| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
nie wiem...mam taką...
Autor Wiadomość
Zalamana
Gość
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 12:09   nie wiem...mam taką...

Od ponad roku mam taka białawo-żołtą widzielie !!!Nie wiem czy powinnam uzywac wkladek, podpasek???Nic mnie nie piecze i nie boli ale to jest jekies takie nie przyjemne !!!Moja mama nie chec rozmawiac na takie tematy...Jestem załamana ! A moze to jakas ozmaka ??? Prosze pomozcie !!! Confused
Przejdź na dół
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz jeszcze okresu to znak że już niedługo bedziesz go miała Very Happy Nie powinnaś się niczym matwić, noś wkładki i będzie ok Smile

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

możesz juz spodziewać sie miesiączki choć taka wydzielina może pojawaic sie nawet do 2 lat przed miesiaczka. możesz nosic wkładki - podpaski narazie nie bo będzie Ci tylko niewygodnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 07:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie przejmuj się,to normalne Wink
Jak ci nie jest przyjemnie to kup te wkładki Wink
Podpasek na wydzielinę stanowczo odradzam Twisted Evil
Jak nie chcesz,nie musiszgadać z twoją mamą. Możesz pogadać..np. z nami Laughing
Już ponad rok...Czyli miesiączka raczej juz niedługo...
Przygotuj się Exclamation Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Załamana
Gość
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 15:20   Serdeczne dzieki !!!

Bardzo pomogły mi wasze informacje Very Happy Dziekuje wam w całego serca.Jestem teraz ciekawa kiedy zastanie mnie okres.... Laughing
Powrót do góry
Załamana
Gość
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 19:18   A co do tych wkładek...

Polecacie mi uzywac wkładek chigienicznych.Gdzie moge je kupic???I gdzie mam je chowac przed mamą??? Co ile je zmieniac???I jakie najlepiej kupić??Moze moje pytania są głupie ale na serio nie wiem tego.. Confused
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja m7usze ci powiedziec, że wkładki możesz kupić w każdym supermarkecie aptece czy sklepei wielobvranzowym, nie musisz ich chowac przed mama, a jeżeli jednqak musisz to noć je w kosmetyczce swojej własnej, zmieniać to je wystarcza raz dziennie, zakładasz rano, ściągasz wieczorem a jakie najlepiej kupić to sama zdecydujesz w którcyh będzie ci najwygodniej a pytania wcale nie są głupie

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 03 Lis, 2003 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wkładki możesz kupic w aptece,drogerii,super markecie... Możesz po prostu położyc w ubikacji czy łazience powiedzieć mamie (jak się spyta) że są ci juz potrzebne,że czujesz sie niewygodnie, i takie tam bzdety... A jeśli naprawde sie wstydzisz...Ja chowałam w swojej szafce Laughing Tak jak napisała moja poprzedniczka-zakładasz rano zdejmujesz wieczorem. Tylko ja jeszcze chciałam dodać,zebys zawsze owijała je w papier toaletowy i nie spuszczała w ubikacji Exclamation Bo sie zapcha Wink Jezeli mama ma sie nie dowiedzieć,ze je nosisz, to obwiń jeszcze w jakiś papier,żeby wyglądało jak śmieć Wink Ja polecam bella panty. Jeżeli je kupujesz za swoja kase, mama nie powinna się "czepiać". Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 08 Lis, 2003 23:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba i mróweczka: gdybym mógł, to bym Wam przyznał medal za fachowe odpowiedzi. Muszę pogadać z ToJa - może da się załatwić jakąś czasową rangę - tak jak ma Kamix - pomocna dłoń.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg napisał/a:
panienka_wierzba i mróweczka: gdybym mógł, to bym Wam przyznał medal za fachowe odpowiedzi. Muszę pogadać z ToJa - może da się załatwić jakąś czasową rangę - tak jak ma Kamix - pomocna dłoń.


Och,dziękuję,dziekuję bardzo Kwiat
Ale bez przesady... Laughing
mjam dopiero 223 posty Cool

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o Boże, Deg jakiż to dla mnie zasszczyt, pewnie nuie tyylko dla mnie ale i dla mróweczki również. Ale jeju ja sie nie spodziewałam, ja sie tylko starałam pomóc Smile naprawdę dizękuję mróweczka, przecież to nie zależy od tego ile postów posiadasz, możesz ich mieć mało, a pisac bardzo mądre odpowiedzi, możesz ich mieć również dużo a pisać byle co więc wiesz biggrin

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
o Boże, Deg jakiż to dla mnie zasszczyt, pewnie nuie tyylko dla mnie ale i dla mróweczki również. Ale jeju ja sie nie spodziewałam, ja sie tylko starałam pomóc Smile naprawdę dizękuję mróweczka, przecież to nie zależy od tego ile postów posiadasz, możesz ich mieć mało, a pisac bardzo mądre odpowiedzi, możesz ich mieć również dużo a pisać byle co więc wiesz biggrin


Ale w kazdym razie jeszcze raz dziękuję i gratuluję Wierzbie! Wink Cieszę się,że chcesz nas wyróżnic Deg...Ja na początku pisałam byle co bo dużo moich postów jest z forum ZABAWY ale potem uznałam ze to głupie...Dlatego myśle,że nie zasługuję na tą rangę. A chciałam jeszcze dodać,że moja wiedza poszerzyła się właśnie dzięki temu forum! Bardzo Wam dziekuję jesteście niezastapieni Kwiat Cheers

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 13:04   Re: nie wiem...mam taką... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zalamana napisał/a:
Od ponad roku mam taka białawo-żołtą widzielie !!!Nie wiem czy powinnam uzywac wkladek, podpasek???Nic mnie nie piecze i nie boli ale to jest jekies takie nie przyjemne !!!Moja mama nie chec rozmawiac na takie tematy...Jestem załamana ! A moze to jakas ozmaka ??? Prosze pomozcie !!! Confused


A więc...eee...wszystko pokolej. Jeśli ta wydzielina ma kolor białawo-żółtawy to bądź spokojna ...napewno nic ci nie jest!! Ggdyby wydzielina miała kolor różowy, brązowy albo zielonkawy + objawy typu swędzenie, pieczenie mogłaby oznaczać chorobę( np. grzybicę) albo zapalenie pochwy. Ale w twoim przypadku jest wszystko okej. Jedną rzecz jaką może ona oznaczać to jest to że niedługo dostaniesz okres! (oile go juz nie masz ) taka wydzielina moze pojawić się od miesiąca do 2 lat przed okresem. ( a potem pomiędzy okresami) Żeby czuć się świerzo i czysto podmywaj się dwa razy dziennie(rano i wieczorem) letnią wodą z mydłem lub płynem do higieny intymnej (najlepiej bezzapachowym). Możesz równiez nosić wkładki. W zależności od tego jak wydzielina jest obfita możesz zużywać jedną lub dwie dziennie. Jesli nie chcez wydawać pieniędzy na wkadki możesz poprostu włożyć do majtek chusteczkę higieniczną chodziaz wkładki są owiele wygodniejsze bo sie nie przesuwają. Jesli wstydzisz sie porozmawiac na ten temat z mamą to wkładki kupuj sobie sama i trzymaj je w swoim pokoju w szafce. GDy ją zdjemiesz owiń w j papier toaletowy i wrzuć do kosza...broń borze do ubikacji bo się zapcha! no i co by tu jeszce powiedzieć...gratulacje bo niedługo dostaniesz okres!!

P.s polecam wkładki firmy "bella" bo sa najtańsze i chyba najlepsze ;] Możesz równiez pożyczać od czasu do czasu wkładki od mamy jeśli je nosi.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Załamana
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 15 Lis, 2003 20:42   Dzieki

:idea: dzieki wam bardzo za te informacje!!!
aha, i oksesu jeszcze nie mam !!!! :)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |