| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Podroze
Autor Wiadomość
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2008 08:12   Podroze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z doswiadczenia wiem, ze to dosc ciekawy temat, na ktory ludzie chetnie sie wypowiadaja Wink
Wiec pytanie do Was... Gdzie byliscie, co widzieliscie i co zrobilo na Was duze wrazenie (zaznaczam od razu, ze o wartosci tych przezyzc i przygod nie swiadczy cena dodana obok oferty w katalogu biura podrozy, lecz wasze wlasne przezycia i doswiadczenia, ktore zgromadziliscie Wink ).

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2008 00:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja to co najwyżej mogę powiedzieć, że byłam w Szwecjii, gdzie moda jest po prostu ochydna. Nie pozwiedzałam tam, za dużo. (W telewizji, o matko takie nudy, że no nie wiem.) Miasto Malmo jest dość duże. Coś co mnie zainteresowało był wielki hotel Hilton, no i zamek, który był bardzo stary i przepiękny, niestety w środku go nie zwiedzałam. Smile
No i Anglia, w której teraz żyję i podoba mi się, a o innych rzeczach tutaj to już pisałam w innych tematach Smile

Moim marzeniem jest zwiedzić Afrykę, a w niej Egipt, a później chciałabym zobaczyć Francję i jej słynną wieżę Eiffla Very Happy

Jak widzicie nie mam sie czym za bardzo pochwalić...Razz

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Majolka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 15
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2010 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was był na nartach w Bułgarii? a dokładnie czy ktoś podróżował z Itaką?
znalazłam u nich fajną ofertę, Bułgaria, narty, 8 dni za 999zł. ale szczerze, niewiele słyszałam o kurorcie Pamporovo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |