| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Twarz
Autor Wiadomość
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 02 Lip, 2010 15:52   Twarz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Chciałabym się dowiedzieć jak pytałyście lub mówiłyście o czymś mamie. Nie chodzi mi tu o stanik, depilację itp., lecz o żel do mycia twarzy i tonik. Ja nie boję się tego powiedzieć mamie, tylko nie wiem jakby to jej sformułować i przekonać do tego.Za 9 dni kończę 12lat tylko, że na tyle nie wyglądam po wzroście (niestety w chwili obecnej mam ok.141-142cm i leczę się u enkrynologa:(SadSad).Nie wiem czy przez to mogę jej się kojarzyć z jakąś 9latkąSad. Na twarzy mam coś jakby zaskórniki w kolorze białym.Nie ma tego dużo, ale wręcz to mnie czasem denerwuje bo wychodząc z domu czasem jest tak,że nie mam nic a po 2-3 godzinach ktoś mi mówi że mam trądzik na nosie lub gdzieś indziej.Mam cerę mieszaną. Normalnie twarz myję mydłem ale wiem, że to mocno wysusza skórę.Tonikiem (nie moim) mama mówi, że mam przetrzeć sobie twarz /tylko/ w tym miejscu gdzie pojawi się krostka. Chciałabym korzystać z żelu do twarzy i toniku normalnie jak inne dziewczyny w moim wieku.Wolałabym posiadać własny zestaw tych kosmetyków a nie pożyczać go od "osobników" mojej rodziny.Więc dziękuję tym co zechcą odpowiedzięć na moje pytanie.O, prawie bym zapomniała.Jak ktoś móże niech poleci mi jakąś serię kosmetyków i firmę dla mojej cery i niech odpowie na moje pytanko.Ten temat umieszczę w dwóch kategoriach dlatego proszę nie piszcie, że założyłam go dwa razy ponieważ nie wiem , która kategoria będzie lepsza:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2010 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Mamuś, fajnie by było jakbyś mi kupiła taki żel do twarzy [wstaw nazwę produktu] jak będziesz gdzieś w sklepie następnym razem, bo by mi się przydał"

?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi, ale chciałabym usłyszeć jeszcze opinię innych osób Smile
Z góry wszyskim dziękuję !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wariant 1.
"Mamo, możesz mi kupić żel do mycia twarzy i tonik? Chciałabym mieć własny, wiesz, a nie pożyczać od innych".
To samo rzekł Shaunri.

Wariant 2.
Idź i kup biggrinD
To samo rzekła quara.

Poznałaś opinię osoby trzeciej : P Wątpię, żeby inne osoby mówiły co innego.


Ja ci polecam serię z Nivea Visage Young, a mianowicie używałam żel do twarzy Wash Off i tonik Stay Clear, polecam, ładnie pachną, nie podrażniają, i ogólnie przyjemnie o buźkę dbają : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O tak. Nivea Visage Young to boska seria. Sama używam. I pomysł na kupienie ten sam co wcześniej Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

quara99 napisał/a:
Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )

swietny pomysl zeby cere z problemami traktowac tlustym kremem ;p nie dawaj takich rad wiecej..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 09:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam kremu siarkowego. Mam tłustą cerę a on ją wysusza i jednocześnie nawilża Smile W sensie, że nie jesteś tłusta ani sucha.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znajdź mamie informacje o kosmetykach dla nastolatek .. Nie wiem ile twoja mama ma lat, ale pewnie jakieś 30 - 40, więc jej kosmetyki w ogóle Ci nie pomagają, wręcz niepotrzebnie męczysz skórę..

Powiedz o nich mamie, pokaż w sklepie - wiele firm ma chyba teraz takie kosmetyki.. jak byłam młodsza chociażby nivea young była..

Tremere napisał/a:
quara99 napisał/a:
Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )

swietny pomysl zeby cere z problemami traktowac tlustym kremem ;p nie dawaj takich rad wiecej..


Bez przesady - nawet tłusta skóra potrzebuje nawilżenia. Tyle, że krem nie zwalczy niedoskonałości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasty - wczoraj chciałam napisać to samo, aczkolwiek pomyślałam, że może Tremere chodziło o podrażnioną cerę tłustym kremem, podrażnioną, a nie niedoskonałą : P
A co do nawilżania tłustej to się zgadzam. Tylko kremy bez oleju i nietłuste być powinny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Sama mam tłustą cerę i muszę ją nawilżać po myciu Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2010 01:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Tremere napisał/a:
quara99 napisał/a:
Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )

swietny pomysl zeby cere z problemami traktowac tlustym kremem ;p nie dawaj takich rad wiecej..



Bez przesady - nawet tłusta skóra potrzebuje nawilżenia. Tyle, że krem nie zwalczy niedoskonałości.

krem nawilzajacy zaraz po umyciu twarzy zapycha dopiero co oczyszczona skore, najlepiej tonizowac, nie nawilzac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2010 06:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łał, tyle człowiek żyje, a ciągle uczy się czegoś nowego. Słuchając was czuję się naprawdę głupi, nie rozumiem ani słowa : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2010 10:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo nie jesteś babą i widocznie nigdy nie miałeś problemów z cerą Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2010 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie do końca się zgodzę - bo mimo wszystko skóra potrzebuje nawilżenia. Wystarczy dobrać odpowiedni krem (nikt przecież o tłustym nie pisał).. Sama używam humektanu i na skórę nie narzekam. Nie wyobrażam sobie nie użyć kremu pod makijaż..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |