| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Hobby nas dowartosciowuje
Autor Wiadomość
kasia454 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2011 14:09   Hobby nas dowartosciowuje Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słyszałam ze hobby potzrebne jest dosłownie kazdemu, bo nas dowartosciowuje. Osoba nie zjmujaca sie niczym oprócz swoich codziennych obowiazków- szybciej sie strzeje i jest mniej szczesliwa niz osoba z hobby. Hobby powinno być dla nas wygodne, zjmowac nasz czas wolny ale nie powinn nas zobowiazywać !!!

Jakie macie hobby? I dlaczego akurat to? napiszczie pokrótce, w jaki sposób was dowartosciowuje.

Moje hobby to strojenie sal weselnych, kosciołów- zarabiam na tym ale zgadzam sie na to tylko wtedy kiedy mam na to ochote - nie kieruje sie zyskiem tylko ochota zrobienia czegoś ciekawego dla innych. Musze wyjśc z domu, musze kupić materiały jak np. tasiemki, tiule, swiece itp.

Ale mam tez inne hobby. Od momentu kiedy kupiłam tanie ponczochy tu: ********************* pomyslałam ze ozdobie je na koronce tasiemka - zrobiłam satynową kokarde. Gdy to zobaczyła moja kolezanka powiedziaąłm ale musiłas sie na nie wykosztować. Powiedziałam ze zapłaciłammniej niz w zwykłym skepie. I tak po krótkim gadu dadu z nia zaczełam tak zdobić ponczochy i sprzedaje drozej niz kupuje ale ozdobione oczywiście. Polecam - jak ktos nie ma hobby to ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2011 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale reklama...

A moim hobby jest fotografia. Nic na tym nie zyskuję, ale robię to bo lubię. Razz

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |