| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
masturbacja 1
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Lis, 2003 18:15   masturbacja 1

hej, dzis dowiedziałam sie od koleżnki ze jak ona sie masturbuje to jej jest przyjemnie i wogóle ze czuje now iecie jakby z kim uprawiała sex. Czy to przyjemne, bo ja sie nie masturbuje i nie chce naewet ale czy to prawda?
Przejdź na dół
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Czw 06 Lis, 2003 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem chlopakiem i nie wiem czy dziewczynom sprawia to przyjemnosc ale jak twoja kolezanka mowi ze tak to pewnie tak jest

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 06 Lis, 2003 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napewno tak. Przecież gdyby tak nie było dziewczyny by sie nie masturbowały Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 07 Lis, 2003 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak cgociaz sama tego nie robie to sprawia wielką przyjemność !!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 11 Gru, 2003 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiedzie ja tam tego nie robie nie mam zamiaru chociaż to nic złego to raczej mnie nie rajcuje. Widocznie to innym sprawia przyjemność, skoro to robią a i jeszcze do mojej poprzedniczki: Jeśli chcesz to możesz to robić, to nic złego to po prostu zaspokojenie potrzeb seksualnych chociaż niektórym wydaje się,ze to obleśne.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Czw 11 Gru, 2003 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! ja nic złego w tym nie widze ... sama sie nie masturbuje...chociaż gdzies słyszałam ze KAŻDY w jakiś sposób sie masturbuje...moze tego nie odczuwa za bardzo ale tak jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Czw 11 Gru, 2003 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kiedy CHCESZ sie mastrubowac to jest przyjemne,ale kiedy nie masz OCHOTY to nic milego nie poczujesz,ja sie rez mastrubowalam i bylo milo bo tego chcialam,i wcale po tym glupio sie nie czulam bo wiedzialam ze to normalne... Wink

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pacia1991

Dołączył: 12 Gru 2003
Posty: 2
PostWysłany: Pią 12 Gru, 2003 00:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja także uważam że jak sprawia to przyjemność to chyba nie szkodzi. Ja niedawno zaczełam to robić zupełnie przypadkowo czytając gazetę. Nie wiedziałam, że może być tak przyjemnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem tego ze ludzie mowia ze to oblesne itp. tak samo jakby seks byl oblesny a przeciez chyba tak nie jest... zreszta jakby to nie bylo przyjemne to chyba ludzie by sie nie masturbowali!! sama czasem to robie ale nie czuje sie po tym glupio. Cool

_________________
})i({ mOtYlKI })i({
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
orient-express


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 10
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niestety moi drodzy, takie mamy normy kulturowe, które w pewnym stopniu nauczyły nas czego mamy się wstydzić. nie ukrywajmy. duży wkład w to mieli nasi rodzice. ale cóż.
masturbacja to tylko naturalne rozładowanie napięcia seksualnego. więc drodzy koledzy i koleżanki wyobraźcie sobie, że 90% facetów i jakieś 50%panienek onanizuje się. nic strasznego, nieprawdaż? proponuję odrzucić wyrzuty sumienia, a jeśli nie dają spać? zrezygnować po prostu z masturbacji? chyba nikt nie robi tego, po czym czuje się źle.

jaki ten świat na razie prosty, taa?

_________________
wiadomo - maj, te sprawy... drzewa całe w pąkach.
serce pojemne jak przedwojenna wanna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja wam powiem, ze nawet nie 50% dziewczyn ale 80!!!%.
prawdopodobnie wiekoszsc osob tkore powiedzialy ze sie niemastrubuja, tak naprawde robia to, ale matka natura dala nam dar wstydu. i niektorych rzeczy wstydzimy sie. tak jak i tej rzeczy. przeciez nie do pomyslenia byla by rozmowa o mastrubacji np. w szkole na przerwie... chocby z ... pania dyrektor????!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
orient-express


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 10
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 06:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tymi procentami to ciężka sprawa (: Tzn. nie możemy dokładnie stwierdzić. Zresztą, nic specjalnego, nic ważnego. a masturbacja była zawsze tematem tabu poruszanym jedynie w gronie rówieśniczym.. a też i nie zawsze. nie mówię w tym momencie o jakiejś rewolucji kulturowej. rewolucja seksualna już była. może wszystkim przypadałoby się troszkę więcej zainteresowania, informacjii i swobody?

_________________
wiadomo - maj, te sprawy... drzewa całe w pąkach.
serce pojemne jak przedwojenna wanna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dagny

Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 1
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmmm masturbacja.... prawdą jest to że wiele dziewczyn odbywa masturbacje bardzo często ale wydaje mi sie że wiekszość z nich nie zadowala sie sama bo raczej żadnych z tego przyjemności nie ma.... bardzo polecam masturbacje z partnerem gdyż jest napewno o wiele przyjemniejsza orgazm jest dluzszy i mozna delektować sie czulością partnera!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |