| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Chciałabym...
Autor Wiadomość
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Pon 22 Lut, 2010 15:31   Chciałabym... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W wieku 11 lat jakich kosmetyków używałyście lub używacie(np. tonik ,żel do twarzy...itp)
Ja chciałabym zacząć używać kosmetyków tylko nie wiem czy już powinnam.
I właśnie nie wiem jak dokładnie się spytać mamy bo ona uważa mnie często za dziewczynkę
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Pon 22 Lut, 2010 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja akurat używam kuracji:
- żel do mycia twarzy z Perfecty (DAX), taki niebieski, z ekstraktem z granatu, antytrądzikowy For Man ^ ^ (tak, jestem dziewczyną xD)
- tonik rozświetlający (opakowanie jasnozielone) z Garniera

Świetne. Bardzo mi pomagają, trądziku praktycznie nie ma. Używam rano i wieczorem - mniej więcej po tygodniu regularnego stosowania widziałam kolosalną różnicę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 22 Lut, 2010 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak nie masz problemów z twarzą to po co Ci kosmetyki do twarzy?
I słusznie, że mama uważa Cię za dziewczynkę.. Ty właśnie jesteś jeszcze dziewczynką...

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Pon 22 Lut, 2010 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LoveHerMadly, ale trzeba wziąć pod uwagę, że dziewczyna niedługo zacznie w pełni "rozkwitać" i faktycznie będzie miała problemy z cerą, jak większość, ba, chyba wszystkie dziewczyny w okresie dojrzewania. Więc lepiej zapobiegać, niż potem leczyć.

I nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć dbać o cerę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 22 Lut, 2010 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie musisz jeszcze używać kosmetyków. Ja używam żelu do twarzy i kremu - tego dlatego, że mam po kąpieli suchą skórę. Jednakże większość takich kremów jest zalecana od jakichś 15 lat, na ulotkach od kremów, jest co prawda napisane że bez nich będziesz miała beznadziejną cerę, ale czy nie o to chodzi producentom żebyś musiała je kupować ? Póki masz ładna cerę, jeszcze bez trądziku, nie masz potrzeby używać kremów, tak uważam...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 22 Lut, 2010 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja przez cale zycie uzywalam do pielegnacji tylko toniku oraz zelu vichy i kremu nivea visage (nie liczac kosmetykow kolorowych) i pryszcza mialam moze ze 2 razy w zyciu a zyje juz 22 lata. to sprawa indywidualna, ilosc wytwarzanego loju, genow, jakosci skory, no po prostu wszystkiego wiec nie ma co uogolniac ze jakis kosmetyk jest dobry a jakis nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sro 24 Lut, 2010 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam mydła siarkowego. Nie pachnie za ładnie, ale jest fajne. Okazyjnie używam kremów, bo mam bardzo tłustą skórę, która nie potrzebuje nawilżenia. Ogółem bardzo polecam mydło siarkowe.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Sro 24 Lut, 2010 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pitrasia napisał/a:
Ja używam mydła siarkowego. Nie pachnie za ładnie, ale jest fajne. Okazyjnie używam kremów, bo mam bardzo tłustą skórę, która nie potrzebuje nawilżenia. Ogółem bardzo polecam mydło siarkowe.

ależ skóra tłusta potrzebuje nawilżenia. tym bardziej, jeśli używasz bardzo wysuszającego mydła siarkowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 24 Lut, 2010 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nens napisał/a:
pitrasia napisał/a:
Ja używam mydła siarkowego. Nie pachnie za ładnie, ale jest fajne. Okazyjnie używam kremów, bo mam bardzo tłustą skórę, która nie potrzebuje nawilżenia. Ogółem bardzo polecam mydło siarkowe.

ależ skóra tłusta potrzebuje nawilżenia. tym bardziej, jeśli używasz bardzo wysuszającego mydła siarkowego.


dokładnie.. Potrzebujesz kosmetyków odpowiednich dla swojej cery - matujące, lekko nawilżające.. A tak tylko sobie szkodzisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2022 00:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z perspektywy czasu widzę jak wielkie faramazony pisałam :"D

Tak, każda skóra potrzebuje nawilżenia. Nie każda potrzebuje natłuszczenia :"D

Moje eksperymenty z domowym leczeniem trądziku pokazały mi kilka rzeczy.
1. Miałam beznadziejnych rodziców.
2. Trądzik leczy się u lekarza.
3. Cudem jest że moja twarz przetrwała bez żadnej blizny i przebarwień jak w późniejszych etapach życia przemywałam ja spirytusem salicylowym a na to nakładałam nadtlenek benzoilu i 0 kremów- w tym UV :"D

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |