| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Teatr
Autor Wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2003 21:38   Teatr Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od niedawna chodzę na kółko teatralne. Kilka razy (około 10 dopiero) grałam w różnych przedstawieniech, wieczernicach i spektaklach.
Jednak dopiero teraz odkryłam swoją prawdziwą pasję ! Kocham grać na scenie ! Kocham słowa, które mówią, kocham swoje role !
W kółku tworzymy bardzo zgraną grupke ludzi, którzy mają wielką szansę zostac przyjaciółmi. Doskonale się rozumiemy i wszyscy mamy to samo zainteresowanie - teatr.
Wiem doskonale, że w kółku nie można być asertywnym Laughing (np: pani była na mnie wkórzona jak na wszystkie tego typu prośby odpowiedałam NIE! : "Proszę, chwyć go za rękę.", "No przytulcie się!", "Notalia, nie odpychaj go!", "Pan młody ma wziąść pannę młodą na ręce!" itp, itd...
Jednak mimo wszystko kooocham grać !

Czy jest na tym forum jeszcze ktoś taki ?! Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też kiedyś chodziłam na kółko teatralne, ale wtym roku zrezygnowałam. Troche ze względu, ze i tak to kółko się rozpadało a troche, ze zawsze miałam najgorsze role Evil or Very Mad A Tobie życzę powodzenia... Razz

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys chodzilem na kolko teatralne ale ludzie tam byli nudni jak flaki z olejem a przedstawienia jakei mielismy robic byly zalosne wiec odeszlem i dobrze biggrin

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie na kółku wcale nie są nudni "jak flaki z olejem", wręcz przeciwnie... są raczej niereformowalni Laughing ...
A o przedstawieniach napewno nie można powiedzieć, że są nudne ! Nawet z najnudniejszego dramatu zrobiliśmy, wesołą miłosną historię !

Myślę, że kółko będzie działało jeszcze dłuuugo Wink (a przynajmniej mam taką nadzieję!) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Lis, 2003 07:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja może nie chodze na kółko teatralne ale w mojej szkole biore udział w wielu przedstawieniach, lubię to robić lubię brać udział w tego typu spektaklach, może nie gram na scenie choc bardzo bym chciała ale przynajmniej moge się pokazać i dostaje dodatkowe pkt z zachowania, może dzięki temu uda mi sie mieć dobre na półrocze Wink w najbliższym czasie popytam jeszcze ludzi (moich znajomych) któzy należą do różnych grup formalnych i nieformalnych w domu kultury u nas w siemianwicach czy jest tak typu kółko teatralne biggrin życzcie mi powodzenia

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 27 Lis, 2003 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze z twojego kolka nie sa ale z mojego SA nudni jak flaki z olejem Smile
Smieszy ich to gdy ktos chinczyka udaje albo muzyna Crying or Very sad Az zal odbyt sciska. A przedstawienia to byly o kocie co spal za piecem Razz i odrazu odszedlem zniesmaczony wole wystepowac w przedstawieniach ktore szkola organizuje tam znam ludzi morzna sie posmiac zawsze sa rozne pomysly jak zmienic przedstawienie i zawsze wychodza jaja Smile
Wiec wole nigdzie nei chodzic tylko od czasu do czasu w szkole przedstawienie odstawic i miec przy tym duzy ubaw niz upokarzac sie grajac leniacego sie kota za piecem nudzic sie na probach z nudziazami ktorzy maja talent jak piana swinia Razz morze to ostre slowa ale takie wlasnie bylo kolko teatralne do ktorego chodzilem naszczescie juz nei chodze:)

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Weronika
Gość
PostWysłany: Czw 27 Lis, 2003 16:53   

ja też chodze na kółko teatralne od 2 lat prawie.
Nasza zepsół nazywa się:,,Skrzat"
A prowadzi moja wychowawczyni.
Powrót do góry
Jareczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 23
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja niecierpie teatru i nie chodze na kolko teatralne RazzRazz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 16:05   

a może walisz konia nie tylko na lekcji a także w teatrze,co?
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po co odnawiac stare tematy?:/

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 31 Paź, 2005 12:47   

Ja taka nie jestem ale lubię oglądać teatry Smile trzymam za ciebie kciuki Iśka biggrin
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |