| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Papierosy!
Autor Wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

alez to byla prowakacja - moze sprowokuje cie to do ratowania blizszych tobie osob Smile nie wiem czemu to nie ma sensu? co nie ma sensu? ratowanie szefa mamy nie ma sensu? tak samo jak ratowanie nas:)
a jaka roznica jest miedzy paleniem a otyloscia? i na to sie umiera i na to....otylosc jest tak samo problemem cywilizacyjnym jak palenie...cale spoleczenstwa tyja tak samo jak cale spoleczenstwa pala.....tylko wez no popatrz na jakies dane statystyczne....otylosc caly czas wzratsa...palenie spada...zajmij sie czyms bardziej na czasie don kichocie...chyba ze sam lubisz zjesc 4 razy w tygodniu smacznego hamburgerka z makszita:)
ale w sumie to chwalebne - altruizm w czystej postac....bez cibie nigdy bym sie nie dowiedzila, ze balenie jest be....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 22:19   

Ty juz troche zyjesz na tym swiecie, wiec wiesz, ale wierz mi, naprawde, jest cholernie duzo mlodszych od Ciebie i odemnie, ktorzy nie maja pojecia, jak bardzo jest to szkodliwe.
Otylosc czesto powstaje ze wzgledu na zbyt szybki tryb naszego zycia, uzywki ludzie wybieraja sobie sami. Ratowanie szefa mamy jest bez sensu, bo jest juz (teoretycznie oczywiscie) uzalezniony na tyle, ze nic z tym nie zrobi =p.
A na moja sylwetke nie narzekam, dzieki za troske :*.
jak juz wspomnialem, end of topic.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

otylosc w zdeydowanej wiekszosci przypadkow tez jest na wlasne zyczenie - zwlaszcza u dzieci i mlodzierzy Smile
i troszcze sie o cibie tak samo jak ty o mnie ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 23:19   

Frigg, masz coś do ludzi z brzuszkiem?
"Każdy ptaszek ma swój daszek"biggrin
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

alez skad Smile ja wrecz wole panow z brzuszkiem, a sama mam figure kobieca a nie figure wieszaka.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 14:38   

Jak kobita jest wysoka, to akurat wolę "wieszak", a jak niska- to oczywiście trochę ciałka.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coz wzrost mam sredni czyli 165cm....a wieszakow nie lubie w zadnym wydaniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 18:42   

wieszaki nie sa zle.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaaa. ja nietrawie wieszkaów... takie chudzielce popylają po świecie.... niema to ani cycka ani pupci.... normalnie niema za co złapać.. jak na robie usiadzie do wżyna ci się swoją kościstą du.. w Smile (fiu fiu fiu)...
Kobieta tu i ówdzie powinna mieć, i to jest faktem....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
taaaa. ja nietrawie wieszkaów... takie chudzielce popylają po świecie.... niema to ani cycka ani pupci.... normalnie niema za co złapać.. jak na robie usiadzie do wżyna ci się swoją kościstą du.. w Smile (fiu fiu fiu)...
Kobieta tu i ówdzie powinna mieć, i to jest faktem....


już w starożytnej grecji wielcy filozofowie stwierdzili że we wszystkim najważniejszy jest umiar... nie należy być za bardzo wieszakowatym, ale też i za bardzo pulchnym - zachowanie harmonii jest tym co ludzie powinni uczyć się od zwierząt

_________________
I WANT TO BEND YOU OVER A PING-PONG TABLE AND FORCE YOU TO READ HARPER'S BIZAAR WHILE I VIOLATE A SERIES OF YOUR ORAFICES. I'LL COUNT EACH PLUNGE OF MY INVADER IN GREEK. YOU'LL COME SO HARD YOUR NOSE RING WILL MAGNETIZE. I GUARANTEE IT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tylko ty mogłeś wyskoczyć z koncepcja starożytnych filozofów wobec proporcji kobiecego ciała, jego proporcje zmieniały się w epoce w zależnie od mody, od Venus z Milo poprzes Rubensowskie kształty po dzisiejsze kobiety "szkielet wanna be"

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ilore Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 36
PostWysłany: Nie 18 Kwi, 2010 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tak. Gdyby papierosy zawierały cyjanowodór to już dawno bym nie żył ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 18 Kwi, 2010 10:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czym jest cyjanowodór, ale wiem, że nie wolno odnawiać postów.

Proszę spoglądać na daty ^^ Ostatni post był napisany 5 lat temu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |