| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Miesiączka?
Autor Wiadomość
Ada
Gość
PostWysłany: Sro 10 Gru, 2003 21:44   Trudne pytania

2,5 miesiąca temu przez nie całe 3 dni widniało mi na wkładce dośc czerwone zabarwienie. Do dnia dzisiejszego nic podobnego nie zobaczyłam(oprócz codziennych wydzielin).Nie wiem, czy to juz okres?
Pytałam się mamy, ale ona powiedziała, że jęśli do teraz go nie dostałam to sama juz nie wie.
Pomórzcie mi, błagam, nie wiem czy mam sie z tym zgłosić do ginekologa?
Acha! Zapomniałam dodać, jesli stało mi sie coś takiego, to kiedy mniej więcej mogę dostać prawdziwą miesiaczkę?
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 13 Gru, 2003 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Droga Ado!
Pomyliłaś forum. Na takie tematy piszemy w dziale DOJRZEWANIE. Ale rozumiem,że jeszcze się na forum nie znasz wiec odpowiem tutaj.
Ja miałam bardzo podobną sytuację. Tylko mnie jeszcze wtedy bolał dół brzucha...Ale miesiaczki-brak. Wydzielina nieraz bez powodu przybiera taki kolor. U niektórych dziewczyn cały czas leci jasno rózowa i to jest normalne.
Jeśli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwosci, pójdź z mamą do ginekologa. NIe koniecznie do "prawdziwego". Podobno istnieje jakaś "ginekologia dziecięca". Poszukaj, poptaj, znajdzidesz. Ale myślę, ze to nawet nie jest konieczne. Ale jeśli to na prawdę tak Cię dręczy to spróuj- przynajmniej Ty i Twoja mama będziecie miały pewność,że nic Ci nie jest.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |