| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawdziwy problem :(

Co zrobić?
Wybierz pierwszego.
12%
 12%  [ 1 ]
Wybierz drugiego.
12%
 12%  [ 1 ]
Daj sobie z nimi spokój.
75%
 75%  [ 6 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 4 razy
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 15 Lut, 2010 16:09   Prawdziwy problem :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Więc od ponad połowy życia kocham pewnego chłopaka. Znaczy kochałam aż do czasu gdy dwa miesiące temu poznałam pewnego chłopaka. Na 100% ją znacie więc nie powiem kto to. Więc zakochałam się w tym drugim chłopaku, ze wzajemnością (jeśli on nie kłamał). Oczywiście ja jako pierwsza zaczęłam zabawę w cichą wielbicielkę. Po pierwszym dniu zgadł, że to ja. Bardzo go lubiłam, jednak dużo się zmienił przez te krótkie dwa miesiące. Chodziłam y nim od 5 lutego. Wszystko było dobrze aż do czasu, kiedy w czwartek 11 lutego w mojej szkole była dyskoteka. (ta osoba mieszka na drugim końcu polski, więc jej na tej dyskotece nie było) Chłopak, w którym kochałam się od przedszkola co chwila lukał w moją stronę. W pewnym momencie popatrzyłam mu się prosto w oczy, a on spojrzał w moje. Poczułam jak by nagle wszystkie zapomniane na te 2 miesiące wróciły w jednej sekundzie. Przestałam tez kochać tego drugiego chłopaka. Opowiedziałam mu o dyskotece (nie utajając szczegółów). Wczoraj z nim zerwałam. Nie wiem teraz co robić. Kocham tego pierwszego chłopaka, ale wiem, że krzywdzę drugiego. Poza tym wiem, że on nawet jak mnie kocha nigdy mi tego nie powie. (chodzi mi o tego którego kocham od przedszkola)

POMOCY!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Numer Gadu-Gadu
7416497
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lut, 2010 16:35   

Powiem tak, może jestem subiektywny ale
czy warto zostawiać takiego długiego , może nie chłopaka ale ... no wiesz kogo, dla kogoś co oprócz jakiegoś artystycznego powera jest po prostu głupi, wredny i brzydki? ;].
Odpowiedz sobie sama.
Tego pierwszego też na pewno nie obgadujesz za plecami, jest zdecydowanie bliżej ciebie , a życie nie jest bajką, by czekać na jakiegoś księcia z bajki "bo ładniejszy" czy coś. IMHO z drugiej strony - chłopak przez tyle czaaasu nie odezwał się do ciebie z tematem "chodzenia"? To albo tego nie chce, albo jest zajęty, albo po prostu bardzo nieodważny.

A chłopak nie jest "ją".... ;]
Powrót do góry
kasiasa Płeć:Kobieta

PostWysłany: Pon 15 Lut, 2010 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kazałaś mi coś napisać a więc piszę: cośSmile
Very Happy
Powrót do góry
Ria Płeć:Kobieta

Pomogła: 1 raz
PostWysłany: Sro 17 Lut, 2010 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm, widzę tutaj problem nastoletniego zauroczenia : )

A dlaczego nastoletniego zauroczenia? Gdyby to było prawdziwe, prawdziwe, oł rly uczucie miłości, to byłoby to do jednego panicza, konkretnego. Też tak często miałam - podobało mi się na przykład 4 chłopaków na raz ^ ^
Jest to normalne dla wieku nastoletniego - zakochujemy się, odkochujemy, chodzimy ze sobą, przeminęło z wiatrem, i tak dalej.

Proponuję kilka rozwiązań:
1. Powiedzieć dwóm chłopakom (każdemu z osobna) o swoim problemie, uczuciach, niepewności. Myślę, że ich reakcja (negatywna, pozytywna) ukażą, który jest tym bardziej godnym uwagi : )
2. Odpuścić sobie obydwu. Hm, skoro podobają ci się obaj, to widocznie nie jest to prawdziiwaaa wielka miłość rodem z Hollywodzkich filmów. A jak nie jest, to zauroczenie przeminie : )
3. Myślę, że jeśli już, to powinnaś wybrać pierwszego, ponieważ:
a) z drugim, związek na odległość - niezbyt dobry pomysł.
b) ten pierwszy jest na miejscu : )
c) znasz pierwszego od przedszkola = macie więcej wspólnych tematów.

Masz trochę możliwości, wybierz tą, którą uważasz za najbardziej rozważną : )
Powodzenia.
Powrót do góry

Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 4 razy
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2014 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To takie szalone- odpowiadam po kilku latach.

No ludziska. Zaskoczę wszystkich (nie licząc Chippiego, o którego chodziło w tym temacie, jako drugiego chłopaka XD) Sam mnie od siebie odwodził, a jednak mu nie dałam spokoju i tak oto. Tadam. Jestem z nim do dziś :3 Może nie było ciągle cukierkowo itd... Może związek na odległość nie jest łatwy. Ale za dwa lata będziemy już mieszkać razem (w jednym mieście znaczy się) ^^

Rada na przyszłość dla młodych. Jeśli druga osoba nie wyraża tobą zainteresowania mimo wyznań- daj sobie siana. Tylko bardziej się ranisz. Być może gdzieś tam- nawet na 2 końcu świata- czeka na ciebie ktoś tylko twój. Ktoś z kim będziesz szczęśliwy. Serce czasem podpowiada nam głupoty. Rozwag jest używać do niej i serca i rozumu... ;D I nie wierzcie, że przez internet nie da się kochać. Sama tego doświadczyłam. I wiem, że się da Wink

Numer Gadu-Gadu
7416497
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista

PostWysłany: Pią 06 Lut, 2015 05:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nadal? biggrin Gratuluje! Ranyś, jak miło widzieć takie informacje po tylu latach. Trochę incepcja
Powrót do góry
Odpowiedz do tematu