| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Proszę o poradę
Autor Wiadomość
anomaria Płeć:Kobieta

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Lip 2006
Posty: 19
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2010 12:36   Proszę o poradę Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam jednego kolegę z którym naprawdę dobrze się rozumiemy. Poznałam go na początku tego roku- dołączył do mojej grupy na kursie językowym. Czasem po zajęciach zapraszał mnie na kawę i mogłam z nim przegadać cały wieczór na najróżniejsze tematy. Ostatnio jednak posunął się trochę za daleko.
Rozmawialiśmy o tym jak zachowują się niektóre dziewczyny a on zapytał mnie czy jestem dziewicą!.
Nigdy bym się nie spodziewała takiego pytania z jego strony . Po prostu mnie zatkało.
Nie wiem teraz jak się zachować i co o tym myśleć. Trochę mnie rozczarował i pewnie nie będę się już przy nim czuła tak swobodnie.
Czy może to ja jestem jakaś dziwna i przesadzam?

_________________
"Usłyszałam szmer fali obmywającej piasek na brzegu plaży,potem jednak okazało się ,że to jakiś człowiek tyłem do nas mył schody szczotką koloru czekolady"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2010 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwestia człowieka, dla jednego takie pytanie nie jest niczym strasznym, dla innego jest - ale żeby od razu "nie wiedzieć teraz jak się zachować i co o tym myśleć"? Pytanie jak każde inne.

Kwestia nie jest już "jak się teraz zachować", tylko była wtedy jak to powiedział - trzeba było stwierdzić żeby się nie zapędzał, żeby było jasne jak się wobec siebie macie zachowywać. Życie to sztuka kompromisu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2010 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie by to było normalne pytanie, bo mam dopiero 13 lat. Ale jak bym była starsza, to nie wiem, jak bym się zachowała...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
anomaria Płeć:Kobieta

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Lip 2006
Posty: 19
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2010 23:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="Shaunri"] trzeba było stwierdzić żeby się nie zapędzał[/quote]

Stwierdziłam to.

Nie jestem pruderyjna, chociaż z poprzedniego postu może tak wynikać.
Jasne, że mogę odpowiedzieć na każde pytanie, zastanawia mnie tylko po co mu to wiedzieć. Mi nigdy nie przyszłoby do głowy pytać znajomych o takie sprawy –
niech sobie robią co chcą .

W tym roku byłam przez tydzień w Tunezji. Kiedy kogoś poznałam i zaczęłam rozmawiać to prędzej czy później pojawiało się pytanie o moje dziewictwo.
Tłumaczyłam to sobie inną kulturą i cieszyłam, że przynajmniej w Polsce mogę z kimś normalnie porozmawiać…
Dlatego też piszę na tym forum, bo nie umiem zrozumieć chłopaków i nie wiem co o tym myśleć.
W sumie przyznaję rację- pytanie jak każde inne- i może robię z i igły widły, ale wkurza mnie takie zachowanie.

_________________
"Usłyszałam szmer fali obmywającej piasek na brzegu plaży,potem jednak okazało się ,że to jakiś człowiek tyłem do nas mył schody szczotką koloru czekolady"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2010 10:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to już mu musisz wytłumaczyć że Cię to wkurza, Ja tylko mogę powiedzieć że nie ma potrzeby dopisywać do sytuacji całej filozofii i po prostu chłopak z ciekawości zadał pytanie. Może jest to typ człowieka który lubi wymieniać się doświadczeniami? Wbrew pozorom dosyć dużo takich ludzi.

Tak czy owak nic złego/nienormalnego/cokolwiek : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2022 23:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

24 lata- still w miare normalne pytanie biggrin Ale teraz mam męża wiec nikt nawet nie pomyśli zapytać :"D

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |