| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Seks z konieczności
Autor Wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 01 Maj, 2012 22:50   Seks z konieczności Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich po czasie i to bardzo długiim Smile
w tym temacie chcę poruszyć kilka spraw z mojego życia z którymi nie mogę sobie poradzić i nie mogę znaleźć rozwiązania tak jak i mój chłopak.

Otóż jesteśmy razem od roku i wszystko było dobrze jeśli chodzi o sprawy łóżkowe , do pewnego czasu gdy zaczeliśmy szeroko rozmawiać na temat naszego współżycia , dowiedziałam się że od jakiegoś czasu mój chłopak nie chcę się ze mną kochać , nie jest już to dla niego przyjemność a konieczność a oto nam nie chodzi. Ponieważ seks jak wiadomo ma być przyjemnością dla obu stron a nie skazaniem lub utrzymaniem związku który ma za chwilkę się rozpaść. Co dla mnie bardzo dziwne z tego względu iż nie było wcześniej takiej sytuacji , bez zarzutu się kochaliśmy i nie było problemu z czym kolwiek .
Nie wiem co mam robić , chłopak nie wie skąd to się wzieło i dlaczego tak jest . Mamy zamiar zasięgnąć porady seksuologa .
Dla wątpliwości nie których jesteśmy co do siebie ufni więc zdrada w grę nie wchodzi , mamy po (17 i 18 lat). Jeśli będą jakieś pytania lub wątpliwości chętnie odpowiem , bardzo zależy mi na tym aby rozwiązać ten problem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Czw 31 Maj, 2012 07:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KaMciA najpierw parę pytań z mojej strony i sugestii. Wiem, że mogą to być pytania intymne, ale pomoże tam to jakoś dojść do rozwiązania. Przede wszystkim w takim przypadku należy zadać pytanie jak często współżyjecie? Zbyt częste współżycie doprowadza właśnie do takiej monotonii. A ludzie są tak skonstruowani, że czasami bardziej warto za sobą potęsknić, poczekać, robić wszystko krok po kroczku, ale powoli. To jest jak z winem im dłużej się czeka tym lepiej ono smakuje Very Happy
Druga sprawa : jak długo się znacie?

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Sob 02 Cze, 2012 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak raz w tygodniu się kochamy , a znamy się już rok i dwa msc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Pią 15 Cze, 2012 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Psychologiem ani seksuologiem nie jestem, ale wygląda to na zwykłe znudzenie - tzw. monotonia. Sądzę, że większe przerwy czasowe między zbliżeniami wyjdą Wam na dobre.
Początki takiego odejścia od monotonii są ciężkie bo związane jest to z odmówieniem sobie czegoś do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Może macie jakieś wspólne hobby?? choćby jazda na rowerze, bieganie ?? Zbliża się okres wakacji, jakieś wspólne plany na wyjazd?

Jeśli tak to skupcie się na tego typu przyjemnościach.

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |