| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Empty

Co zrobić?
Wybierz pierwszego.
12%
 12%  [ 1 ]
Wybierz drugiego.
12%
 12%  [ 1 ]
Daj sobie z nimi spokój.
75%
 75%  [ 6 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 15 Lut, 2010 16:09   Empty Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Empty

_________________
------------
I Believe I Can Fly!


Ostatnio zmieniony przez pitrasia dnia Sro 10 Maj, 2023 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lut, 2010 16:35   

Powiem tak, może jestem subiektywny ale
czy warto zostawiać takiego długiego , może nie chłopaka ale ... no wiesz kogo, dla kogoś co oprócz jakiegoś artystycznego powera jest po prostu głupi, wredny i brzydki? ;].
Odpowiedz sobie sama.
Tego pierwszego też na pewno nie obgadujesz za plecami, jest zdecydowanie bliżej ciebie , a życie nie jest bajką, by czekać na jakiegoś księcia z bajki "bo ładniejszy" czy coś. IMHO z drugiej strony - chłopak przez tyle czaaasu nie odezwał się do ciebie z tematem "chodzenia"? To albo tego nie chce, albo jest zajęty, albo po prostu bardzo nieodważny.

A chłopak nie jest "ją".... ;]
Powrót do góry
kasiasa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Pon 15 Lut, 2010 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kazałaś mi coś napisać a więc piszę: cośSmile
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Sro 17 Lut, 2010 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm, widzę tutaj problem nastoletniego zauroczenia : )

A dlaczego nastoletniego zauroczenia? Gdyby to było prawdziwe, prawdziwe, oł rly uczucie miłości, to byłoby to do jednego panicza, konkretnego. Też tak często miałam - podobało mi się na przykład 4 chłopaków na raz ^ ^
Jest to normalne dla wieku nastoletniego - zakochujemy się, odkochujemy, chodzimy ze sobą, przeminęło z wiatrem, i tak dalej.

Proponuję kilka rozwiązań:
1. Powiedzieć dwóm chłopakom (każdemu z osobna) o swoim problemie, uczuciach, niepewności. Myślę, że ich reakcja (negatywna, pozytywna) ukażą, który jest tym bardziej godnym uwagi : )
2. Odpuścić sobie obydwu. Hm, skoro podobają ci się obaj, to widocznie nie jest to prawdziiwaaa wielka miłość rodem z Hollywodzkich filmów. A jak nie jest, to zauroczenie przeminie : )
3. Myślę, że jeśli już, to powinnaś wybrać pierwszego, ponieważ:
a) z drugim, związek na odległość - niezbyt dobry pomysł.
b) ten pierwszy jest na miejscu : )
c) znasz pierwszego od przedszkola = macie więcej wspólnych tematów.

Masz trochę możliwości, wybierz tą, którą uważasz za najbardziej rozważną : )
Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2014 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To takie szalone- odpowiadam po kilku latach.

No ludziska. Zaskoczę wszystkich (nie licząc Chippiego, o którego chodziło w tym temacie, jako drugiego chłopaka XD) Sam mnie od siebie odwodził, a jednak mu nie dałam spokoju i tak oto. Tadam. Jestem z nim do dziś :3 Może nie było ciągle cukierkowo itd... Może związek na odległość nie jest łatwy. Ale za dwa lata będziemy już mieszkać razem (w jednym mieście znaczy się) ^^

Rada na przyszłość dla młodych. Jeśli druga osoba nie wyraża tobą zainteresowania mimo wyznań- daj sobie siana. Tylko bardziej się ranisz. Być może gdzieś tam- nawet na 2 końcu świata- czeka na ciebie ktoś tylko twój. Ktoś z kim będziesz szczęśliwy. Serce czasem podpowiada nam głupoty. Rozwag jest używać do niej i serca i rozumu... ;D I nie wierzcie, że przez internet nie da się kochać. Sama tego doświadczyłam. I wiem, że się da Wink

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 06 Lut, 2015 05:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nadal? biggrin Gratuluje! Ranyś, jak miło widzieć takie informacje po tylu latach. Trochę incepcja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 16 Mar, 2019 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znowu odpisuję! Już nie jestem z chippim, bo rozeszliśmy się robiąc przy tym sporą aferę na wykopie, ale nadal utrzymujemy kontakt! I nadal mam takie życiowe dramy, chociaż jestem już zaręczona biggrin ja to się chyba nigdy nie zmienię... A w tym wypadku definitywnie jednak wyjdę za mąż za kogoś z kim jestem kilka lat, zamiast znowu rozwalac sobie życie. Kolejny raport pewnie w okolicach 2025 biggrin

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |