| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Chudzielec
Autor Wiadomość
Andrzejmego Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 4
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2010 15:22   Chudzielec Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 13 lat i ok 166cm wzrostu. Bardzo mało waze i kurcze nie wiem co zrobić abym coś przytył.. Dokładnie waże 38kg . Ręce poprostu jak patyk mam. Beznadzieja bo prawie sił nie ma w tych rękach.. Co mam zrobić?? Co Byście polecali?? Dzięki za odp.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2010 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeść? Też mam 13 lat i waże 40 kg i oststnio zaczołem tyć :)wystarczy się przezwyciężyć i wpier...chipsy Smile yea

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Andrzejmego Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 4
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2010 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No..Razz Też chce tyćSmile Ostatnio wpierniczam Chipsy + Popcorn + Pepsi:) I Gitarka;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
faranek22 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 18
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 10:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z czasem Cię przybędzie Wink





------------------------
kredyt hipoteczny w euro


Ostatnio zmieniony przez faranek22 dnia Czw 07 Paź, 2010 10:52, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
111111
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przezywciężyć się i [cenzura]ć chipsy ? Ludzie, skąd Wy bierzecie takie chore porady. Chipsy nie oddziałują tylko na wagę, ale na cały organizm, i jeżeli będziecie regularnie jeść takie śmieci, no to nie zyczę Wam zdrowego i długiego życia...

Po 1. masz 13 lat - nie martw się, pewnie jeszcze przytyjesz, a nawet jak nie, to nie rób teraz tego na siłę, bo kiedyś pożałujesz.

Po 2. Tłuszcz nie ma nic do siły. To że sobie będziesz zajadał codziennie chipsy, nie sprawi że będziesz mógł nosić samochody. Do tego trzeba ćwiczeń fizycznych a nie obiadania się, skąd Wy bierzecie takie pomysły ?

Hmmm chętnie oddam parę kilogramów ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no właśnie, sądzę, że jak przybierzesz w tłuszczu to wcale z tego zadowolony nie będziesz. nie przyspieszaj tego - o ile pamiętam w gimnazjum wszystkie chudzielce przyzwyczajone do tego, że mogły jeść nie wiadomo jakie ilości, nagle zaczęły tyć ;p a chyba jesteś właśnie przed gimnazjum.

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Przezywciężyć się i [cenzura]ć chipsy ? Ludzie, skąd Wy bierzecie takie chore porady.


To był taki żart :0 Przecież wolę żeby mi więcej mięśnie ważyły niż tłuszcz :)Fajnie być chudym można się wszędzie wcisnąć xD Jakbym teraz ważył 20kg to by była choroba więc nie ma się co przejmować.

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 15:01   

Ja w twoim wieku też ważyłem 38 kg, teraz 61 kg i 173 cm wzrostu (na prawdę) a z pare miesięcy temu miałem ledwie 160 cm
Powrót do góry
Andrzejmego Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 4
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm. Nie warzyłem się dwa miesiące i tera mam 38,4kg... Oby to nie był błąd wagi:)Smile Hmm.... Co najlepiej mam jeść?? Dzięki za odp:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2010 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do tego wzrostu powinieneś ważyć 60kg...

bo:

66 - 100% (66 od wzrostu 166)
x - 10%

10% odejmuje się od wzrostu nie licząc tej jedynki na przedzie.

U dziewczyn odejmuje się 15%


Węglowodany żryj i nie pal papierosów, bo młody gnój jesteś.
A poza tym i tak teraz nie przytyjesz, za pare lat na pewno, chyba że masz w genach tą całą patyczaną urodę.
A inny sposób - nie ruszaj się, nie uprawiaj sportu, siedź przed TV/kompem, żryj tłusto, syto, aż Ci się zachce rzygać, ale uniknij rzygania, bo dieta nie poskutkuje. Wtedy rozepchasz żołądek i będziesz mógł więcej papu pomieścić. Dalej rozpychaj żołądek i tak w kółko. Wtedy będą efekty. Ale oczywiście pamiętaj o BRAKU RUCHU!!

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2010 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej, nie powinniście takich rad dawać, nie każdy 14-latek który ma problem zrozumie że to jest ironia i zacznie się jeszcze stosować...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 12 Sie, 2010 10:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też byłam chuda od małego. Jeść nie jadłam, prawie nic. A od kąd dość sporo urosłam, zaczęłam więcej jeść i przybrałam trochę na wadzę (choć wciąż jestem chuda). Natura sama się odezwie i w pewnym czasie przytyjesz Wink Starczy odpowiednie odrzywianie i twoja waga będzie idealna Wink

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
BluMore Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 24
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 07:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dokładnie... chipsy bym odradzałaWink
WinkWink

_________________
Sklep z ubrankami dziecięcymi - www.BluMore.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 17:38   

Kiełbasa z Boczkiem?
Powrót do góry
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 15 Kwi, 2012 09:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierosy lepiej odpuścić z tego nawet względu, że przyspieszają metabolizm i szybciej spalasz to co dostarczysz do organizmu. I tu masz już błędne koło. Druga sprawa : sądzę, że jesteś w takim wieku, że TAKA waga i TAKA postura jest normalna. Zaczekaj parę lat a będziesz tęsknił za tym, że możesz wszystko zjeść i nic nie przytyć bo wtedy to już będzie szło w drugą stronę...

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |