nie brakiem tylko jego gęstością, wielkością(nie wiedziałem jak ująć srr ;p). Mam je już na klacie, na brzuchu to już w ogóle i chcę się was spytać czy są jakieś środki na to, by owłosienie tak szybko się nie pojawiało? pOzdrawiam!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 19:15   Re: Mutacja i owłosienie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak to już mutacja...


Jeśli chodzi o włosy... to nigdzie nie ma lekarstwa na spowolnianie owłosienia, nie wiem czemu nie chcesz tych włosów na klacie,na brzuchu... one są wyrazem męskości Mr. Green
jeśli to ma wpływ na kolegów i śmieją sie z ciebie i nazywają cie goryl to po prostu są zazdrosni i tyle Smile


jeśli będziesz chciał je zgolić to zaczną ci szybciej odrastać i będzie jeszcze większy problem... zostaw je w spokoju Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 05 Mar, 2010 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz chciał je zgolić - to nie będą Ci odrastać szybciej - to jest mit, więc jeżeli Ci przeszkadzają, faktycznie je usuń.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |