| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Stanik
Autor Wiadomość
Agata13

Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 2
PostWysłany: Wto 02 Gru, 2003 11:58   Stanik Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cześć mam 13 i mam problem co do stanika nie wiem czy powinnam już nosić mam 65cm pod biustem i 70cm w biuście Confused

_________________
spox :-)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 02 Gru, 2003 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeżeli twój biust przeszkadza ci, np podczas biegania, skakania czy uprawiania sportu to noś, jak na razie polecam AA. Ja w 3 i 4 klasie miałąm biust podobny do twojego i nie miałam ptrozbey noszenia w 5 już mi zaczął powoli przeszkadzazać ale dopiero w 6 zaczęłam nosić i zaczęlam od razu od B.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 02 Gru, 2003 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No...przydałoby się juz nosić. Ponieważ jak masz już takie małe "rodzynki" to jak np. zbiegasz ze schodów, biegasz, skaczesz to one tak "skaczą" i to moze być szkodliwe a w ogóle nie będzie cię nic swędzieć itp. I oczywiście jest zdrowiej dla twoich piersi one na pewno ci się kiedyś odwdzięczą Wink Mam mniej wiexej takie wymiary jak ty ale stanika nie nosze...Po prostu nie kręcą mnie takie rzeczy uważam, ze to "zbyt babskie" ale kazdy ma swój gust a kiedys w końcu będę musiała założyć.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 02 Gru, 2003 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niemasz raczej racji mrówko. Ja mam pod biustem 69 a w biuście 76. Jeszcze pół roku temu miałam... hmm chyba tak jak ty Agatko. Też mam 13 lat. I nienosze stanika. Czekam aż będe miała rozmiar 70A. Zresztą taki już na mnie czeka:) Proponuje Tobię też poczekać. Piersi szybko Ci urosną. A niebędziesz miała złośliwych uwag, złośliwych koleżanek. A niestety takie się zdarzają. Mi wcale nieprzeszkadzają piersi. No chyba że skacze na skakance;p Ale to i tak żadko. A mam nawet top. (możesz sobie taki kupić) i czasem go zakładam np. na WF. Prawie niema różnicy, ale dla niektórych jest. A odpowiedniego wieku i rozmiaru niema na noszenie stanika. Ja bym proponowała poczekać troszkę na Twoim miejscu. I uzbroić się w cierpliwość. Do stanika 70A musi być różnica między "pod biustem" i "w" od 10 do 12-13 cm. np. pod biustem 70 a w 82. Wydaję się to wiekiem, a tak naprawdę to tylko dobra chwilka:)
Pozdrawiam[/code][/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 02 Gru, 2003 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się zdaje, że nie chodzi o wygodę, ale o to, żeby piersi były zdrowe i ładne Smile . Np. Murzynki nie noszą staniki i ich piersi są bardzo "obwisłe".

Myślę, że każda dała dobre rady, ale żadna z nas nie może powiedzieć Ci czy masz nosić stanik, czy nie. To całkowicie indywidualna sprawa.
Stanik na Twoje rozmiary jest napewno (ten najmniejszy -zerówka). Jeżeli chcesz to zacznij nosić go już teraz Wink jeśli nie to nie.
ak jak powiedziała Mała -są jeszcze topy Wink
Wybór należy do Ciebie.

P.S.
Cytat:
Po prostu nie kręcą mnie takie rzeczy uważam, ze to "zbyt babskie" ale kazdy ma swój gust a kiedys w końcu będę musiała założyć.


Hehe... Mróweczko, no racja... Kiedyś, czy chcesz czy nie, zostaniesz jedną z tych "bab" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 02 Gru, 2003 21:00   stanik Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ,myśle, że to kwestia przyzwyczajenia..i charakteru. Niektórzy chca nosić go wcześnie innym wcale sie do tego nie spieszy. To tylko i wyłacznie twój wybór ale jeśli o to ci chodziło: sa staniki twojego rozmawiaru...chyba najlepsza będzie zerówka. Ale masz też top a to jest już coś i w czasie wf-u możesz czuć się wygodnie =) Ale ja jednak myśle że powinnas poczekać az ktos ci go da....tzn mama. Mysle że to jest najpiekniejsze kiedy matka własnie decyduje o takich rzeczach..wiesz wtedy że w jej oczach jestes juz dojrzała itp.. wtedy czujesz większe szczęscie niż jak go sobie sama kupisz...pmyśl o tym Wink Możesz oczywiście sama zacząć z nią rozmowę na ten temat. Pozdrwiam serdecznie i mam nadzieje ze pomogłam!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Gość
PostWysłany: Wto 09 Gru, 2003 17:00   

hej! mozesz nosić stanik kiedy tylko zechcesz! jak mówili inni to jest tylko i wyłącznie Twoja osobista sprawa kiedy zaczniesz go nisić. ja miałam chyba 74 w biuscie jak zaczełam nosić....a wogóle co do staników i biustów...czy 87 w biuście w wieku 13 lat to nie jest za dużo ? Sad
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 09 Gru, 2003 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! tamten gość przede mną to ja Very Happy sorki że się nie zalogowałam...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to indywidualna sprawa jaki masz biust... ja znam dziwczyne ktora ma 10 lat i ma w biuscie mniej wiecej tyle co ty... a pozatym ciesz sie, bo chlopcy lubia "biusciaste" dziewczyny!!!!!!!! Very Happy ja to marze o wiekszym biuscie!
moze to glupie Confused ale czy sa jakies, no nie wiem, kremy tabletki itp. przyspieszajace wzrost piersi?

_________________
})i({ mOtYlKI })i({
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm...wiesz angel chyba nie ma....mozna sobie wszczepić w piersi sylikon, no ale to zabieg dla dorosłych kobiet Smile bo za tym można stosować różne wkładki do staników, też sylikonowe..można je kupić na rynku (no nie każdym) , a co do tabletek itp. to zapewne sa jakieś hormonalne które mają wpływ na rozwój biustu ale mają one działanie raczej uboczne znaczy...no np ja byłam przez dwa lata leczona hormonami wzrostu, które nie działay bezpośrednio tylko na wzrost ale też na inne narządy...czyli przy okazjii tego ze rosłam rozwijały sie szybciej inne części...no tak jakoś heh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 03:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@ngel 13 napisał/a:
moze to glupie Confused ale czy sa jakies, no nie wiem, kremy tabletki itp. przyspieszajace wzrost piersi?

Zdecydowanie odradzam wszystkie przyspieszacze.
Dajcie tym Waszym piersiom trochę czasu, a napewno będą ładne.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zamaist przyspieszać, spróujcie nie zwalniać - tzn. nie odchudzajcie się, bo wielkośc waszych piersi zalezy właśnie od tłuszczu w głównej części Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja, wprawdzie nad tym się nie zastanawiam itd, ale tak jakby, "be wiedzy" wiem, że wszelkie "przyśpieszacze"(jak to ujął Deg) są szkodliwe, w te, lub inny sposób, po za tym, lepiej nie ryzykować, jeszcze nie wiadomo co się stanie:P

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |