| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Tego sie nie widzi!!
Autor Wiadomość
Metal
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 15:41   Tego sie nie widzi!!

w sumie chcialem poruszyc moim zdaniem dosc tragiczny temat tzn. Narkotyki w Polsce. tzn pamietam jeszcze czasy jak siedzialem w domu przed komputerkiem i swiat wydawal mi sie dosyc dobry i mily, a ludzie spokojni, no moze niektorzy alkocholicy mi przeszkadzali ale poza tym bylo spoko. Ale kiedys zaczolem wychodzic z domu oczywiscie na piwko, z qmplami, itp. potem przerodzilo sie to w alkochol taki jak vodka. No i tlumaczylem sobie ze duzo osob pije wiec "co mi tam". Ale wtedy narkotyki to byla dla mnie czarna magia, i myslalem sobie kto to w ogole bierze. heh pewnego razu qmpel przyniosl gram maryhuany i sie zbakalismy, dowiedzialem sie od kogo, okazalo sie ze od znajomego ktory caly czas chodzil nacpany, ale nie widzialem tego, byl zamotany ale myslalem ze to taki charakter tylko. Potem poznalem kolejne osoby, i coraz wiecej osob, i wszyscy pala,dlatego w sumie chcialem uswiadomic wam ze tego sie nie widzi ale to jest i jest tego bardzo duzo. A za narkotyki nie radze sie brac, bo to naprawde wielkie gowno, po ktorym czlowiek ma tylko dziury w mozgu a ludzie patrza na ciebie jak na wariata(bo zreszta tak sie zachowujesz). ja mam teraz 19 lat i powiem ze jak juz chcecie jakies urzywki to nie namawiam do niczego ale idzcie, kupcie vodke, zachlejcie sie i wyrzygajcie jak lubicie takie rzeczy ale nie palcie trawy a od amfy lub fety wara!!!
Przejdź na dół
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 15:48   

czyli nie bierzcie narkotyków
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 17:03   narkotyki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

metal ma racje. Lepiej nie próbójcie takich świństw bo to was wciągnie i zostaniecie nałogowcami. Jesli już macie na coś ochote to tak jak mówił metal weźcie się napijcie alkocholu ( choidziaż tego też nie polecam) ale lepsze top nić narkotyki
pozdrawiam!
Ale wiedzcie że alkochol też uzależnia ja to jak jestem wnerwiona to pije kawe i wcinam słodycze Smile)

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 19:47   

Myślisz że ja Gościówa???
Mam za mało lat
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościówa - nie pij kawy, gdy jesteś zdenerwowana. Kawa Cię jeszcze bardziej pobudzi.

Znacznie lepszy jest spacer, randka, basen itp. Zdrowe i skuteczne Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 09:08   

Jak już jakis alkohol, to Karmi biggrin To ma chyba 0,1 Laughing
Powrót do góry
pit-miazdzyciel


Dołączył: 24 Lip 2003
Posty: 1
PostWysłany: Czw 24 Lip, 2003 23:02   Re: Tego sie nie widzi!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Metal napisał/a:
[...]jak juz chcecie jakies urzywki to nie namawiam do niczego ale idzcie, kupcie vodke, zachlejcie sie i wyrzygajcie jak lubicie takie rzeczy ale nie palcie trawy a od amfy lub fety wara!!!

i rozwalcie sobie watrobe tak... ?
jesli chodzi o wzgledy czysto zdrowotne to najzdrowsza jest trawka

_________________
na kolana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BIUST(ola)


Dołączył: 24 Lip 2003
Posty: 6
PostWysłany: Czw 24 Lip, 2003 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale do kazdej uzywki trzeba miec psychike. Zaczniecie od piwa skonczycie na nalewkach wisniowych i denaturacie. To samo z drugami. Nie umiesz nie pal nie pij. Bo pic i palic to trzeba umiec.

_________________
Lubie zasysac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2003 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Problem alkoholizmu i narkotyków w Polsce jest i nie da się tego ukryć. Nie będę się powtarzać jak deeebil (i tak się ciągle powtarzam) ale najgorsze co może być to taki mały niekompetentny małolat z lufką Smile "Kto chce niech bierze, a kto nie, niech odmawia - to prywatna sprawa" - K44 Cool
Mi tam wystarczą 3 browarki i ...
Ale i tak najlepshy motyw był u nas na obozie gdzie nasz wychowawca śpiewał "Chihuahue" na balkonie a później w nocy zabrał nas na plażę... Wszyscy byli po winie... sam zobaczył u kumpli w pokoju dwa winiaki ale to był ostatni dzień więc nic im nie zrobił biggrin biggrin Wydaje mi się że niektórzy wiedzą że takie problemy wśród młodzieży istnieją ale ukrywają to, albo sami siebie oszukują że tak nie jest. Zresztą dorośli jak byli w wieku nastu lat napewno nie raz się schlali.... To taka Polska tradycja... Co kraj to obyczaj Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AJsi

Dołączył: 27 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 21:56   Zimne pifko jest lepsze :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam wole sobie wypić zimne piwko i po 4 też mam fazike nie potrzebuje zadnej trawy czy czegos jeszcze mocniejszego... LESIU RULEEESSS Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 10:22   kawa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg ja pije capuccino albo zbożówke a z tego co wiem cappucino zawiera mało kofeiny a zbożowka wcale ;]

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja piję Nescafe Frappe. Moja babcia przywiozła mi taką z hiszpanii a u nas w Polsce jeszcze nie widziałam, może już jest... Jest 100 razy lepsza od zwykłej kawy... A najlepsza jest kawa mrożona Laughing

_________________
"Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia, nie chcę być tym co nie ma nic do powiedzenia, czekając na dzień w którym wkład swój rozliczę, mówię o tym co widzę, nie unikam potyczek..."
GG: 4303445
ThumDrunken_smilieRambo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Capuccino (jak to się pisze?) dostępne w Polsce to sama chemia. Oryginalne, włoskie smakuje zupełnie inaczej i jest całkiem inaczej parzone (a najlepiej smakuje we włoskich caffeteriach Smile ).

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 07:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzamsie z metalem
moj brat gdy rzucila go dziewczyna mali trawke ale gdy tylo sytuacja sie pogorszyla (zaczal czesto wymiotowac ) od razu to rzucil ja nie wiedzialam co z tym zrobi czy powiedzie o tym rodzica czy nie nie powiedzialam i nie wiem czy dobrze zrobilam teraz mojemu bratu czesto leci krew i w ogole jest jakis inny ja boje sie o niego i nie radze innnym palic tych wszystkich swinstw

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bishojo
Gość
PostWysłany: Nie 26 Paź, 2003 10:24   Narkotyki

do biust(oli) -w tym problem że każdy uważa że umie palić czy pić
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |