| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pośladki i uda
Autor Wiadomość
yellow_flower Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 27
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 18:44   Pośladki i uda Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam! Smile Przez ostatni czas eh...tzn. przez ostatnie kilka miesięcy, nie zbyt dbałam o figure, objadałam się słodyczami i innymi łakociami jak nigdy, a teraz rezultatem tego jest to, że przytyłam i strasznie się z tym czuje. Nie byłoby źle gdyby nie to iż patrząc na mnie od pasa w górę jestem szczuplutką dziewczyneczką a od pasa w dół natomisat trochę bardziej przy kości Wink
Chciałabym wiedzieć jakie są dobre ćwieczenia na pośladki (moja pupa stała się troszkę odstająca) i na nogi, konkretnie to uda....jednak chodzi mi o ćwiczenia które mogę wykonywać w domu Smile
Słyszałam, że rozciąganie wysmukla sylwetkę? Jednak nie wiem co z tymi nieszczęsnymi pośladkami(?)
Do wakacji jeszcze trochę czasu zostało i muszę coś ze sobą zrobić Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1759424
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 20:43   

Rowerek... wiesz o co chodzi kłądziesz sie na plecach i nogami wymachujesz...
chodz na basen, to pomaga, najlepiej cwiczy sie w wodzie i przeciez to sama przyjemnośćSmile bieganie moze nie codziennie ale co 2 dni wieczorkiem albo rano lub w weekendy.
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.Jazda na rowrze(obecnie sie ni da bo jest snieg,ale idzie wiosna,po zatym jest jeszcze rower trekingowy;) )
2.Zwykłe dziwczenia rowerka
3.Krążenie bioder
4.Wieczorne spacery, biegi...

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 17:19   

Hmm..... Jeszcze tu sie nie wypowidałam Confused Nodobra:

Oczywiście jak moje poprzedniczki polecam Ci rowerek, scyzroki (jesli wiesz co to jest (jak nie to wytłumacze w następnym poście)) I takie cuda..... Kładziesz się na plecach, wkladasz ręce pod pupe (bez skojarzeń Wink ) I nie odrywając tłowia podnosisz wyprostowane nogi jak najwyżej, spuszczam ale żeby nie dotknęły podłogi i tak dalej (mam nadzieje że mnie zrozumiałaś Wink )
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorotko zdaje mi sie ,ze to ostatnie ćwiczenie jakie polecałaś dotyczy mięśni brzucha bo one się wtedy naprężają ale nie wiem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 21:00   

Ajajaczko to tak naprawde ćwiczenia dotyczące brzucha i pośladek ale są bardzo przydatne Wink
Powrót do góry
impresja Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 11
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobrym ćwiczeniem na pośladki jest unoszenie bioder przy leżeniu na plecach, z podciągniętymi nogami. Wykonanie parudziesięciu takich podniesień przy napięciu odpowiednich mięśni daje dobre rezulataty. Możesz zawsze spróbować z ćwiczeniami izometrycznymi, skoro zależy ci, aby pracować nad sylwetką w domowych warunkach. One nie wymagają wychodzenia na żadne fitnessy czy siłownie. W sumie, jeżeli już o tym mowa, to bardzo dobrym sprzętem do ćwieczenia ud jest wioślarz, więc jeżeli kiedyś się skusisz na szaleństwo na siłowni, to polecam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 20:12   

A one to miały w 2005 roku...
Powrót do góry
klotka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 19
PostWysłany: Wto 05 Sty, 2010 23:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile. Ja w swieta sie nie oszczedzalam. Zarlam ile wlezie. A noworoczne postanowienie, by piekna byc- trza wypelnic! Wiec codziennie rano cwicze. Min. 0,5h. Wczesniej polykam l-karnityne direct, ktora zamieenia moj tluszcz w energie Wink. I po kilku dniach juz widze roznice w sylwetce. Wiec polecam przede wszystkim ruch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 57
PostWysłany: Sro 06 Sty, 2010 08:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie Odnawaj postów ! Confused

_________________
Madi <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11408372
BluMore Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 24
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 07:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

klotka no to gratuluje wytrwalosci;d

_________________
Sklep z ubrankami dziecięcymi - www.BluMore.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2010 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na uda i pośladki jest tylko jeden sposób... Jedno dobre ćwiczenie... Kto wie ten wie!

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2010 23:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No... to jest bardzo pomocny komentarz LoveHerMadly. Teraz każdy na pewno uzyska ksztaltne ciało Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |