| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
No i znowu Max !!!!!!!!
Autor Wiadomość
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 12:40   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to pogadaj z Maksem... jesus ..ale to trudne juz przeciez sie chyba z nim spotkalas nio nie? a poza tym juz mowilam Tomek z brzydka by NIE CHODZIL!!!

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak ale sama widzisz jak teraz jest Exclamation Nie chodzi mi o to co było kiedyś. Boje się, że jak się go spytam to sie nie zgodzi, a jak powie że tak to będzie taki nie wypał ja wtedy Sad

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sro 15 Paź, 2003 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurde no muszę wam to napisać, otóż...Wczoraj Max poprosił mnie o mój nr komórki, nagrywał mi się na sekretarke i co chwile dzwonił. Pyta o takie błache sprawy np. co robie itp. Przez telefon rozmawiałam z nim 2 razy do tego co chwile puszczamy sobie głuche. Ja dzisiaj do niego zadzwoniłam i spytałam się czy się ze mną spotka Wink powiedział mi, ze chce ale w tej chwili nie może wyglądało to minejwięcej tak:

Klaudia: Max??
Max: ooo cześć
Klaudia: Masz teraz czas
Max: Nie zabardzo, to znaczy tata nie pozwala mi wyjść bo twierdzi, ze po meczu jestem zmęczony, a co??
Klaudia: Nie nic chciałam poprostu pogadać, a właśnie przechodze koło ciebie i tak sobie pomyślałam.....
Max: aha to kiedy indziej możemy
Klaudia: no możemy....
Max: no, kiedy chcesz........
Klaudia: wygraliście mecz??
Max: nie, przegraliśmy 2:0
Klaudia: jesssssssst!
Max: dlaczego??
Klaudia: No bo idziesz jutro do szkoły nie??
Max: heh no idę, idę
Klaudia: No to fajnie
Max: eee tam wcale nie fajnie
Klaudia: Ok ja już kończe bo kasa mi leci
Max: szkoda, ale ok
Klaudia: sorry ze tak dzwoniłam i wiesz...
Max: nie no co ty
Klaudia: ok to do jutra narazie
Max: ok pa
Boże ile czasu zajeło mi zdecydowanie się na ten telefon, zrobiłam to za lekką namową Patrycji Smile No i wcale nie żałuje, bo wreszcie coś rusza. Kiedy z Maxem będzie już tak naprawdę fajnie to chyba zerwe z Tomkei, bo z tego co wiem to on jest największą przeszkodą. Nie wiem może robie źle bo znowu rzuce chłopaka dla innego, no ale cóż takie życie ja też musze z niego w jakiś sposób korzystać Very Happy

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
******
Gość
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2003 19:55   

Klakier ja też sie w tym wszystkim gubie. Tomka znam i uważam ze to spoko gościu, natomiast Maksa nie, ale to twój wybór Tomka dobrze znasz Maksa trochę mniej, ale to ty będziesz cierpieć jak cie zrani , może nawet będziesz chciała wrócić do Tomka, ale pamiętaj on nie będzie wiecznie czekał na ciebie Exclamation Przypomnij sobie te wszystkie chwile które przeżyliście razem Exclamation
Powrót do góry
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 08:24   . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no cóż a nie zastanawiałas się ty **** czy jakos tak ze ona moze KOCHAM MAKSA A NIE TOMKA? a pozatym Maksowi ona sie chyba podoba! chyba a raczej na pewo, a po co ciagnac to dalej z tomkiem?

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No chyba wiem kto kryje się pod tymi tajemniczymi gwiazdkami ****** = Sylwia (moja kuzynka) tam mi się zdaje, ale mniejsza z tym. Chcialabym coś sprostować, otóż: Tomek już mi się nie podoba, jeszcze ostatnio nie byłam tego pewna ale teraz napewno wiem że nie!!
Co do Maxa to niestety muszę przyznać że już sama nie wiem no bo ostatnio pojawił się pewien Adam, jest o rok starszy, śliczy i naprawdę spoko!!! Więc ten temat jest jakby skończony. Z Maxem jest lepiej no bo jest, nie mogę zbyt wiele napisać no...skoro trafiła tu chyba moja kuzynka która bardzo Tomka lubi, no i za wszelką cenę chyba chce żebym z nim była. Ale TO KONIEC..THE END!!!!!!!

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |