| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Miesiączka
Autor Wiadomość
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2010 18:09   Miesiączka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam (chyba) dość nietypowy problem.. Chodzi o miesiączkę. Jest co 2-3 tygodnie, Trwa bardzo długo ok. 2 tygodni i jest bardzo obfita.. Czy to normalne? Boję się iść do ginekologa, a jak powiedziałam o tym mamie to stwierdziła że coś jej nie tak i będę musiała (A ja nie chce!!!)..
W razie czego to pierwszą miesiączkę miałam na początku grudnia 2009r.

Prośba o pomoc jest kierowana głównie do starszych dziewczyn..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2010 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdarza się, że pierwsze miesiączki są i nieregularne, i trwają krócej lub dłużej niż normalnie. Ale lepiej upewnić się, że wszystko jest w porządku, może warto najpierw zgłosić się do lekarza rodzinnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2010 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miesiączka trwa 2 tygodnie? W sensie że krwawienie trwa dwa tygodnie?
DWA TYGODNIE?!

Czemu ty jeszcze do ginekologa nie pędzisz?!?!?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2010 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To Ty masz praktycznie bez przerwy miesiączkę!
Idź do ginekologa, mi trudno powiedzieć czy to się zalicza do normalności czy już nie.
Mama pewnie zapisze Cię do jakiegoś sprawdzonego lekarza - z odpowiednim podejściem do pacjenta - a wtedy niczym nie musisz sie martwić, bo naprawdę jest to łatwiejsze niż myślisz.
Badanie ginekologiczne, o ile takie będziesz miała, nie boli, a jeśli boisz się rozebrać przed lekarzem, to pomyśl ile on kobiet ogląda codziennie i że to nie jest dla niego żadna atrakcja tylko zwykła praca.
Zresztą - w końcu i tak będziesz musiała kiedyś iść, a jak będziesz miała to za sobą, to przynajmniej nie będziesz musiała się w przyszlości stresować Smile
Natomiast warto się wybrać żeby zobaczyć co jest nie tak i zrobić coś w tym kierunku.

Poza tym - bardzo obfite krwawienie trwające bardzo długo mogą prowadzić nawet do anemii - z powodu niedoru żelaza, więc

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2010 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też mi się zdaję, że najlepiej iść z tym do lekarza. Nawet twoja mam tak twierdzi...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mama mnie umówiła na wizytę u ginekologa w dzień urodzin mojego chłopaka.. Sad Mad

Pytanie: Czy nie lepiej by było gdybym się wydepilowała, czy zostawić tak jak jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

13 lat? Chłopak? Ale ok, nie o tym rozmawiamy...


Co do depilacji - to zależy. Nie jest to wymagane, ale jeśli czułabyś się estetyczniej...A jak już, to nie radziłabym depilować miejsc intymnych "do końca". Tak dokładnie wydepilowane (dziwnie zabrzmi, wiem) kojarzy mi się z, hm, pannami lekkich obyczajów xD
Wiem, że to tylko takie moje "widzimisię", ale no cóż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie musisz się depilować specjalnie przed wizyta u lekarza. Jedynie przemyj się przed wyjściem z domu jeszcze, żeby mieć komfort.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Pią 30 Kwi, 2010 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I po stresie.. Nie było tak źle..

PS. Będę żyć <jupi> Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2010 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:

Co do depilacji - to zależy. Nie jest to wymagane, ale jeśli czułabyś się estetyczniej...A jak już, to nie radziłabym depilować miejsc intymnych "do końca". Tak dokładnie wydepilowane (dziwnie zabrzmi, wiem) kojarzy mi się z, hm, pannami lekkich obyczajów xD

zobaczymy co twoj przyszly chlopak na to powie .. ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2010 07:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę że też powie że wydepilowana do końca kobieta wygląda komicznie, jak dziewczynka.

Depilacja, owszem. Do zera, nigdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |