| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mała, chuda i bez wdzięków
Autor Wiadomość
Aga1404 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Maj 2010
Posty: 2
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 03 Maj, 2010 16:57   Mała, chuda i bez wdzięków Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam na imię Aga i mam 13 lat. Mierze 158 cm wzrostu i ważę 30 kg.
Mój problem tkwi w tym, że nie mam prawie wcale piersi. Zna ktoś jakąś dietę by zgrubnąć i by wreszcie pokazały mi się wdzięki na które już tak długo czekam?
A może zna ktoś jakieś porady?
Bardzo proszę o odpowiedz.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 03 Maj, 2010 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twoje piersi jeszcze na pewno urosną, i nie ma sensu tego próbować zmieniać dietą, możesz kiedyś pożałować że przez takie eksperymenty będziesz miała duży brzuch itd. Poza tym to nie jest zbyt zdrowe. Prawdopodobnie jeżeli się prawidłowo odżywiasz, taką masz budowę ciała, a że w okresie dojrzewania też na pewno przytyjesz, nie martw się tym. Niestety niektórym później rosną piersi, innym wcześniej, tak to już jest. No i piersi mają też swoje wady - nie możesz biegać bez stanika, nie można spać w każdej pozycji ;]

[ Dodano: Pon 03 Maj, 2010 18:10 ]
Jak dodasz 50 nowych tematów to nie uzyskasz więcej odopowiedzi, a raczej frustracje użytkowników, więc przestań, wszyscy widzą że jest nowy temat.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pon 03 Maj, 2010 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba troszkę sporo razy ci się kliknęło, bo troszkę tematów założyłaś : ) Ale to nic.

Ja ci powiem tak - jeśli nie stwierdzono u ciebie żadnych niedoborów czy chorób związanych z tak malutką wagą, ciesz się. Naprawdę, uwierz, nie chcesz być gruba.
A zresztą - jak to Akacja już mówiła - w okresie dojrzewania na pewno przytyjesz.

A co do piersi - głowa do góry, to nie koniec świata : ) A tak możesz sobie założyć push-up'a (ale bez przesady : P) i od razu samoocena w górę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2010 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga, a jak nie ma na nią rozmiaru push-up'a ?
Dużo osób pisze na tym forum, że są płaskie jak deska i kompletnie nic nie mają!
Chyba nie ma push-up'a na różnicę 8 czy 9cm(nie mówię, żeAga1404, tyle ma lub nie ma), chyba, że kompletnie nic już nie wiem i jestem kompletnie zacofana!Oczywiście niektórzy mówią "załóż sobie PUSH-UP'A i po sprawie" a to wcale nie pomaga! Sad

[ Dodano: Nie 23 Maj, 2010 17:19 ]
Aga1404, chciałabym mieć tyle wzrostu co ty !!! Ja mam 12 lat 141cm wzrostu i ważę 34,2 kg!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2010 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szymsajK@, lepiej mieć te 4 cm niż nic, prawda? biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2010 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi tylko o to, żeby nie pisać głupio "KUP SOBIE PUSH-UP'A" i po sprawie. Czasem mam wrażenie, że niektóre osoby nie znają pojęcia "mały biust w wieku 12 lub 13 lat".To nie jest rozmiar A tylko malutkie AA lub kompletne 0!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2010 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O tak, brak biustu w wieku 12 lat jest katastrofą ekologiczną. No nic tylko w deprechę popadać.

Ale naprawdę no, na co wam piersi? Ze stanikami kłopot, czasem niewygodne nawet, a jak się na basen idzie to nie jest zbyt miło w stroju jednoczęściowym bez miseczek wszytych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2010 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Brak biustu w wieku 12 lat - tragedia. Dziewczyno, masz 12 lat - a niektóre dziewczyny dostają okres, rosną im piersi w wieku 15 lat.. Choć w sumie dobrze, że nie masz większych zmartwień Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Wto 25 Maj, 2010 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl, mam inne zmartwienia i inne zajęcia niż krytykowanie kogoś kto tylko chciał pomóc!!!

[ Dodano: Wto 25 Maj, 2010 13:55 ]
Riaga, a ja chciałam tylko powiedzieć tylko że bez sensu jest takie pisanie jak nic nie pomoże bo to forum jest po to aby pomagać innym! Jeszcze raz powtórzę ABY POMAGAĆ INNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
PostWysłany: Nie 30 Maj, 2010 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez Mruczka dnia Sro 29 Sty, 2014 18:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Cze, 2010 22:38   

Grube dziewczyny/kobiety są ohydne.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |