| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziewczyna z klasy
Autor Wiadomość
MichU123 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 4
PostWysłany: Nie 14 Mar, 2010 20:25   Dziewczyna z klasy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem tu nowy i wszystkich witam Wink
Mam taką sprawe, jestem w 1 gimnazjum i podoba mi sie taka jedna dziewczyna jest lubiana, ładna.Rozmawiamy ze sobą dużo na gg ale w szkole mniej nie wiem czy ona sie wstydzi jak myślicie? kupiłem jej prezent na urodziny(arafata)która ciągle teraz nosi:) i nie wiem czy mam u niej jakie kolwiek szanse, jak myślicie?.Prosze o wyrozumiałość Pozdrowienia ;D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13736996
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 15 Mar, 2010 08:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, masz szanse. Myślę że można śmiało powiedzieć, że gdybyś jej się nie podobał, nie nosiła by ciągle tej chusty. A że ciężko podejść w szkole do kogoś kto Ci się podoba to jest jasne, ale to Twój w tym interes żeby podejść, pogadać, umówić się na spacer czy coś.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MichU123 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 4
PostWysłany: Pon 15 Mar, 2010 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziękuje za odpowiedz Very Happy mam jeszcze jedno pytanie, na gg i na żywca nigdy się nie chce do mnie odezwać ale się dużo uśmiecha jak myślicie może się mnie westydzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13736996
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Pon 15 Mar, 2010 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli się uśmiecha i patrzy ci w oczy, to według mnie próbuje ci uświadomić że cię nie ignoruje. Masz u niej spore szanse, a nie odzywa się może dlatego że nie ma o czym z tobą porozmawiać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MichU123 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 4
PostWysłany: Pon 15 Mar, 2010 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasami mi się wydaje ,że wogule też nie wzraca na mnie uwagi....może mnie olewa Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13736996
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 15 Mar, 2010 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prosta zasada - jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MichU123 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 4
PostWysłany: Pon 15 Mar, 2010 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może z nią porozmawiać, tylko się bije że stracę koleżankę (dobrą) może to zle przyjąć bo nie miała nigdy chłopaka. Crying or Very sad

[ Dodano: Pon 15 Mar, 2010 18:10 ]
Dziękuje wszystkim za pomoc, wszystko się wyjaśniło

[ Dodano: Wto 16 Mar, 2010 14:46 ]
To jeszcze raz ja, dzisiaj na lekciach jedna dziewczyna spytała mnie o chodzenie ale jest starsza o koło 2 lat i nie wiem czy to wypada...jak myślicie? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13736996
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |