| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
urusł mi penis RATUNKU
Autor Wiadomość
nie ważne kto
Gość
PostWysłany: Wto 04 Lut, 2003 13:04   urusł mi penis RATUNKU

jestem dziewczyną ,mam 15 lat. urosły mi piersi i mam regularny okres. ale... niedawno zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. mianowicie zaczęło mi coś rosnąć tuż nad pochwą. to chyba jest penis.. nie, nie chyba. to JEST penis i na dodatek jądra. mama mówi że to zaburzenia hormonalne i że jak to ona mówi "ptaszek" mi sam odpadnie, ale ja nie wiem co robić. jak ja się pokażę na basenie??? kochana pani doktor, proszę pomóż mi, bo nie chcę być jak tasiemiec obonakiem.
Przejdź na dół
Fuzzy


Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 17
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 13:12   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie powinnaś się zgłosić do lekarza najlepiej ginekologa i załatw sobie zwolnienie lekarskie z basenu. Jeśli ci nie odpadnie "ptaszek" to poważna sprawa i powinnaś iść go amputować

_________________
Koniecznie się ożeń jeżeli żona jest dobra będziesz szczęśliwy a jak nie to zostaniesz filozofem Arystoteles
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę że to poprostu jakiś guz czy coś w tym stylu ale oczywiście mogę się mylić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mysle ze to co piszesz to kompletna bzdura... i usilne pragnienie zeby wszyscy zwracali na ciebie uwage.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 22:08   

No...ja też tak myślę co Nemeia. Lepiej nie pisz tych bzdur ! A żeby to był guz...nie sądze Mad
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jesli ona ma zaburzenia hormonalne?
Pomyslalyscie o tym?
a jesli by wam wyrusl penis, a ktos by wam tak odpisal jak byscie sie czuly!

Zgadzam sie z Fuzzym, ale mysle ze sam ci odpadnie

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka... Jesli ktos ma sie urodzici obojniakiem to sie nim RODZI a nie po 15 latach zycia roznie mu penis. Zaburzenia hormonalne w tym wieku sa, ale nie takie silne. Moga rosnac wlosy, wasy itp. itd ale w wieku 15 lat nie ma sie takich zaburzen zeby nagle zacza rosnac penis, i to jeszcze z jadrami.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narządy płciowe kształtują się na samym początku ciąży. Tak około 9-10 tygodnia. Na samym początku jest to pewnego rodzaju "zarodek" narządów. Z tego "zarodka" powstaje penis u chłopców oraz łechtaczka u dziewczynek. W taki właśnie sposób kształtują się zewnętrzne narządy płciowe. Dlatego też post od "nie ważne kto" czyli od Kasi jest po prostu wyssany z palca.
Szkoda naszego czasu na pisanie bzdur.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu opini deg i zastanowieniu sie jeszcze raz, postanawiam zamknac ten temat. Nie mamy ani czasu ani ochoty zajmowac sie bzdurami.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |