| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie ;)
Autor Wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2010 16:46   Pytanie ;) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heloł... wolne jest dla większości forumowiczów a u mnie jest jeden kłopot i mam pytanko ... ;P

Dość nietypowy, mówię od razu Wink

Otóż tak:
gram w klubie piłkarskim, trener wystawia mnie praktycznie w każdym meczu w wyjściowej jedenastce i gram całe mecze, albo czasem zmienia mnie o 4 lata młodszy chłopak. Występuję na prawej obronie. Co prawda tak na sucho potrafię wykonać kilka zwodów nawet dobrze, kilka nieco słabiej, ale ciągle się uczę (jak nie na treningach to samemu czy z kumplem ;] ). Teraz gramy w lidze wojewódzkiej a więc jest szansa na pokazanie się... a więc teraz przejdę do sedna. Potrafię tych kilka zwodów, ciągle uczę się nowych, ale gdy (czy na meczu, czy na w-, czy też na boisku z kumplami) przychodzi pora kogoś minąć to nie mam pojęcia jak to zrobić, zaczynam się motać i w końcu tracę piłkę... brakuje mi pewności siebie. Tak samo jest z niektórymi zagraniami. Nie wiem po prostu jak się zmotywować i skąd czerpać tą pewność siebie? Czy ktokolwiek mógłby mi w jakiś sposób pomóc? Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2010 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak zdobyć pewność siebie nie da się wytłumaczyć.I jak to "przychodzi pora kogoś minąć to nie mam pojęcia jak to zrobić" eeee robisz łuk z prawej lub lewej strony innego gracza ? Smile chyba że chodzi ci o coś innego Smile

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2010 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tzn. wiem jak to zrobić ("na sucho" umiem nawet dobrze ;P), ale jak przyjdzie pora kogoś minąć to zaczynam się motać i nie wiem sam już co zrobić Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2010 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po prostu boisz się, że ktoś Cie kopnie w twarz

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2010 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LoceHerMadly głupoty gadasz, nie słuchaj jej Rolling Eyes


wiesz czemu tracisz pewność siebie? poprostu stresujesz się...że coś ci nie wyjdzie,albo zwalisz...

powiedz to trenerowi poprostu że masz taki problem, on powinien coś doradzić na ten temat, w końcu jest przecież specjalistą od piłki nożnej Smile sam jak był młody też moze miał taki problem tak jak ty Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2010 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za pomoc - postaram się pogadać o tym z trenerem kiedy tylko go spotkam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2010 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wg mnie powinieneś tyle razy to ćwiczyć na sucho, zeby w sytuacji stresowej wyszlo Ci to naturalnie. To tak jak ze wszystkim, wiadomo że jak boisz się że coś zepsujesz, to czasami Ci nie wychodzi. Ale jak będziesz przygotowany 5 razy lepiej niż tak jak teraz, będziesz w 100 pewny ze Ci to wyjdzie, to pozbędziesz się strachu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 12 Sie, 2010 10:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Albo po prostu graj, tak jak byś grał na sucho. To często działa, nie tylko w takich sytuacjach Wink

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
BluMore Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 24
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 07:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez tak uwazam, na pewno to zaowocuje;)

_________________
Sklep z ubrankami dziecięcymi - www.BluMore.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |