| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
RATUJMY TO FORUM!
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już Bożena nieraz tłumaczyła czemu jest tak, a nie inaczej, więc jak chcesz by coś zmieniła, napisz do niej, ale czy czyszczenie jakichś zbędnych załóżmy tematów ma sens, zależy od serwera, na czym ja się nie znam, ale skoro nikt o tym nie myśli, to znaczy że nie jest to konieczne.

Jedyne co miałoby sens, to reklama, ale to kosztuje i nie wiem kto miałby za to płacić...

Boty są na różnych forach, a tutaj akurat nie jest to na dużą skalę, widziałam gorsze przypadki biggrin

Jednak to zależy od administrator. Może by mogła znaleć wśród jakichś swoich znajomych, kogoś kto by jakoś efektywnie zarządzał tym forum i wtedy by się nieco zmieniło, ale podejrzewam że skoro tego jeszcze nie zrobiła, to nie jest ani łatwe do wykonania, a może nawet niemożliwe w pewnych kwestiach.

I tu nie chodzi chyba nawet o moderatorów czy ich brak, dopóki nie ma tutaj zbyt dużo ludzi nie ma zbyt dużo bałaganu żeby specjalnie go trzeba sprzątać. Natomiast gdyby coś poszło naprzód, faktycznie może wtedy warto by kilka osób zaangażować.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurczę, czuję się, jakbyśmy byli zagrożonym wymarciem gatunkiem dinozaurów na małej planetoidzie o_O Boję się, to forum i ludzie tutaj są naprawdę świetni, jakby forum upadło...Ojojoj.

Ale faktycznie, jak to ktoś uprzednio ujął - osoby posiadające bloga - linki w dłoń, i wstawić na bloga jako reklamę : ) Może spłynie na forum troszkę "świeżego mięska" : D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
Boję się, to forum i ludzie tutaj są naprawdę świetni


Ekhm.. Smile
Nie nalezy z tego furory takiej robic,pitrasio.
Tematy moga byc zamykane,a nie kasowane.Zawarte tam odpowiedzi moga pomoc ludziom ktore maja juz problemi.Jesli napisza temat ktory juz byl omawiany,odeslemy ich do odpowiedniego tematu,ktory by pomogl im.Jesli chodzi o modki,przy okazji mozecie kilka wywalic. Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A możemy wznowić temat wyłażenia z ciała? Już dawno odłożyłem tamte książki na półkę, czekam aż sprawdzisz nowe :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2010 11:24   

Przyłączam się do prośby ;].
Powrót do góry
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2010 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też mogę Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Drogi Slupku,nie wiem czy to u ciebie bylo,czy u kogos innego,ale bylo tyle pulek,ze patrzylem sie za ksiazkami,nie wiedzialem o jaka ci chodzilo (przy lozku miales ich 4 o ile to u ciebie bylo) i tylko na 2 byly 3 ksiazki.Krotko mowiac,byl tam bu*del na kolkach.Jak mam w takich warunkach udowodnic ci ze naprawde OOBE istnieje? Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Normalnie Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inteligentna odpowiedz,naprawde.Uzasadnij to twoje "normalnie" Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 23:17   Re: RATUJMY TO FORUM! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Gdy na forum jest taki zastój jak przez ostatni miesiąc, nie widzę potrzeby wybierania nowych moderatorów.
2. Trzeba byłoby wykasować 80% tematówWink Niektórzy wchodzą na forum, nie biorą udziału w dyskusjach, a przeglądają stare wątki np. z działu Trudne pytania, w których porady są nadal aktualne.
4. Nie takie kryzysy bywały, ale oczywiście można wesprzeć forum, umieszczając link na naszych stronach, blogach. Reklamowanie forum na innych forach jest zazwyczaj niemile widziane Razz
5. Dawniej możliwość pisania była tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Popieram.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
PostWysłany: Sro 05 Maj, 2010 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie trzeba od razu usuwać kont, na ktore nie wchodziło się przez jakiś czas. Przecież ta osoba w każdej chwili może wrócić na to forum, a tu proszę: nie ma jej konta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sro 05 Maj, 2010 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale są osoby, które nie wchodzą od wieków, nigdy się nie udzielały i raczej juz tu nie będą wchodzić.

5klasistka! Jak ja cię dawno w dyskusji nie widziałam.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
PostWysłany: Czw 06 Maj, 2010 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale wróciłam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Sro 26 Maj, 2010 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich:
3.Ja na przykład dawno nie wchodziłem, problem można rozwiązać tak że np. po roku nieużywania konta gość dostaje E-maila że musi wejść a po np.3 miesiącach (jeśli nie wejdzie)konto zostaje usunięte Wink
Do Nikity:
5. Nie możesz tego zmienić ??

PS:i kiedy coś zrobicie z tym że skrypt forum się sypie ??
Nie chciałbym się narzucać ale jesli Bożena nic z tym nie zrobi to możeee........ doświadczony ktoś z nas (np. Nikita,chippy,ja Wink) stworzy nowe forum na jakimś serwie? i każdy by dołączył do tamtego forum ?? to by rozwiązało wszystkie te punkty Wink

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2014 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Forum umrze" mówiłam. "Ratujmy forum" mówiłam. Żodyn nie wierzył, żodyn... A po latach? Jedyna pitrasia ze "stałych bywalców" odwiedza forum... Wy to pewnie nawet nie pamiętacie o istnieniu tego miejsca... A ludzie raz na jakiś czas nadal tu wchodzą...

Przydałby się nowy skrypt... Technologia tak poszła do przodu od tylu lat...

Ciekawe, czy Bożena jeszcze ma aktualny tutaj kontakt... Szczerze bym się pobawiła w admina tutaj... Ogarnianie forum... Przecież ono może odżyć. Ze wspomnieniami. #Nostalgiabardzo...

Nawet nie wiem, jak to się stało, że z dnia na dzień po prostu zniknęłam z DO... Chyba nie zniknęłam ostatnia... Po prostu. Jakoś tak się wyludniło... Teraz mogę tu pisać jak w pamiętniku... Takim dość sporym... I nikt mi nic nie zrobi za to... Samowolka...

EJ JEŚLI KTOŚ TO WIDZI, NIECH ODPOWIE W TEMACIE!!!

Tęsknię za wami... Moja ekipo z DO. Ciekawe co tam u was... Jak życie. Starsi z was mają już pewnie dzieci. Na pewno jedna użytkowniczka ma już 4 letnie dziecko.. Hehehe.

Kończę już lepiej te moją gadaninę :>

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |