| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kiedy??
Autor Wiadomość
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 11:29   Kiedy?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ktos z was wie, kiedy w tym roku szk. bedzie pierwszy próbny sprawdzian na koniec SP?? Sad Prosze o odpowiedzi!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co przejmować tak tym testem. Przy przyjmowaniu do gimnazjum nikt nie patrzy na ilość punktów z testu, w gruncie rzeczy nie jest on w ogóle potrzebny.

W szkole na pewno wam powiedzą, kiedy będzie. Zapytaj się w poniedziałek nauczycielki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Termin próbnych testów często zależy od szkoły. Mogą być to testy kuratoryjne lub np. ja miałam próbne testy gimnazjalne z operona. Razz Niektóre szkoły robią próbne w pierwszym półroczu, a niektóre na początku drugiego lub w I i II. Razz

W przypadku przyjmowania do elitarnych gimnazjów patrzą na wyniki. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakoś one są zwykle chyba listopad-styczeń. Naprawdę stresuj. Tak naprawdę zaden z tych wszystkich egzaminów, które Cię czekają, nie są wartę tego stresu, z maturą włącznie. Jeżeli sobie z czymś nie radzisz, to poszukaj w necie jakichś fajnych stronek, które tłumaczą dane zagadnienie, np. z matematyki. Bo z nią jest zwykle tak, że jak coś pominiesz, to będzie się za Tobą długo ciągnęło...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to każda szkoła sama wyznacza termin uczniom i zazwyczaj robi to tydzień wcześniej... Ale możesz zapytać się nauczycieli, albo jakiś starszych kolegów kiedy szkołą ma zwyczaj robić próbny test Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita - Co to sa elitarne gimnazja? Jakiś oficjalny podział istnieje, czy to tylko nieoficjalne nazewnictwo : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te, które są wysoko w rankingach uważane są za elitarne. Wink Są rankingi studiów, liceów, gimnazjów również Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie żeby to miało jakikolwiek sens ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakiś tam ma. Dalej jest rejonizacja, więc jak ktoś mieszka w okolicy, w której jest bardzo kiepskie gimnazjum stara się dostać do innego. Do tych lepszych jest sporo chętnych, a mało miejsc stąd pewnie uznanie za 'elitarne'. Gimnazjum jak gimnazjum. Ja chodziłam do uznawanego za najlepsze w mieście (przed pojawieniem się prywatnych ofert.. ), a nie przeszłoby mi przez usta, że to dobra szkoła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

testy próbne są zawsze przez szkołę wyznaczane.


Ten "właściwy" zazwyczaj on jest w kwietniu,termin wyznaczana przez ministerstwo edukacji...

nie musisz sie bac ze nie dostaniesz przyjęta, wręcz muszą cie przyjąć do danego okręgu szkolnego, ale jak bedziesz chciala isc do innego gimnazjum, do ciut lepszego(gimnazjum) to wyniki grają rolę Wink

ale zawsze najważniejsze są oceny, jak masz 5 i 4 to nie ma mowy żebys egzaminu nie zdala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nina.Kar Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2010 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole ten test próbny jest w grudniu. Ja i tak średnio przejmuję się tym testem.

_________________
Tylko Ty i Ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
21331133
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |