| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Głupsze dzieci?
Autor Wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2011 09:03   Głupsze dzieci? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już od dłuższego czasu męczy mnie to, że zauważyłam, że rodzą się coraz głupsze dzieci. I Zauważyłam to nie tylko ja ale i moja siostra, mama, tata, brat i pani od baletu. Na prawdę dzieciaki są teraz tak tępe, że szok! Zastanawiam się co powoduje ich głupotę. Moja pani od baletu aż się dziwi, ze te dzieci nie potrafią się nauczyć sekwencji prostych kroków skoro potrafią nauczyć się sekwencji kliknięć do korzystania z komputera. Na prawdę. Pamiętam, że ja na balecie w wieku 6 lat śmigałam kankana, którego tańczyłam na zakończenie roku u mnie w przedszkolu, bo nasz zespół był zaproszony. A teraz te dzieci nie potrafią przejść z miejsca na miejsce zwykłym chodem. Tak samo zauważyłam, że dzieci tracą szacunek dla starszych. Jak byłam małą, to na osiedlu nie ważyłam się nawet brzydko odezwać do kolegów i koleżanek mojej siostry o kilka lat ode mnie starszych, w tym mojej siostry również. Teraz na osiedlu dzieci do nas przeklinają, wyzywają nas, biją a po mojej koleżance nawet plują. I to nie tak, że my jesteśmy jakieś nie teges, maniury, czy ubieramy się nie stosownie, czy im coś robimy, tylko te dzieci podchodzą i się na nas dosłownie rzucają. Nigdy też np. nie ustępują stołu do pingponga jak chcemy pograć a one tylko się bawią. Ja pamiętam, ze jako dziecko, tylko widząc, że idzie ktoś starszy w kierunku naszego osiedlowego stołu od razu z niego schodziłam i udając, ze zabawa się skończyła szłam gdzie indziej się pobawić. Ogółem te dzieci nie mają też teraz wyobraźni. Pamiętam masy naszych podwórkowych zabaw. Pamiętam jak chłopcy bawili się w strzelaniny używając tylko patyków zamiast pistoletów, jak nasz plac zabaw zamieniał się w park wodny, karuzele w autobusy, liście i kamienie w pieniądze, piasek w jedzenie, a piaskownica w dom i sklep. Pamiętam, że jak byłam mała bawiło się w masę rzeczy, za pomocą wyobraźni. A teraz te dzieci tylko siedzą na podwórku na rowerach, z zabawkową bronią, z lalkami, misiami i masą innych zabawek nie bawiąc się w nic tylko siedząc i przechwalając się tym co wynieśli. I te dzieci na prawdę są coraz bardziej aspołeczne, pozbawione wyobraźni, i inteligencji. Ale ja się pytam o jedno. Czemu się tak dzieje? Czy człowiek znowu wraca do małpy, czy po prostu jest to złudne wrażenie przez to, ze sama dorastam?

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2011 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jeszcze tekstów na akapity nie dzielą, psia mać...

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2011 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale zdajesz sobie sprawę moja droga że właśnie stwierdziłaś również że w porównaniu do Twoich rodziców Ty jesteś niczym muszka owocówka?

Po prostu wydaje Ci się, Twoim rodzicom, siostrze i Pani od baletu, proste.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2011 00:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

za moich czasow bawilo sie w doktora, zabawek nikt nie potrzebowal :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2011 11:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
za moich czasow bawilo sie w doktora, zabawek nikt nie potrzebowal Razz



Kwestia wychowania.. ostatnio jechałam pociągiem ze stadkiem, któremu wyobraźni i pomysłów jak jeszcze wyprowadzić nas z równowagi nie brakowało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |